• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: tak se hlásím pane
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: neni to nijak omezeny. Takze klidne pri nejake vhodne prilezitosti mystery boxy rozeseju - idealne nejake community dny/raidy v teple v okoli Andela apod... :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Nechceš udělat nějakej meltan sraz na pivu/kávě? :-D nebo to je nějak omezený?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    14 hodin cisteho casu na Switchi (ale nehnal jsem to a jde to asi i za min, kdyby nekdo vedel co dela)
    ale uz spawnuju Meltany! :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    komplet veci na quest, kdo chce spoilery (je videt, ze se vyplati si posetrit nejake odmeny z malejch questu)

    Pokemon GO Meltan Quest: how to get a Meltan via Let's GO Meltan Special Research | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/.../guide/pokemon-go-meltan-quest-how-to-get-a-meltan-via-special-research/
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Ježdění na Arcánovi bych ale mezi to zařadila :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw v Let's Go se da jezdit na pokemonech, pokud to dava smysl
    Arcanine je na to bozi 8-)
    a uz vidim asi dalsi 3 veci, co by sly snadno implementovat sem, aby hra byla lepsi...
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Efektivně zabiješ dvě mouchy jednou ranou :-D

    Zajímavý je ten aspekt, že relativně dost questů jde udělat přes úkoly. A jelikož jsem hodila excelent asi pět minut po té, co jsem ho potřebovala (chápejte, ne tři dny jako obvykle... :-D), tak o této sérii mohu jen říct, že je mimořádně sympatická. :-D :-D
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    tyjo.. ja jeste ani nemam hotovej ten minulej vyzkum :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ona je v marketu nova verze, co neni forced, tak pocitam texty budou tam
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Tak máme quest na Meltana, ale moc se jim nepovedl....

    HASSA
    HASSA --- ---
    AETHER: ja si to zduvodnil tak, ze to sou vajca z doby pred zmenou statu a tam casto meli min staminy a hp a tak se proste s tolika hp vylihli (:
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: fixed - bacha na to, ze (minimalne android) asi nedokaze vic BT zarizeni soucasne, kdyz jsem vypnul plusko, tak jsem se ke Switchi priparoval.
    SARGO
    SARGO --- ---
    COBRA_: !!! Apage Satanas !!!
    ... ale neplánuje se vážně něco takového, že ne?! :-O
    Takže bych to měla udělat tak, aby to případně vycházelo i při násobku čtyř...? Tak to by byl vážně oříšek, zvlášť když mám barvy vždycky do trojúhelníků. Ale to bych pak mohla jeden sloupec udělat třeba vycpávkovými MewTwo, že se jako nebude počítat... 8-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: zatim se mi teda nepodarilo sparovat, doufam android nebude mit problemy nejaky :-( Ale zacnu resist az dojdu do parku.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: nechci videt ty slzicky az tohle vsecko udelas a Niantic zmeni pocet sloupcu v tom zobrazeni a cely ti to zprehazi :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    COBRA_: Já neškudlím, naopak, marnotratně posiluju kde co - a co hůř, neváhám to pak vyměnit nebo vyhodit, když se mi to nehodí :-D Jen bylo poslední dobou dost akcí na něj O:-) (A poslední změny CP mi udělaly takovou paseku v mé pečlivě esteticky poskládané sestavě, že dust i rare zahučí jako nic, to už vidím... například musím strčit něco modrého mezi červeného a růžovou - takže jsem si vyžebrala dalšího kyogra - a pak ještě něco tmavě zeleného o řádek níž. :-D)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: takhle skudlit dust, to je snad i proti pravidlum! :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Napřed jsem ten obrázek chtěla dát do auditka "Před a po", ale asi by to tam plně nedocenili.
    Tak alespoň sem. Viditelný náklad dustu a candy včetně :-D


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam