• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CODE: Ne, můžeš to rozvést?
    CODE
    CODE --- ---
    ty pomichane barvy micku uz jste take zaznamenali ?
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Jestli navíc nové, tak chápu, že tě to rozladilo :-) Podobné chybičky se naštěstí většinou dočkají oprav velmi rychle :-))
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: jo ja jsem spis netusil co je spatne, dostanes plusko a nic nefunguje. Ponizeni verze stacilo a uz to beha.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Kvíká kdekdo, prostě vydrž na opravu :-/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plusko i pokeball mi fungujou v pohode, akorat plusko s novou verzi ma problem, ze se po te hodine neodpoji, jen proste prestane fungovat, a musim uplne restartnout hru
    ono ale jako i driv se obcas dostalo do stavu, kdy neslo znovu priparovat v ramci bezici hry (po stisku tlacitka hned zabzucelo bez snahy se parovat), jen ted se to stane vzdycky
    HANZO
    HANZO --- ---
    Gotcha mi funguje v pohodě
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    PLAGUEDIL: Já se o zprovoznění pluska s aktuální verzí PoGO pokoušel marně a vyzkoušel jsem vše možné i nemožné. Pomohl až downgrade na verzi 0.153.2. A stejně tak u několika dalších lidí, co vím. Každopádně toto řešení bude fungovat jen dokud novou verzi neforcenou. Snad do té doby vyjde nová verze, kde to opraví...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    LETTRICE: ok, resterty i odparovat zkousel. Typkovi co to prodaval to fungovalo, ja mam smulu zatim asi.
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Jo, lidi si stezujou, problem po aktualizaci. Doporucuji u androisu restart mobilu, u iphonu odparovat zarizeni, restartovat hru a znovu sparovat. Ale nekomu to nejde ani tak.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Tak mam plusko. No. Nechce se to bavit. Zkusil jsem podrzet dokud nezmodra pustit pak podrzet aby vibrovalo a pak parovat. Vysledek je pokazde trikrat cervene svetylko s vibrovanim. Co mu vadi?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Co jsem četl, tak ono je to ještě o něco vtipnější. Některým lidem nestačilo ani nějakých 10003. Vzdálenost se počítá mezi středy S2 buněk, ale mezi tím, co se ukáže a tím, co se započítá, dojde k redukci na větší S2 buňku, což může posunout ten střed o pár km jinam. Jo a pro Pilot medaili to prý započítává ještě trochu jinou hodnotu :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Niantic vtipny jako vzdy, ten ukol na 10000 km trade ve skutecnosti znamena 10001 km - protoze 10000.1 km ho failne :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Je to možný. Prodávám jak jsem koupil. Sám Xiaomi ani nemám...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: hraju na presne stejnem telefonu, zadny problem. Docela velke procento tehle threadu byva o tom, ze ve skutecnosti ma Niantic pravdu - tusim nekdy asi pred rokem tam byl takovej ten srandovni, jak nekdo sepsal podobnej report, a nekdo mu tam hodil screen jak se ten samej hrac o mesic driv pta na neco v pogospoofers subreditu... :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    kreteni no
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    jestli nekdo hrajete na xiaomi, tak by vas tohle mohlo/melo zajimat... https://www.reddit.com/.../d9gm2t/ban_on_xiaomi/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Pro me za me at tam je ratata, ale v tom pripade at je garantovany ten sutr.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: Jo, pak daj s kytkou žlutou krysu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam