• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Jelikož při tom vykecáváme, zpětná vazba je bezprostřední :-D
    Jasně, že vidím. Že to flinkové ženou na štěstí a hračičkové ti nasadí něco obskurního, to je asi viditelné hned, ne? Ti první ti na raid přijdou bez připravené skupiny i když to máte o chlup, a ti druzí organizují challenge "pidgey proti legendárce". On ten přístup sedí tak nějak obecně ve všem... :-D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    PLAGUEDIL: Přesněji pokud to nevyžaduje přítomnost na stejném místě. Mohlo by to být aspoň na tolik chytré, aby poznalo, kdy dotyčný reaguje a kdy to má vypnuté nebo nějak uspané. Takhle se mi taky jednou stalo, že jsem pustila žádost a když dlouho nic jsem na to zapomněla a pak najednou vidím, že už bojuju ;)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    dat si real time battle s někym ve hře ktera nema integrovany chat je naprosty nesmysl.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: To v tom všechno tohle opravdu vidíš? :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: Hele jo, chvíli před spaním. Prvek strategie tam není velký, ale je často zásadní - a když zrovna dávám pozor, je to věc, na které vyhrávám. Baví mě hrát s lidma, které osobně znám: sledovat, jak si kteří lidé vybírají pokémony a jak je kombinují k sobě v souladu s vlastní osobností a celkovému hernímu stylu, též odhadovat míru jejich ochoty měnit útoky, vychytávat obranu proti mým vlastním oblíbencům, hravost x hrubá síla atd. (Takže já si tam vlastně hraju s vlastní předvídavostí.) A když se mi chce hodně spát, je to to zmíněné "tap tap tap" a taky v té chvíli není špatné. :-D

    PS: kámen mi od začátku padl jeden, čert je vem. :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Takže to mají všichni stejně. :-) Bavilo to jen moje děcka, ale asi tak 2 dny, než taky zjistili, že je to naprd :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    JEREMIUS: donutilo mě to o několika měsících lognout ale po zjištění jak to je nastavený mě to přestalo bavit hned
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    pvp hraji jen kvuli tem novym sutrum, jinak je to o ničem max tak do hospody s jinými trenéry, ale momentalne ... bohuzel nic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: tap tap tap tap nikdy nebude zabavny. Meli to proste udelat jako turn based, klidne automaticky pocitany, misto stitu nejaka moznost break/change apod.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BTW baví někoho reálně to PvP? Jako že by se každý den těšil, jak si skvěle zabojuje
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    THEMAKARESH: To jo no, když já mám všechny svoje bojivníky po víkendu bohužel ještě na marodce .)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NACITALKA: Dík, dobrý boj. Teda ten druhý se ti moc nepovedl, ale ta parta, proti který si bojovala, prohrála zatím jenom jednou. ;-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    THEMAKARESH: Díky za zápas :)

    Málem jsem si umlátila telefon, ale dobrý :))) Škoda, že nejde uhýbat a nějak mířit... Tak třeba zas někdy jindy!
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    sedm restartu a porad se to nchce zalogovat. notmalne staci tak va tri. :-/
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    UBU: předpokládám nižší se defense, tudíž se rychleji nabíjí charge attack a tudíž bude mít ten mon vyšší DPS (což je na raidu to co rozhoduje).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: dneska jsme dávali tyrana ve dvou + jeden low level účet k tomu a dali jsme ho asi za třetinu času. Ta změna počítání super effective je hodně znát.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Delibird bude i shiny a v 7km vejcích by kromě Munchlaxe měli být i Chingling, Riolu, and Mantyke.

    Winter Wonders in Pokémon GO | Pokemon.com
    https://www.pokemon.com/us/pokemon-news/winter-wonders-in-pokemon-go/
    7 km eggs will also contain Chingling, Mantyke, and Riolu according to the Chinese news alert : TheSilphRoad
    https://old.reddit.com/...lphRoad/comments/a69z3x/7_km_eggs_will_also_contain_chingling_mantyke_and/
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Pro nas pomalejsi, v cem je ta vyhoda? Unika mi to.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tyran solo, je na tom pekne videt, jak nizsi IV se muze hodit vic jak perfect :-)

    World 2nd (I believe) Bite/Stone Edge Tyranitar Solo in Cloudy Weather
    https://www.youtube.com/watch?v=uVi9U1y2IIk
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Delibird and friends return for Pokémon GO Holidays 2018! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/holiday2018/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam