• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NECROMAN:No nevím, mě Harry moc nebere. Jak bylo v tom dílu South Park: The Return of the Fellowship of the Ring to the Two Towers, kdy si ty kluci hrajou na pána prstenů a jdou okolo děcek, který si hrajou na Harryho Pottera, tak se jim jen začnou hrozně smát a Cartman pronese na jejich adresu: „Teploušové.“ :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Včera jsem asi po roce a půl zapomněl úplně zapnout hru, také včera náhodou vyšel Harry Potter Wizards Unite, tak to vidím s PoGo do budoucna špatně...
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Ahoj.. neznate, prosim, hrace dadulice?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    HARALD: Dík :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    WABICEK: zase lepsi nez ldybys tam prisel raid nebude vubec, myslim.
    SARGO
    SARGO --- ---
    NACITALKA: Jsou taková místa, ale třeba u nás, aby se důmyslně skryli, by si museli vykopat podzemní nory a dýchat trubičkou. :-D
    HARALD
    HARALD --- ---
    NACITALKA: Byla to vzpomínka na doby s osmibitovou grafikou, kdy ty pixelované obrázky byly tím nejlepším, co bylo k dispozici. V téhle grafice vycházely první Pokémon hry.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Já jeden raid seděla v autě, asi deset metrů od skupinky sedmi bojujících hráčů, protože jsem se hrozně styděla mezi ně jít. (všichni tak o polovinu mladší než já)

    Tak se vám možná sešlo víc aspíků a každý byl důmyslně skrytý :D

    Jinak, nestihla jsem si tenkrát přečíst, proč měli Pokémoni jednu dobu odlišnou podobu? Myslím, že to byla pocta nějakému stylu, umělci...





    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Asi je to opravdu moc nebaví, nebývají to vysoké levely. :-D Beru je tak, že je to úplně jiná hra, která se jen občas protne s tou naší, pak mě to ani moc neotravuje :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jo ja si myslel, ze letci nejsou uz moc videt, bo je to prestalo bavit (coz mi prijde logicky bo nechapu ani proc by to nekoho bavit zaclo)
    ale nejspis se jen separovali z genpub do vlastnich komunit
    SARGO
    SARGO --- ---
    WABICEK: :-D
    Nás tam bylo taky asi osm z padesáti... člověk by řekl, že když je hezky, lidi to vytáhne ven, a zatím mi přijde, že lítají víc než jindy :-))
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    byl to moc pěknej raid, byl jsem jedinej kdo se fyzicky dostavil
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    nechcete někdo exraid pass na pondělí na Vypich?

    CODE
    CODE --- ---
    Das bordel :) PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    CODE
    CODE --- ---
    TAHRQA: beeee :) moje chyba, mas pravdu
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    CODE: Je to jako fast attack, ne charged
    CODE
    CODE --- ---
    TAHRQA: ted jsem chytil s Outrage ;)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Je nějaký důvod proč nepřetočit to yawn na něco jinýho?
    CODE
    CODE --- ---
    NECROMAN: oh Boze :) to chces
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam