• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zítra v pátek budu s Nintendo Switch od 18:30 v hodpodě U Holečků, kdo by měl zájem o Mystery Box :)
    https://mapy.cz/s/3ofyb
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jinak podle me hlavni problem je v tom, ze i tam, kde se pridavaji stopy primo v PoGO, je porad hodnoti a schvaluji hraci Ingressu. Tj. nesrovnatelne mensi zakladna, jeste navic jen ty co projdou tim OPR testem.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HASSA: to zase jako nejak postupuje trochu po svete, nedavno to teda vypnuli uplne, ale v lednu to zase zapnuli, aktualne to bezi v nekolika zemich jizni ameriky a asie - a ted me vlastne napada, jestli to nesouvisi s tim, ze v novem prime ingressu to naopak nejde, takze maji kapacity na vyrizovani... :-)
    HASSA
    HASSA --- ---
    Taky na tuhle featuru čekám jak na smilování, našemu městečku by se pár desítek novejch stopů hodilo. Žádný nový info o nasazení mimo tu Brazílii asi není co? Všude akorát zpráva z půlky září, že se to začíná testovat a pak mrtvo.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: Mám sovu na fasádě a Miladu Horákovou. Ta by si stopu teda fakt zasloužila. I gym!
    HARALD
    HARALD --- ---
    NECROMAN: Rád bych...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RICARDERON: u nas to v pogo zatim nejde, takze jedine v ingressu, ale je to jako bez zaruky a na dlouho... plus tam samozrejme musis mit nejaky pametihodnosti, co jeste nejsou portal :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Jinak teda jsem lehce přestěhovaný a potřeboval bych tu udělat cca 2-3 pokestopy. Nevíte, jak na to?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NECROMAN: Hele, Anděl je moje spádovka, takže hurá. Pochopitelně to rád zkusím.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: viděl bych to na pátek po práci někde na Praze 6. Dnes a ve čtvrtek to už nedávám.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LETTRICE: to vitej v klubu no :-(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KAPITAN_JACK: zamlouvám si regionálky ze 3rd Gen, co jsou na Floridě :)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Otevrela jsem box v nedeli a dnes mi to ukazuje, ze mam cekat jeste pet dni. Wtf?
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    NECROMAN: Já se hlásím
    Ale můžu jen dnes nebo zítra, pak mizím na Floridu...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Omylem a náhodou jsem otevřela box včera těsně po desáté, vidím u jednoho tři hvězdičky a zkoumala jsem hezkou chvíli horem dolem, co mají znamenat, když rozdíl ani není vidět, že by třeba omylem označili weather boost nebo něco podobného? :-D Ale jsem ráda teda, že ho mám z krku, lovit takovouhle potvoru je jenom k vzteku. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak to je jako exploze kreativity zase - Meltan pritom jinde neni (krome Let's Go), takze mohli udelat shiny barvu jakou chteli... :-(

    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    TAHRQA: Nám se je podařilo chytit na Floridě. Tam se těch různých regionálek vyskytovala celkem spousta
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Be careful, Trainer! If you open the Mystery Box before this event starts, you will have to wait the usual time period before you can open it again.

    Ty vole typickej Niantic. Tohle varovani vydaji v den, kdy event uz zacal, takze kdo si otevrel meltan box vcera - ma smulu, a musi cekat 7 dni nez muze otevrit znova, a tudiz prijde o ctvrtinu eventu. Kdo ho neotevrel tak stihne o 3 boxy vic, protoze bude mit jen 3 dny timeout. Good work... :-(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jen taková nabídka, pořídil jsem si před týdnem Nintendo Switch a Pokemon Let's Go Pikachu, tak kdyby chtěl někdo Meltan Mystery box, můžeme uspořádat nějaké setkání třeba na Andělu po práci :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam