• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Haha, shadow pokemoni... Pokemon Colosseum byla vlastne co se tak pamatuju moje uplne prvni hra s Pokemonama, kdyz teda nepocitam Smash Bros. Melee :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    purifikace pridava +2 vsem statum, tj. 13/13/13 a lepsi shadow je garantovana stovka
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Rakeťáci ve hře!

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    mohli by to teda dat i do raidu, cokoliv je lepsi, nez zurive klikani na jedno misto :-)

    Excellent Swipes in PvP (All Typings) - Pokemon Go
    https://www.youtube.com/watch?v=XlR8QUG3Vlk
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nová verze appky obsahuje úplně nový systém oceňování pokemonů a předělanou PvP obrazovku. Po takové době konečně super vylepšení
    New Pokemon GO Appraisal System Guide | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/guide/new-pokemon-go-appraisal-system-guide/
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Není tady někdo z Jindřichova Hradce, kdo se chystá v neděli na Enteie?
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    SARGO: Pozvánky expirovaly a v žádné skupině nejsem. Je možné, že jsem se odstranil když jsem si čistil Discord. Snad mne nikdo nekicknul...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COUDAK: zapomnel jsme zminit, zeten kolega uz nehraje. Nicmene jsem vysnajpil nekoho z 3 online a splneno.

    COUDAK:
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    PLAGUEDIL: tak sednout v hospodě můžeš i tak a bez srdíček. Stačí načíst ten qr kód nebo co to tam je.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Jestli s nikým nejsi ve spojení, tak holt budeš muset :-/ Nedokončený quest je příliš otravná věc, jak tam pořád vyskakuje... tak holt držím palce ;-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: myslel tak, ze sedeli v hospode a klikali. Jako mohl bych ted projet seznam s tema kde mam 3+a posilat nahodne requesty.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Teď nevím, jak myslíš to "nezkoušel podle srdíček" - já to tam přidala jen pro připomenutí, že to JDE až od tří srdíček - a jeden battle holt přežiješ :-D (Battle jako takový je samozřejmě zábavný jen tehdy, když máš toho člověk online a můžeš se mu posmívat. :-))

    KAPITAN_JACK: Inu, na Discordu. Jak, mizí? :-))
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    Kde se teď dohadují pražské rejdy? Rád bych obrněného Mewtwo ale Discord mi pořád někam mizí...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: aha, ja nikdy nezkousel s nekym podle srdicek. Jako chapu ze chteji aby ty kvesty byly variabilni, ale mohly by tam byt treba ctyri ukoly a spln tri z nich ktere chces. Battlit se mk proste nechce.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Battle nikdy nebyl na zero vzdálenost - trade musíte být u sebe, battle libovolně (od tří srdíček). :-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Dik vsem, uz mam splneno, ale klidne si pridavejte dal.

    Ten trainer battle je porad na zero vzdalenost?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    5022 9014 4373

    Jednoho frienda prosim, pak klidne smazneme.

    SERGEI
    SERGEI --- ---
    stalo se někomu že v druhy části těch úkolů kdy máte vychodit Candy s buddym že vám hra sama vyměnila buddyho? Já měl dneska rozchozenyho shinxe a když jsem to zapnul abych se podíval jestli už mám vychozeno tak jsem měl, ale shinx zmizel, místo něj byl Dragonite a úkol se mi nezpocital...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam