• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    NECROMAN: same :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    "Ultra Friends and Best Friends can challenge each other from any distance." - WOW
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: když to tak vidím, můj postup nechat si jen jednoho pokemona od každého druhu s tím největším CP asi nebyl nejlepší nápad. V kategorii do 1500CP jich mám minimum.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    COMING SOON: Show your skills with Pokémon GO Trainer Battles! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/trainerbattles
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: to je v 15:00 naseho casu
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Tak v 6:00 AM PST oznami detail.. (jenom zase netusim, kolik je to hodin u nas :)
    Pokemon Go PvP Trainer Battles Details Coming Today at 6:00 AM PST – FGR
    https://www.futuregamereleases.com/2018/12/pokemon-go-pvp-trainer-battles-details/
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Jakože kámen, nůžky, Tyranitar? ;)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NACITALKA:#MeToo!
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    I need special item, chjo :))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady jsou nejake vypocty
    blissey na tom levelu solo prohraje i s Hariyamou a Breloomem, z tech co realne muzes mit
    kazdopadne bych si minimalne udelal ted behem eventu alespon jednu low level evoluci Blastoise, Meganium, Venusaura, pokud to bude nejak vic o elementech, tak budou top v ramci toho, co se da pod 1500 vtlacit

    With the current battle system, lower tiers could become matches of Blissey and Chansey pounding everything away : TheSilphRoad
    https://old.reddit.com/...ilphRoad/comments/a23gsw/with_the_current_battle_system_lower_tiers_could/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: btw podle vypoctu zatim je lepsi do 1500 Chancey :) prestoze 100 procent ma jen 1255. Ale zatim to jsou jen takovy theory crafty o nicem, kdyz neni znamej system boje.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Mně přijde, že bez uskakování ustojí skoro všechno, ale jdu zkoušet ty simulace. ;-) Ten jeden pokemon na partu mě nenapadl, ale mělo by to tam být. Dík.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: tak za prve bych cekal, ze bude limit na 1 pokemona od druhu ve trojici, a za druhe bych si s tim vubec nebyl jistej ze blissey je vitez vseho, v pokebattleru se to da nasimulovat, tak komu se chce naklikat si tam party, muze uz zkouset... :-)

    THEMAKARESH: behem eventu ma smack down, normalne stone edge... tj. behem eventu jich chces udelat co nejvic, maji to i ti v raidech :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: A nebude to pak o tom, že tam člověk navolí blissiny a když nebude ten druhý Pokémon uskakovat, tak nakonec musíš sundat ta blissina všechno? Teda tak mi to přijde.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Hele, co může mít vlastně teď ten tyran za kamenné útoky?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: na zaklade zatim dostupnych informaci ocekavam, ze vubec nebudes bojovat, jen vyberes partu, a server si to tap tap tap tap tap za tebe, a jen se dozvis vysledek - takze ta slibovana strategie bude hlavne o tom, co vyberes... :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: IMHO to bude v reálu nudná blbost jako všechno kolem PoGo. Nemůžou/nechtějí tam dát nic pro náročnější hráče. Jako maximum očekávám, že se bude klikat na 2 tlačítka a ne na jedno jako v battlech :-) Ale rád se nechám mile překvapit
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: dobre, dam tvemu tipu sanci dneska :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nicmene to bylo server side, do rana je to fixnuty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam