• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: zatim se mi teda nepodarilo sparovat, doufam android nebude mit problemy nejaky :-( Ale zacnu resist az dojdu do parku.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: ja tady koukam na krabicku s Eevee a pokeballem :-) Tak to asi vecer zkusim jestli do toho neco nevleze
    AETHER
    AETHER --- ---
    nevím, jestli už nebylo - taky se vám líhnou polomrtví pokemoni?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ja mam predobjednano, ale Alza na me zatim sere, jen poslali ze maji skladem, a jinak nic :-( typicka Alza pred Vanoci

    PAJA07: uzivatele tomu ale vycitaji veci, co byly vsechny znamy predem, jako ze to je revamp Yellow verze (pro me duvod proc to chci), nebo ze s pokemonama se nebojuje ale rovnou se chytaj, nebo ze jich vidis hodne a muzes se jim vyhnout (o moc lepsi nez random encountery kterym se vyhnout neslo) apod.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    to nevypada podle tech uzivatelskych recenzi moc dobre :(
    Pokemon: Let's Go, Eevee! for Switch Reviews - Metacritic
    https://www.metacritic.com/game/switch/pokemon-lets-go-eevee!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Plánujete někdo koupit Let's Go pro Switch? Rád bych někomu poslal pokémona a získal Meltan Mystery box :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    KAZUO_KIRIYAMA: Pořád lepší než já, co jsem před týdnem dvěma jednu maxoval a oni mi ji hned sejmou. Lituju toho candy a dustu
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    JEREMIUS CIVETTA: jo, peklo. těšil jsem se, že konečně přelezu 3000 CP a místo toho koukám jak slepice do kornoutu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak reddit je plnej analyz na tema co udelat s prvnim kamenem - docela se mi libi i myslenka nic, setrit si je na hromadnej evolve az bude neco realne potreba (treba az se ted vymeni T5 boss) :-)
    ale nakonec nejpresvedcivejsi mi prisla tahle uvaha, takze Rhyperiona zatim odlozim
    What to Evolve: Ranking the Recently Released Evolutions : TheSilphRoad
    https://old.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9xercf/what_to_evolve_ranking_the_recently_released/

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jo a nebyl jsem si uplne jistej, jen na zaklade toho ze Poke Ball Plus je v PoGO uz ted videt v settings taky, tak jsem se zeptal radsi - a fakt to funguje coby vedlejsi funkce uplne presne jako plusko, tj. kvalitni pridana hodnota! :)

    ono to je teda videt i v tom propagacnim videu, cca v 35. vterine, jen jsem si toho predtim nevsimnul
    Catch Pokemons with Nintendo Poke Ball Plus
    https://www.youtube.com/watch?v=_ff-kYQJMdU
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    CIVETTA: Mně z třítisícové udělali necelých 2600, to fakt naštve. Hlavně, když jsem ji tak před týdnem dvěma maxoval
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    vzorec na prepocet IV pri transferu:
    @Kaphotics
    GO Transfer IVs are as follows:
    Stamina * 2 + 1 = HP
    ATK * 2 + 1 = ATK/SPA
    DEF * 2 + 1 = DEF/SPD
    Speed = random

    Z cehoz plyne, ze ma smysl si poslat co nejlepsi IV (v PoGO treba nejaky 96 prakticky nepouziju, takze jich neni skoda), a ze nezalezi na movesetu, takze je mozne se zbavit treba veci, co jsou prezity diky tomu, ze nemuzou v PoGO dostat top moveset z CM napriklad. V Let's Go bude urcite spousta moznosti jak moveset zmenit (nezkoumal jsem to zatim, ale vsadil bych na to boty :-) ).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: a zda se to je udelane chytre, pokud box pouzijete, a vytradujete dalsiho pokemona, tak sice dostanete hned dalsi box, ale ma nastaveny ten tydenni cooldown primo v PoGO.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jeste jsem nezminil, ze na 1 PoGO ucet muzes dostat jen 1 box tydne. Tj. docela dlouha doba na nasbirani tech 400 candy, pokud do toho nekdo nebude sypat rare (coz mi prijde jako blbost), nebo ho chodit (good luck, 20km na candy).
    Na druhou stranu 1 box tydne je dobra zprava na zacatku, ze neni nutne umrit vycerpanim pri nonstop hre Let's GO hned prvni den... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KAPITAN_JACK: jsou jen pro tebe. Ale zatim se da trade, tezko rict jestli umyslne, plus navic majitel Let's Go muze dat ten box kazdymu, kdo se k nemu telefonem priparuje. I tak to bude trvat, 400 candy na evoluci, a bohuzel v game data ma ta evolvovana forma fakt hodne spatnou kombinaci utoku, jinak ciste podle statu by mohl byt lepsi nez Metagross. Ale hadam na Meltany asi community day nebude... :-)
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    EVILMIND: Ti Meltanove jsou jenom pro tebe nebo i pro lidi v okoli? Jinak Incense za pokemona zni jako dobrej trade.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: mno tak snad tu funkcnost casem nejak rozsirej :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: sparujes ho pres BT (v PoGO uz ted je v nastaveni na to ikona), a muzes tam poslat pokemona, nazpatek dostanes mystery box. To je vsechno. Ten se pak v PoGO aktivuje, a bezi 30 minut jako jiny bonusy, a behem te doby spawnujou Meltanove - nevim presne kolik, ale tipuju po x minutach.
    Uprimne, je to asi uzitecnejsi pro majitele Let's Go, protoze muze dostat uzitecnyho pokemona... :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Sem linej to nekde zjistovat - uz se nak podrobneji vi jakejma vsema zpusobama je Let's Go propojitelny s PoGo?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CIVETTA: uz jsem se kouknul na youtubu, a dojdu pro Zekroma :-)
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    EVILMIND: jojo, brala jsem Dialgu, vypada celkem pekne. Se jdi kouknout do vitrinky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam