• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    Eggzíci jsou v pohodě, ti prostě občas jsou a quest to není výjimečný - ale když se najde expert, který, ač to slyšel mnohokrát dokola, si neschoval aerodactyla - tak ten se načeká. :-D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Takže v "Hatch an egg".
    Pokémon Go December Field Research quests, how Special Research quests and Research Breakthroughs work • Eurogamer.net
    https://www.eurogamer.net/...n-go-field-research-special-research-quests-research-breakthroughs-5392
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    MOIRAIN: Dneska jsem měla jednoho v questu, bohužel už nevím v jakém :/
    AETHER
    AETHER --- ---
    MOIRAIN: Jsem na tom stejne:(
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    já se zasekla na chytání eggcutorů, už jsem týden či dva neviděla ani jednoho
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MIHAI: zavidim.. ja mel normalniho.. a ani ne moc silnyho..
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Jako dárek za 7 denních questů shiny Articuno. To si dám líbit, ani mě pak nevadila absence sinoh stonu :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: nekdy klidne, ale zejtra zacina nova liga Path of Exile, tak ted asi nebudu moc jako vychazet z domu... :-) Kazdopadne urcite budu pristi patek na EX raidu ve 13 na Ujezde.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na objizdeni gymu idealni :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Pražáci s Go Pikachu, nejste někdo ochotný se se mnou sejít a věnovat magic box? Díky.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: ja dostal i ted v ramci boxu.. takze uz treti :) a na evolve sel ted porygon
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TROFOZOIT: Na Redditu psali, že šance je teď prý 1/4. Já měl štěstí, že ten druhý jsem ještě dostal s jistotou minulý týden.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: ja dostal zatim pokazdy :) ale je to proste random, stejne jako ta tydenni fit odmena, tj. misto stone jsi dostal nejaky bally apod. Kazdopadne v tom PvP videu je vyfocenej jako odmena, tj. i kdyby mel malou sanci, tak kazdej den ji budes mit 3+1x (pokud bude i za leadera), takze je to proste jen otazka casu, nez to bude common odpad...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Dalších sedm dnů questů a žádnej šutr :(, už se teda ví jak to s nima je? Dostala jsem akorát ten první, o tom kde se vezmou další není nic konkrétního. Jestli oni si je nenechali třeba pro tyhle nové souboje, aby to lidi začali používat, nwm.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak bude fungovat nakoupení druhého Charge attacku :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SERGEI: jasne no, ale v tom videu mas 2 na boj, nic moc teda. Ten hlavni "skill" bude o tom vybrat si takovou trojici, co nejlip pokreje ocekavane soupere.
    Ale jsem ochoten to pominout, protoze ten druhej charge move je proste takovej gamechanger, ze me nejaky detaily kolem PvP zase tak netoci, tesim se hlavne na to... :-)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    EVILMIND: tak místo toho dodge by se dal považovat ten štít..podle toho co psali bude omezený takže ho budeš muset takticky využít a použít ve vhodnou chvíli...což je v podstatě jak dodge
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Niantic said it will add a CP preview for Pokemon, so you’ll know what their new CP value will be before you spend Stardust and Candy to power them up.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: cena za ten druhej charge jeste ve hre neni znama udajne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OK libi se mi:
    - vyber oponenta QR kodem nebo z ultra/best friendlistu (bude zajimave zkusit, jestli si ten QR kod jde i poslat na dalku :-) )
    - moznost bojovat proti NPC leaderovi frakce (1x za den s odmenou)
    - odmeny :-)
    - moznost unlocku sekundarniho charged utoku, to podstatne rozsiruje takticke moznosti. Neni z toho teda poznat, jestli ta zmena je permanentni, a plati i mimo PvP? EDIT: udajne plati
    - stit
    - po skonceni PvP je vsechno zase ozivene a vylecene (v DraGO treba PvP uplne zabilo to, ze proste lidi nemaji healy na to ho dela)

    Nelibi se mi:
    - tap tap tap tap tap tap tap tap really?!
    - no dodge (coz je asi jedina vec, co realne muze vyzadovat skill pri aktualnim stavu hry)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam