• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    EVILMIND: mám pocit, že nejdřív musíš porazit všechny tři a v určitý čas v měsíci by se ti měl objevit Giovanni... Ale nějak jsem to ještě neprobiral abych si to přečetl detailně. Jen co jsem poslouchal u nás na jednom raidu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Ahajo ;) No to bude těžké, protože těch kombinací bylo nemálo, ale v jednom z těch nejvíc úspěšných byl tuším Tyranitar a Latios s Mamoswine (všichni L40).
    Latios byl shieldbreaker, ale začínalo se Tyranem, aby nabil Stone Edge (bohužel má na quick jenom Bite, doporučený je sice rock útok, ale ten je legacy) a v momentu, kdy ho skoro měl, se vyměnil za Latiose. To mě většinou stálo jeden štít a Tyran byl tak na poslední čtvrtině.
    Latios (Dragon Breath/Dragon Claw) dokázal úspěšně vybít dva štíty a domlátit Persiana jen quick útokem, a ještě poslední charge hodit na Hippowdona (on nabíjí fakt bleskově rychle), pak jsem přepnula na Mamoswine, který měl dva ice útoky proti ground typu Hippowdona. Toho sundal, ale stálo mě to jeden štít a většinu svině.
    Ještě si párkrát sekla do Articuna a pak zbývalo jen dobít zbytek charge Tyrana, jenže i Stone edge nesundá Articuna úplně a pak mi Tyrana dobil, zatímco mu zbýval ještě nějaký zbytek života.

    Varianty byly změnit shieldbrakera (druhého Tyrana, ale ten nabíjí prostě pomaleji, Blazikena co jsem používala na Sierru, ale ten nevydrží), nebo použít pak dva Tyrany (ale ice útok jednoznačně na Hippa zabírá víc), a pak změnit Tyrana za Rhyperiona, kterého mám s dvěma rock útoky, ale ten má horší staty než Tyran. Asi jsem ještě experimentovala i s Groudonem nebo tak.

    Další možnosti co se dají vyzkoušet jak jsem koukala jsou vodní a nebo nabít Latiose nebo Giratinu na Persianovi do zásoby a pak jen házet ty charge, to jsou věci, co někde byly popsaný.
    Musím vycházet z pokemonů a útoků co mám k dispozici.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: ne, ja myslel jakou jsi ty mela partu svych pokemonu, co to nedali.

    BTW dnesniho nezajimaveho eventu jsem vyuzil k tomu, ze jsem si konecne obehal vsechny raketacke bosse. Ale kdyz jsem je odevzdal, a dostal jsem ten radar na Giovanniho, tak kdykoliv dojdu na misto, co je oznaceno na mape, tak je tam jen obycejny raketak. To je nejakej trik na to?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: První je vždycky Persian, druhý může být z výběru několika, já měla toho Hippowdona, třetí je vždycky Articuno.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Nema nekdo nejky ical kde by byly pogo eventy?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: a jen tak pro nas teoretiky, co jsme v questu pozadu, jakou jsi mela partu? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To jsem si vůbec nevšimnul, kdy změnili ten čas na evoluci na 2 hodiny?
    Každopádně ten je tak na hovno, že využiju ten čas asi tak, že plusko bude samo chytat shiny, a já budu zatim honit rakeťáky, abych si taky zkusil Giovanniho... :-)

    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    TROFOZOIT: psali ze trema ttarama sundas vsechny, ale ja jsem asi taky lopata.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Tak dneska prvních (asi dvacet) pokusů sundat Giovanniho a bez úspěchu. Nepříjde vám prakticky (teoretiků je plný internet) některá z těch jeho kombinací druhého pokeše lehčí? Já měla jako druhýho Hippowdona.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw v nove verzi si program pamatuje naposled nastaveny filtr pri trade

    KONECNE! :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Community Note: Niantic Wayfarer, and PokéStop and Gym nominations, now available to level 40 Trainers! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/communitynote-niantic-wayfarer-launch
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak tady je jina infografika, kde je oznacenej shieldbreaker kterej zacina
    Cliff, Arlo, and Sierra infographics* : TheSilphRoad
    https://old.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/duszu7/cliff_arlo_and_sierra_infographics/
    ale uprimne to nevypada, ze bych na drive ulozene parte musel neco menit :)
    CODE
    CODE --- ---
    EVILMIND: teorie je krasne ale praxe ..
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Zrovna Tyran s oběma útokama právěže nebyl dost rychlej ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: tak ty nepotrebujes vsechny na vysokem levelu. Jen nekolik univerzalnich. Priznavam jsem to jeste vubec praktickz nezkusil, bo hraju ted moc malo na to, abych si plejtval radar mimo quest, ale prijde mi, ze pokud si proste maxnu jen par univerzalnich, nebude to stat skoro nic. Poznamka se stitama je fair, ale stejne jsem mel na prvni pozici planovany tyrany co maji oba charge utoky, coz mi prijde by melo stacit na vytluceni stitu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: No nevím. Tabulka vůbec nepočítá s tím, že nepřítel používá štíty. Tedy strategicky je lepší na úvod dát někoho kdo má rychlej charge a ty štíty mu vybije. Protože zkoušela jsem Cliffa se Snorlaxem na druhém místě opakovaně a pokud jsem nevybila jeho štíty už na kocourovi, tak mě vždycky sejmul. I tatáž moje trojice v jiném pořadí měla výrazně odlišný efekt.
    Nehledě na to, že ten seznam obsahuje především namaxované legendárky, které se sice hodí, ale patrně nemáte všechny zmíněné druhy na vysokých levelech.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    No kazdopadne uz jsem si predobjednal Sword... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: je otazka, co beres jako "dohral". Ja skoncil chycenim MewTwo a porazenim Rivala.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak ja nedohral ani Lets Go, dosel jsem jen tam co je treba tradovat - na druhou stranu jsem yellow hral mockrat, takze to zase nebylo tak motivujici pro me. Ale treba Witchera mam koupenyho co vysel a jeste jsem ho nerozbalil ani, takze nevim jestli budu investovat do tohohle...

    Osobne doufam spis v dalsi event se shiny Meltanem pri releasu, ten box vubec neotviram uz mesice, abych byl ready na start... :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ještě mi někdo vysvětlete, jak k novým Pokemonům mám stíhat ještě práci, rekonstrukci bytu a Xbox One :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw uz tenhle tejden vychazi

    Pokémon Sword & Pokémon Shield – Overview trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=7hk9xHOOB3s


    zatim to vypada, ze tam neni zadna konektivita s PoGO, i kdyz v gamedatech jsou galarian formy (ktery ale muzou pridat proste jako dalsi magnet na prachy i bez nejakyho spojeni)
    SARGO
    SARGO --- ---
    COUDAK: Rekord mám asi čtyřicet minut. Všechny revivy pryč, nálada pod psa - a pak konečně vyšly nějak líp útoky a stačili mi na to dva pokémoni. Neuvěřitelný :-D (A samozřejmě plíva, neshiny a kámen taky nepřišel. :-D) Nicméně člověk není vázaný tím prvním radarem, který zkusí, jde ho změnit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam