• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    EOLIS: K bodu 2 .. pouzivam appku PokeRaid a nemam problem :)
    UBU
    UBU --- ---
    EOLIS: Ad 1: nic není. Ad 2: Na redditu i na fcb jsou skupiny které fungují dobře. Ad 3: Hlavně mu nedávej purify a nech ho jak je, má tak attack bonus.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Tak jsem to po dlouhé době zase spustil. A mám pár dotazů, pokud by někdo věděl.
    1) funguje nějaký rozumný radar? PokeHunter nebo tak něco?
    2) víte o nějakém smysluplném způsobu jak skládat adhoc public raidy? Našel jsem jen fórum na Redditu a přijde mi že to nemůže rozumně fungovat.
    3) nevíte o nějakém návodu jak vyrobit z čerstvě chyceného shadow Mewtwo něco použitelného (ano trochu se chlubím, ale za těch pár dnů co znovu hraju jsem zjistil, že mít ho není zase tak úplně vzácné)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    FRAKIRA: to mas tak, na familysearch taky nearbituju věci psane azbukou, protože azbuku neumim no, a pokud si dotyčny neumi hodit to do gugklu a rozcestnik si tam najit, tak nema dělat arbitra.

    grafiti a nove dětske hřiště na mapě taky vidět neni a nějak to našli.

    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    PLAGUEDIL: tak pokud tam je na mape misto bez rozcestniku, tak dotycny nema jak poznat, ze tam ten rozcestnik je. Ja takoveto nominace proste preskakuju - si rikam, ze pokud tam opravdu nekde je, snad to nekdo schvali, ale tak nekomu mozna staci ho nevidet.
    CODE
    CODE --- ---
    PLAGUEDIL: nekdo se spatne vyspal a nebo chtel kamosovi stopku o kus dal :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    CODE: chapu, ale rozcestnik ckt je jako celkem realna a lehce overitelna vec.
    This nomination has been rejected due to the following reason(s):
    Insufficient evidence that the nomination accurately reflects the submitted real-world location based on comparison of the submitted photo and map views, Nomination does not meet acceptance criteria.

    Pod Krizovou horou

    Rozcestnik pod Krizovou horou.

    http://lh3.googleusercontent.com/...c68Z1tmaJbaCR96oJn85eiS7SErt1qrYHqHKMvkpoC7E3axM0_0LiyuqCy4S7wXw

    Nomination ID: ZHE7Q6x+wt/ScDPH64okmA6bEcpWGbGBJlvrJ8kTLHk=
    CODE
    CODE --- ---
    PLAGUEDIL: je tam docela velky schvalovaci proces z atim .. dokonce skladast test/y, abys mohl schvalovat
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Plusko se naslo zahrabane mezi duplem.

    Prislo mi rejected na pokestop, ze prej neexistuje. No tak zase nekdo od klavesnice vi vic, nez lidi v realnem svete.
    CODE
    CODE --- ---
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Nejake tipy jak hledat v byte ztracene plusko?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    prostě to podle mě přišlo nahodnym lidem.
    mam churavej y6 2019
    3gb ram
    qualcomm snapdragon 450 je 8jadro x64
    android 8,2
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: presne, nastavovat vse znova je opruz. nechapu proc se to neuklada server-side.
    NECROMAN: 3GB
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: dalsi to jeste neopravuje, ted rolluje .2 kde to udajne opravene je, aspon doufam, bo me to taky uz postihlo, a rozhodne nic nepreinstalovavam, me sere furt nastavovat znovu pvp teamy...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WABICEK: kolik máš RAM? Prý telefony pod 2GB přestanou podporovat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: jinak se to netyka androidu 5, ale obecne 32bit OS. Tj. muze fakt nastat situace, kdy si nekdo koupil pred rokem telefon, ale nebude podporovany - pred casem tu o tom byla debata.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to bude jako obvykle naprogramovany nejakym jejich juniorem (jiny lidi ani nemaj), na redditu to chodi lidem s Galaxy S10, Pixel 3, iPhone SE s iOS 13 apod
    takze bych zatim asi nepanikaril
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    WABICEK: tak samo, mam loni kupovany telefon, tak kmo to poslali vsem, at se leknes a koupis nivej.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    aplikace mi dala notifikaci, ze moje zarizeni nebude od rijna 2020 podporovano, nemam sice zadny trhac asfaltu (Nokia 6, Android 9, 64 bitovej procak) ale podle toho co psali na strance podpory, tak by se to melo tykat jen zarizeni s Androidem 5. prislo vam taky takova notifikace?
    sice uz jsem se poohlizel po novym telefonu, ale vlastne jsem nevidel nic co by me zaujalo v te cenove hladine do € 250.
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    Me se normalne splnilo po vyhre v megaraidu, tak je to asi podminka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam