• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja jich taky protocil hodne.. a jeden shiny.. kamarad mel podobny mnozstvi a shiny pet
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    KOTVUS: cca ze 40 stopu 2 shiny, zadna slava :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: skóre na 14 potkaných pokéstopů 1 shiny, feebas asi 3 pokéstopy, 1 shiny
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    KOTVUS: ti nevím, já jich protočila, co jich tu je a shiny jeden
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Pro případ, že jste se na Clamperl vykašlali s tím, že bude později k chycení, tak zkuste protočit alespoň pár stopů. Niantic vypustil shiny a rate má oproti Feebasovi výrazně vyšší. Já jsem přitočil 10 stopů a mám 5 shiny. Podle ostatních to vypadá tak na 25%
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GRIFTER: ja mam obavy, ze Niantic to nedela z dobroty srdce nebo s prihlednutim co lidi chteji, ale spis aby misto tri narazovych navalu hracu na servery meli plus minus plynule rozlozeno do celeho dne. Navic nikdo uz nebude muset prepocitavat zonu, bych cekal ze to takhle nechaj, teda jestli se neco neposere nejak kvalitne. Dobra zprava aspon je, ze tim padem uz zase Evrope nezacina s eventem, jako minule.
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    EVILMIND: fucky yeah, v neco podobnyho sem tajne doufal, ted jen aby vas zbrblalu nebylo prilis a nekonal se navrat k 11-14 :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Hele, to jsem ani nečekal. ;-) Já bych spíš čekal nějaký žlutý, aby někdo nemohl mít pořád pár žlutých gymů. Jsem docela rád, že hraji hlavně v Dejvicích, tam se zvládnou všichni v té grupě domluvit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    oh fuck... pres obed to bylo tak sikovny :-(

    @NianticHelp
    New for March Community Day, start time will be based on your local time! Wherever you are, 23 March from 3:00pm - 6:00pm is your Community Day time, with an extra hour to fully evolve Treecko.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: nevim jestli obet, ale urcite nepribudou zadny modry :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: A když je to z našeho sídláku, kdo má být oběť?
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Eeee... nechápu, ale budiž :-D Tady je to holt taková selanka... :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: to nevim, cil asi bude hlavne tomu druhymu zaskodit, zvlaste kdyz to je na rok :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Fakt? Zajímavé. A jsou spíš sklony se sjednocovat, nebo rozdělit? :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: v nasi sidlistni skupine to jako docela rezonuje, a vyhrozuje tim tam dost lidi.

    Na redditu jsem videl uz dobrej napad jak to vyuzit pro hru: hardcore trainer battles - the loser has to switch to the winner’s team
    :-))
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Změna jednou za rok to moc nevytrhne :-D Zatím vím o jediném člověku, který o ní možná uvažuje (ale jo, on změní, má partu na jiné barvě :-)).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jako PoGO komunita je zatim relativne netoxicka, asi hlavne diky tomu, ze aktualni stav hry nevyzaduje zadne zurive soupereni. Ted by Niantic mohl s touhle zmenou jeste uvest nejaky novy, radove kompetitivnejsi model gymu... :-))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: už to vidím, jak dva kámoši, každý v jiném týmu, si nezávisle na sobě koupí Coin a switchnou se do toho druhého.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen 1000 coinu za zmenu teamu
    to zase bude apocalypsa :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Jak na redditu poznamenali, vůbec poprvé je možné vyfotit Ditto a Baby pokemony :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam