• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: to snad ne - ja myslela, ze to delaji pro to, ze lidi nemaji vychazet, ne aby se neshlukovali :-O
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: kdyby dalkovej byl jako to, co chceme, tak by ho dali rovnou. Tj. bude to neco uplne jineho. Tipnul bych si, ze jeden tam bude muset dojit, resp. byt v tom prodlouzenem range, a muze pozvat lidi ze svyho friendlistu, nebo nejakou jinou podobnou "socialni" blbost.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MISOHU: Tak ale male provizorni reseni mohlo byt i 20x, to uz by asi i nekomu pomohlo...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    A umi to i neco jineho nez "try again later"??
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Pokémon GO Hub
    Attention! Gym and Raid Interaction Radius is temporarily doubled while Niantic is working on the upcoming "raiding from home" feature!
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    to je jen male provizorni reseni nez doresej ten dalkovej
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: tak to je jeden z nejvetsich Niantic failu, a ze jako latka uz byla vysoko. Kdyby to aspon nehypovali predem... Jako myslim, ze komu tohle pomuze, tak prevdepodobne uz predtim dokazal na ten gym obcas nahodne driftnout.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    FRAKIRA: jo, jako když jdeš na rande a v kině zjistíš, že ona je chlap.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Gym interaction distance has been DOUBLED??!
    Tak to nedik.. a ja se rano tak tesila :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem fakt zvedavej na implementaci
    jako zjevne reseni by se mi libilo, kdybych proste mohl nakliknout cokoliv co vidim na obrazovce, a nemusel jit k tomu, navic je to i programatorsky trivialni zmena... tj. realne to asi bude jinak :-)

    https://nianticlabs.com/blog/stay-safe/
    YNOR
    YNOR --- ---
    EVILMIND: LTE mám no, ale nakonec opravdu stačilo....
    PLAGUEDIL: .....povolit mobilní data :) díky !
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    YNOR: nezakazal jsitomu mobilni data?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    YNOR: predpokladam mas LTE? protoze na nizsich zpusobech pripojeni se hra vubec nespusti, uz dlouho docela
    YNOR
    YNOR --- ---
    Zdar, zapnul jsem to pár letech, že něco ukázu synkovi a neběží mi to vůbec mimo wifi, což jsem nechápal. Nejde se lognout. Corona, nebo jinej fail? Díky....
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MISOHU: Hele, lidi to vyhazeji za jedno dopoledne a zase to vypnou.. pokud je duvod, ze "to nianticu doslo", ten, tak snad vymysli neco lepsiho..
    Co se giftu tyce - no, muzeme misto giftu battlit.. ale musim rict, ze vetsina mych friendu bude radeji bez interakce nez aby si dali aspon fejkovy battle ;-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: no navíc jestli to chápu tak ani jednou týdně, protože příště bude něco jiného
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: i kdyz odvolavam, je to 100 ballu jednou tydne. Takze muzu na pul dne zapnout plusko... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tohle je ale nahodou dobry, muzu zase zapnout plusko :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    100 pinballu sa 1 coinu? Nianticu asi dochází velmi pomalinku ze to lidi za tohohle stavu nehraju. Nápad s giftama pěknej teď by este mohli vyřešit jak se k nim lidi co nemaj poker tip u baráku dostanou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Man Ignores Italy's Coronavirus Lockdown to Play 'Pokemon Go,' Tells Police 'I Have to Hunt the Pokemon'
    https://www.newsweek.com/pokemon-go-italy-lockdown-coronavirus-1493240?amp=1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam