• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: uplne v pohode, ted co je ten event tak to vsichni chteji, a treba vcera vecer na raidu jsem paroval asi s deseti telefonama. Zatim jsem tak z odhadem 50 telefonu potkal jeden, co nesel. Obecne nejcastejsi problemy:
    - telefon ma priparovane jine low energy BT zarizeni, pak to nefunguje nikdy. Ale staci odparovat.
    - BT zapnute az behem pokusu o pripojeni, to zda se vadi PoGO aplikaci, obcas
    - nekdo v blizkem okoli intenzivne vysila nejaky jiny BT signal, napriklad ja se snazim parovat, ale nekdo uz posila pokemona
    Kazdopadne tvoje "device not supported" zni jako o dost hur, vsechny ty pripady vys jsou ze to proste nedela nic.

    V praxi ted nejvic prosazuju, aby vsichni kolem co chteji delali stejnou akci, at si switch vybere koho driv, to krasne vsechno zrychli, protoze problemovy telefon zustane nakonec.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    TROFOZOIT: mi band jsem odpojil odinstavanim mi fit app. a pak to šlo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TROFOZOIT: Switch mám a to párování opravdu občas blbne. Pár doporučení lépe mi to funguje když jsou oddělené Joycony ovladače. Také je třeba na telefonu Force closenout všechny appky, co komunikují s fitness trackery na pozadí přes bluetooth. A nakonec restartovat Switch i telefon také občas pomůže.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Jak to u tebe dopadlo?
    Poprvé jsem dneska potkala borce se switchem, ale nepodařilo se spárovat (Device not suported), restart telefonu i odmountování pluska jsem udělala, stejně nic. I BT 4.2 LE mám, takže tím to není :/
    Ještě mám na tom Redmi 6 připárovaný Mi band (ale nějak že není vůbec vidět v BT nastavení, to bych mohla možná taky nějak zkusit)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: hmm zajimavy, diky :) tak to asi prece jen radsi poevolvuju vic, a pak si avalanche pridam jako druhej...
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Možná se chystá integrování mechanismu, kdy některé útoky budou ovlivňovat staty útočníka/obránce. Ancient power je zrovna jedním z nich. Pak by mohl mít smysl jako druhý útok. Něco k tomu už se v kódu našlo, odkazy jsou v diskuzi: https://www.reddit.com/...SilphRoad/comments/aozdo5/ancient_power_mamoswine_would_be_a_great_way_to/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HASSA: ja mam pocit, ze uz dvakrat byl community day kdy jsi dostal naopak neco horsiho, co se muselo pretacet :-) a tady je hlavne ta vyhra Mamoswine samotnej no
    kazdopadne tak jednoho/dva udelam, mozna se ukaze, ze to ma nejaky rare pouziti v pvp jako sekundarni nebo tak neco
    HASSA
    HASSA --- ---
    EVILMIND: jo avalanche super, jen sem cekal jak bylo ted zvykem ze dostane neco este o stupinek lepsiho
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HASSA: proc, bude mit Avalanche, coz je uplne v pohode
    HASSA
    HASSA --- ---
    HASSA: jo uz sem to vygooglil, no tak to je oficialne zklamani :D
    HASSA
    HASSA --- ---
    EVILMIND: fakt? kde to psali? to teda je desny zklamani..dyt pridali hned nekolik dobre znejicich ice utoku..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jasnej Smeargle, konecne zaplnime tu diru v pokedexu :-)

    Pokémon GO aktualizoval(a) úvodní fotku.
    6 hod
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    PIKKMA: Mekáč na Nádraží Holešovice
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Někdo z vás bude asi Anča proletářka a odklikl jsem best frienda, tak doporučuju po spuštění hry dát hned lucky egg...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Mamoswine ma mit na event Ancient Power jako exclusive move
    tak to bude nejvic pohoda community day po dlouhy dobe, protoze to nechces :-) takze na evoluce bude cas dalsi den v klidu
    SARGO
    SARGO --- ---
    PIKKMA: Starbucks na Národní... :-D A z některé té kavárny nahoře možná budou dostupné dva naráz. Ale výhodu v tom nějak žádnou nevidím :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PIKKMA: jinak obecne, ty jako vlastne (predpokladam) nechces vetsinou z hospody dostupnej gym, ale spis co nejvic stopu, protoze ty muzes lurovat... ;-)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    CHOCHA: ha!
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Belzepub, super burgery i vege. http://www.belzepub.cz
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Akorát ta hospoda stojí hrozně za nic. Točí podmíru, čuměj jak puk a pak při placení tě chtějí skoro vždycky natáhnout.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PIKKMA: na Klamovce je dostupnej z te hospody na kopci
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ja vim ze je cilem lidi vytahnout ven ale... :D vite o nejakych gymech v praze ktere by byly dostupne z restauraci? vcera sem na jeden natrefila v pardubicich
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam