• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: no v prvni moznost ani nedoufam..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: kdybych mohl na nyxu delat ankety, tak bych ted udelal kdo si mysli, ze Niantic prisel s nejakym zajimavym konceptem co vyzaduje skill, nebo jestli to bude tupe tukani do jednoho bodu jako ted... ;-)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    COBRA_: Dittů je teď dost i náhodně po ulici, za poslední měsíc jsem jich mimo quest chytil nejmíň 5, spíš klidně i 10
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COBRA_: tak samo.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    COBRA_: tak hlavně ten quest byl minulý týden, v rámci toho leťs go, teď na něj jen tak nenarazíš.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    HARALD: aaa, dobry vedet, diky. Ackoliv, to je jen do konce mesice a pak budou jiny, zejo?
    HARALD
    HARALD --- ---
    COBRA_: Quest: make an excellent throw
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Sem se konecne prokousal k ukolu chytit Ditta v tom questu za Meltanem... sem zvedavej, jak dlouho mi to zabere, Ditta sem nechytil nejmin tak pul roku, pocitam :-)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Ahoj, pokud někdo ještě nemá Deoxyse, chce a má čas zítra 15:30 na Křtu (Jindřišská), tak mám volnou Ex pozvánku. Samozřejmě poslat se dá jen ultra a best... pošta.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    HANZO: ahoj.. obvykly zpusob, kdyz se mi to nechce spojovat je stejnej jako u pluska.

    tzn.
    - restart aplikace / telefonu
    - uvolnit misto v telefonu.. pokud mas malou kapacitu
    - odebrat z bluetooth zarizeni a znovu sparovat
    .. a modlit se :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    HANZO: Kamarád má zálibu v nahrávání nové verze softwaru (má iPhona, na android prý aplikace není). Sice netuším, jestli to něco dělá, ani která vlastně obecně bije, ale prý to jest dobré, tak ho nechávám. Takže nějaké takové možnosti jsou. :-)))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Díky! :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NACITALKA: Mají to všichni, které nejsou chycení v roce 2018 ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Mají to vsichni, kterí nejsou z roku 2018. Je to proto, ze takoví mají údajně lepší šanci na lucky při trade, tak aby to bylo vidět.

    A protože Niantic, tak celkem očekávám, že 1. ledna to získají i všichni z letoška... :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NACITALKA: a neni to jenom u tech hodne starych?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: mají to i nefavorizovaní...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Nevite proc nekteri maji a nekteri nemaji ten zlaty odznacek s datem ziskani? Je to vlevo nad jménem...



    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: ono se zda, ze to je spis vlastnost, par hodin to nedavalo nikomu, a ted to dava random. Kazdopadne je to typickej Niantic bullshit, naprosto nechapou jak pracovat s fandomem, takze jako obvykle nejdriv lidem neco na chvilku daji, a pak jim to radostne vezmou, asi abych jich nasrali vic, nez kdyby to udelali opacne (dat minimalni odmenu a pak ji zvednou sanci treba).
    Jeste navic to suprove nacasovali na 13 dni, aby zrovna ti chudaci, co tesne pred startem vybrali odmenu, a tak nemeli prvni tyden nic, nemeli nic ani tenhle tejden... :-)
    HANZO
    HANZO --- ---
    PAJA07: mě se to přestalo spojovat, a nejde změnit křížek u tý poslední ikony na zaškrtávátko. nějaký tip na opravu? :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    HANZO: ja mam.. a dobry je to :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam