• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAURUS: Už bych konečně ráda potkala dva lidi, co o tom eventu budou říkat to samé.

    ... nebo že bych si to zašla, v nějakém krajním případě, někam načíst? :-D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PLAGUEDIL: 2) event jako takový bude od pátku tuším do pondělí pro všechny. Za Ticket dostaneš special research na sobotu 11-19 hodin + max 10 RAID pasů na to samé omezené období. Research půjde dokončit i po konci special research eventu (změní se trochu úkoly, aby šel dokončit).
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    1)opravili plusko v aktualizaci
    2)bez toho ticketu ten event nebudu mit vubec?
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    EVILMIND: ponožka to jistí :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a jestli to spravne chapu, tak musis ujit nejaky kilometry nez muzes dat jeden boj... to je teda jako... just wow :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    original zprava

    Coming 2020: GO Battle League - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/gobattleleague-announcement/

    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    KOTVUS: jo nakonec, musím uznat, že to opravdu funguje a je to nakonec pro mě nejjistější způsob obnovení připojení pluska. jenom jsem musel vychytat to načasování.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Funguje mi odpárovat z bluetooth a pak přes pogo znovu spárovat. Když se za tu hoďku odpojí, tak opět :-/ Hlídat si, že fakt běží - ikonka svítí, gotcha občas pomrkává, ale nic víc.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    PAJA07: v posledních 2 verzích Plusko/Gotcha spoustě (?většině) lidem nejde spárovat. Mně se to povedlo až tím postupem, co jsem tu pověsil pár dní zpět. Je to sice pakárna, ale lepší než být úplně bez Pluska
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    KOTVUS: a jakej je aktualni stav? Zkousel jsem pripojit GoTchu.. a nic... vubec se nechce sparovat..
    Ale nezkousel jsem zadny psi kusy.. jenom proste odebrat a znovu pridat v PoGO..
    Asi je potreba pockat do dalsiho updatu?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: jo, problém s tím, že se to po hodině odpojí, i když se to tváří stále spárované zůstal. Tohle řeší jen to, že to nešlo vůbec spárovat.

    WABICEK: s tím bych nesouhlasil. Před tím jsem s pokusy o spárování pluska s novou verzí zabil asi 2 hodiny bez jediného úspěchu (včetně mazání cache, reinstalací hry, restartů telefonu, resetů pluska) bez jediného úspěchu.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Co clovek ocekava vs co clovek chyta xd

    WABICEK
    WABICEK --- ---
    KOTVUS: to mi přijde jako "banán - malina"
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SARGO: No ty z Ikei vydrzely mesic i vic, loni jsem bohuzel nakoupila vanocni kolekci od Varty a ty asi fakt vydrzi asi taky jen ten tyden a kus, ale myslela jsem si, ze je to tim mym zachazenim (nosenim k bazenu, do tepidaria, proste vsude)... tak se vratim k ty Ikee. I kdyz mozna uplne na zacatku, si ted vzpominam, jsem vlastne kupovala Phillips myslim, ty tlustsi... tak az mi dojdou tyhle hrozny hruzaky jedny!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: akoratze po hodine ten problem v nove verzi zustal - v aplikaci se to tvari jako stale sparovane, ale plusko-pokeball jen obcas cervene zachrci. Schvalne jsem to na tabletu s pokeballem nechal bezet, a vydrzelo to az do rana, nez jsem shodil klienta, tj. zjene by to neskoncilo nikdy. Hadam tohle nemelo zatim takovou prioritu, protoze lidi, co se nemohli ani pripojit, to netrapilo, tak snad ted zacne... :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Tak možná konečně funkční řešení na problémy s Pluskem (mně to funguje):
    1) zmáčkněte plusko
    2) při 8.bliknutí klikněte na ikonu párování v aplikaci
    3) po 3-4 sekundách zmáčkněte znovu plusko
    credit: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/di57qf/i_found_a_workaround_for_the_go_plus_problem/
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Nové koště dobře mete :-D Pak už se drátky ožižlají... já ho kupříkladu nejmíň dvakrát vykoupala... teď pro změnu pochmurně sleduju klesající výdrž gotchy. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jo ale kdyz to neudelas ten den, zmizi ti tech 10 raid passu a budes je calovat ze svyho jeste navic :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: dokončit ho můžeš i později, jen se ti za ten lístek "nastartuje".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam