• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    nebo buzna
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND: a puff je taky organ :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LETTRICE: ber to jako prilezitost v sebevzdelavani v anglictine. Nez jsem se pokusil prejmenovat Jigglypuffa, tak jsem treba netusil, ze jigg je neco jako nadavka do negra! :)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Tak jsem si chtela oznacit Lickitunga, IV atd, ale jakmile jsem chtela jeho jmeno zkratit, aby se mi to tam veslo, tak u vsech zkratek mi to haze, ze nazev obsahuje neco nepripustneho . Copak muzu za to ze ma tak blbe jmeno, ze ty zkratky z neho tak vychazeji!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v nove verzi taky je ! v search stringu jako negace
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw v nove verzi je zase snizenej dohled v klientovi - dokonce je to cca o 50 metru mene, nez to bylo pred tim, nez se to minule zvedlo :-(
    docela jako dementni
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    sem si to stahla teprve pred mesice uz sem si myslela jak tomu rozumim ale jak tak vas tady ctu tak sem uplna lama pac vube nechapu o cem je rec :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: kazdopadne muzes pocitat s 5 kamenama zadarmo na Mamoswine event ;-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: NPC teď několik dní a vždycky akorát dust. S PvP je trochu problém. Ale jestli je to jen otázka času tak uvidím.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CIVETTA: tak i kdyby zustal, tak fakticky neni - ale zatim jsem nevidel nikoho, kdo by se s nim na redditu chlubil, klidne to muze treba byt 7km regional hatch (prestoze takova funkce zatim v aplikaci nebyla).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: a delas pvp? muzes za den dat s odmenou 3 proti lidem a 1 proti NPC - s sanci na dokonce i dva kameny soucasne. Ja teda vetsinu dni dam jen proti NPC, a i tak jsem rano mel 11 kamenu navic.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Já mám ale pořád strašnej problém s těma kamenama :( Zatím se mi podařilo sehnat jen dva :/
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    EVILMIND: Hmm správný dotaz, co jsem našla na discordu... To Mime už nebude regionálka, když má baby?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nove prirazene moves

    relevantni pro meta:
    - hidden power u Ho-oh
    - sky attack u Honchkrow
    - a predevsim grass knot u Roserade

    New Moves List : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/alw0hh/new_moves_list/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    !!!

    Raid Pokemon in Tier 3, 4, and 5 raids will have increased HP to offset some power creep - Tier 4 raids will likely no longer be solo-able.

    T3 went from 3000 -> 3600
    T4 went from 7500 -> 9000
    T5 went from 12500 -> 15000
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    TAHRQA: ne, jeste ji mam ja a jedna popularni zpevacka ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Slavím narozeniny v gymu. :-)

    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    NECROMAN: To jsem fakt jedinej člověk na celém světě co má eevee verzi? :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Právě mi dorazil z Aukra Nintendo Switch s Pokemon Let's Go Pikachu, ou jé!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam