• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SHAMPOO: to je nesmysl, pac ditto nefunguje jako shiny pokemoni. Jak je nekde ditto, tak je to ditto pro kazdyho. I kdyby hodil uplne mimo :-)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    NIS: na ten kvest mi to trvalo asi mesic a pul. Nakonec se chytil. Nekde jsem cetla, ze je vetsi sance pokud hodis excelent. Presne tak se mi vyklubal z gulpina.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    MOIRAIN: celkem 5x :-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    foťte pokémony, může se vám celkem s velkou pravděpodobností objevit pikaču s čepičkou se zeleným znakem
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Já mám dva z dřívějška, ale teď musím jako quest chytit dalšího :-/
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    MOIRAIN: Přidej se do nějaký lokální skupiny. Občas je tam někdo hlásí.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NIS: trpělivost...já ho vloni do questu chytala asi 7 týdnů
    NIS
    NIS --- ---
    Zdravim. Nejake tipy jak chytnout Ditta, prosim? Mam nacteny seznam pokemonu, co se v nej transformuji.. uz se ho snazim chytnou tak mesic, chytam vsechny co by to potencionalne mohly byt.. Nejsou treba vice na nejakych specifickych mistech?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mám tu jeden Pokeball Plus, co nevyužívám. Měl byste někdo zájem? Nový stojí přes litr, za kolik by se tak dal prodat?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Třeba dostane srajdu, jako třeba eevee a last resort. Z ničeho neplyne, že ten útok musí bejt lepší.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jo, ale machamp nema co by dostal za move aby byl lepsi nez je, takze tezko
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ALFACAD: pikachu byl taky shiny uz pred community day
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    JEREMIUS: jelikoz uz vypustili shiny verzi tak si myslím že ne
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Myslíte, že někdy udělají community day na machampy?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NACITALKA: Ten chat mi chybí už od začátku :-/ Jinak já dneska strávil odpoledne v Braníku kolem skateparku, lidí jak nasráno, ale lovit jsem nikoho nezahlédl. Holt sportovci, no :-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Dnes to bylo krásný, park “na půl cesty” plný PoGOřů :)

    Škoda, že ještě není nejaká možnost interního chatu ve hře, nebo zobrazení blízkých hráčů, i když by to asi bylo docela přehlcený...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    furt mam EX pozvanku na dnesek na 18 Krannerka, jestli nekdo chce (myslim vetsinu lidi odsud mam jako uf/bf)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: protoze to neni jako nejaky nazvy zaremovanejch promennych z APK datamine, Chrales je real deal! :-)

    Interview with ZeChrales, the hidden genius behind PoGO's network traffic leaks | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/...ed/interview-zechrales-hidden-genius-behind-pogos-network-traffic-leaks/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: ty o tom mluvis jako by to bylo ofiko oznameni. Ja nejdriv myslel ze sou to neco jako "napady z Frantikovy kapsy". Nebo to vykutal z kodu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PLAGUEDIL: spíš jak to bude fungovat technicky? PoGO je vypnuté, běží jen google fit, který má logicky informace o tom kde jsem. Tj. pak ale současně musí mít Google přístup i k databázi spawnu, plus seznamu chybějících věcí z pokedexu. Představa, že to dělá google pro desitky milionu hračů, neustále jim scanuje okolí, mi přijde jako trochu scifi... :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND: niantic se rozhodne ze bys ted mel hrat tak ti neco spawnou:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam