• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    TAURUS: Aaha. Díky.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KLERIK: to je denní zaručenej encounter. Aby mohli lidi co jsou v karanténě mít aspoň jednoho denně, asi na streaks.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Zdravím.
    Nevíte někdo proč má kolem sebe ten seedot bílej kruh? Nějak mi uniklo proč se to děje .
    Díky za případné info.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nahrada za nefunkcnosti pri Go festu
    me to teda jelo celou dobu v pohode, ale stezovat si nebudu :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TORRORTX: tak zase, k cemu, ze jo? Na Gibla jsem se taky soustredil, bo nemam jeste vubec ani tu evoluci, a navic se do PvP hodi, a k tomu mi staci i ne-shiny, jednoho 98 jsem lucky tradnul takze spokojenost. Ja hlavne nevim, co s tim lidi delaji, ja nemam skoro zadny shiny, a mam nonstop plnej bagl maxlej, a lidi co u nas vzdycky hlasej 50 shiny z akce tak maji bagl na 700 pokemonu treba. Je to zahada... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak aspon mame z GoFestu Victiniho, a muzeme ho hrat! :-)

    GBL Season 3 - V for Victini!
    https://www.youtube.com/watch?v=e_fJBNZdCDs
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    (a jinak dik.. jsem nechapala, proc me nekdo furt zve na gibla :-D)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    TORRORTX: Ja raketaky stihla ze tri uctu nastesti jen jednou. V nedeli me to mrzelo, ale kdyz jsem dneska zjistila, ze dnes mam od giovanniho suicuna, zatimco v nedeli bych mela persiana, tak jsem rada.
    TORRORTX
    TORRORTX --- ---
    Já mám z Festu taky poměrně rozporuplné pocity. Rakeťáci hotovy za 2 hodiny, to byla celkem zábava (když tedy pominu, že jsem opět klasicky dostal samý lemry). Ale pak za 6 hodiny poctivýho inscence jen 1 shiny a spawn na nic, to mě poněkud rozladilo...

    To zvaní bylo původně myšleno dobře, ale bohužel se to dost zvrhlo, alespoň u nás ve městě. Frajeři za prachy nakoupí remote passy a pak se už jenom nechají zvát a jsou zalezlí doma. Takových výkřiků "přijímám všechny pozvánky na Gibly" a pak machrování "Byl jsem 40x na Giblovi a mám 3 shiny", jsem za víkend viděl víc, než bylo zdrávo.

    Ergo, myšlenka určitě dobrá, ale imho zase zneužitá směrem, který (doufám) Niantic nezamýšlel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jako na tom, aby lidi mimo mesta mohli hrat, zapracovali myslim slusne, a to nejen ve zvani na raidy - v sobotu jsem se nehnul z domu a incense to v pohode utahly, v nedeli jsem vylezl ven jen proto, ze jsem si myslel, ze balony budou mit 20 minut a to by nestacilo, ale tusim to bylo spis tak 5 minut, takze jsem nemusel, a po par hodinach kdyz se fakt rozprselo jsem zase zalezl. Problematicky imho bylo hlavne to, ze kdo chtel vytezit maximum z raketaku, tak nemohl soucasne i jet incense, krom automatickeho chytani. Proto taky muj vysledek shiny byl celkem zalostny no...

    Kazdopadne priste bych si listek nekoupil, protoze mi prijde, ze tohle je na me moc intenzivni proste, ty 3 hodiny na CD povazuju tak za maximum.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Ja jsem z festu teda pomerne zklamana - prilis mnoho vyhod na prilis malo casu ;-(
    (na druhe strane jsem ho ale stravila na vesnici s jednim gymem a dvema stopy, takze diky nianticu ze stihli dodelat do zvani! I kdyz to teda je porad zabugovane..)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ted uz asi ne, kdyz je skoro po :)
    uprimne receno, jelikoz jsem hral s uctem co mel listek i co nemel, tak ten rozdil nebyl velkej, ve spawn poolu nemas ty nejlepsi potvory, a nemas k dispozici research (shadow legendy a pokemoni, co budes moc pozdejc ziskat i tak), nejvtsi rozdil imho nakonec byl, ze protoze rocket leaderi maji jinej lineup, takze s listkem je brutalne campim jedinym pokemonem
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    Lamovský dotaz - k čemu je ten Pokémon Fest dobrý? Má to smysl platit?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dnesni druhej den eventu tam jsou jako odmena legendarni ptaci a shadow Mewtwo, ne primo za zabiti leaderu/Giovanniho (ty maji stejne pokemony jako predtim, nez se to pred 2 tydny zmenilo), ale jako odmeny za special research (coz je lepsi protoze neni omezen pocet ballu)

    v raidech obe Giratiny, Palkia a Dialga
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Asi toho je rozbityho vic.

    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Vypnulo se mi adventure sync a nejdde zase zapnout, nejake napady?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nejzajimavejsi cast jsou megaevoluce a levely 41+ (ale nic konkretniho)

    Pokémon GO Fest: Developer Insights
    https://www.youtube.com/watch?v=Y7OaLUkUNGI&feature=emb_logo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    bagl na pokemony zvysen na 3500! konecne :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    MOIRAIN: díky moc :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    komplet prehled toho co bude ted k mani dalsi mesic...

    Outline - Read & annotate without distractions
    https://outline.com/4Y7tDr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam