• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: tyve tolik lidi ja ani neznam, natoz aby to byli znami co hrajou pokemony :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    ...ten 98% lucky shiny groudon mě ovšem s lucky docela smířil. :-D
    (Mám přes 120 best, všichni jsou skutečně "friend", ne "někdo neznámý na dopisování", čili místní a potkáváme se - to pak ty interakce skáčou samovolně ve velkém. Neúprosná statistika. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja uz si udelal v pratelich groupu na "friend co vim odkud je a muzu se s nim setkat", ktere ted posilam prednostne... :)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Mam lucky friend s TRIRAIN, mam pocit, ze jsme friendi tady odsud, tak kdyby chtela lucky vymenu, at mi posle SZ. Ostatnim se omlouvam za spam, ale tenhle system “najdi si sveho lucky frienda” je ponekud nestastny.
    JENNES
    JENNES --- ---
    SARGO: tak to mas velky stigro, ja to huntim od zacataku co to je venku, udelal sem pres 90interakci s mejma 35BF a dodneska sem lucky frienda nevidel :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Lucky friendi jsou peklo. Chodí mi jeden za druhým, a to ani lucky pokémony ráda nemám, zato ráda vyhazuju a na trade nechávám úplné minimum. Ideální bonus pro mě, fakt. :-D
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Nechodi sem Blackfildo? Jsme lucky friendi a já ani nevím, kdo to je :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dík vám všem.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    RESTA: haha, mas recht, zkusil sem to podrzet mirne vlevo a ten krizek ma fakt aktivni plochu vetsi nez se zda, lol
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    HARALD: Taky jsem si toho nove vsiml. Staci zascrollovat.
    RESTA
    RESTA --- ---
    HARALD: Tych co sa tento "feature" tyka, ze sa im defaultne prekryva X a evolve tlacitko, tak si proste mozu posunut obrazovku pokemona smerom nahor trochu, co posunie aj evolve vyssie, ak chcu evolvovat
    AETHER
    AETHER --- ---
    HARALD: Mně to funguje...
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    HARALD: zkusil sem na Androidu a dela to to samy
    HARALD
    HARALD --- ---
    Nejde mi na iPhonu evolvovat pokemony. Kliknu na button evolve a zavře se místo toho okno pokemona. Je to jen u mne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: bohužel, už je "použitý".
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    NECROMAN: Mew v něm už není, co?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Měl byste někdo zájem o Pokeball Plus, popř. za kolik myslíte, že by šel prodat?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: neni
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    COBRA_: nezkoušela jsem bez
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    MOIRAIN: je na to potreba AR?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam