• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    FRAKIRA: Jj, ty coiny, long story short: bylo to uplne na zacatku obsazovani gymu a ja jsem se tesila kolik budu mit coinu za tolik dni, z dnesniho pohledu jsem to zminila asi jiz zbytecne, ted uz vime, jak to je :)
    Ta porucha se vztahuje k dobe, kdyz je takto zachycen pokemon na gymu, nehlede na krmeni - dohledala jsem to na vicero serverech - nicmene z me pozice neoverim pravdivost. :D
    (Omlouvam se z projev, koukam v kuse kralovsky Netflix)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    NACITALKA: v gymu muzes byt i rok a dostanes jen 10 coinu, pikuds ten den uz 40 dostala, to neni porucha (pokud jsem nepochopila prispevek a pointa sdeleni byla jinde, tak se omlouvam)
    Jinak i na frekventovanem miste muze treba bydlet nejaky zapaleny krmic..
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    PAJA07: Nektery gymi mivaj nejakou poruchu, mysli, ze kvuli pripojenj nebo tak - co jsem vykoumala z knternetu- ja jsem byla tri mesice a podruhe pul mesic u kostela v Pecce a pak asi mesic na Kumburaku, oboji je frekventovany a bohuzel jen za jednoho bylo 50 coins a za toho druhyho asi 10 pc.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    To je dost šílený, do toho se pouštět nebudu :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    soucasne se zvedaji i max levely pokemonu, pomoci novych XL candy
    jestli jsem to dobre pochopil, tak po prepoctu stoji maxnout jednu legendu cca 25 tisic candy
    jako... neeeeeeee nenene, tohle vynecham :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak je to 176 milionu na level 50, to abych nabral nejaky novy friendy :-)

    nova hodnoty platinum medaili (to je ten posledni Task completed na screenshotech, nejaky pocet platinum, coz se starym hracum stejne splni samo)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v Australii bezi test pro levely pres 40

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    resim takovou lehkou zahadu.. byli jsme cca pred 5 tydny v Rokytnici.. dal jsem si tam pokemona do gymu na namesti.. za den se ke me pridalo dalsich pet hracu.. a od te doby tam porad vsichni jsme.. gym uz je davnou zlatej.. a porad nas nikdo nevybil.. Nechapu.. :) kdyz by to bylo nekde na samote.. tak dejme tomu.. ale tady je to vylozene na namesti. a tech gymu je tam u sebe i vic..
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Hele, mám tu s někým lucky frienda? Co?:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    super, pekne funguje... ja mam asi 50 lucky friendu, takze doufam to budou mit jako akci castejc :-)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Muzeme to spolu otestovat, mame LT uz vecnost, Hanyzka01.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    wow

    Limited-time test: Trade range increased until Monday, November 16, 2020, at 10:00 a.m. PST (GMT −8) - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/test-increasedtrading/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nove filtry (ale funguji jen na mony chycene cca od rijna) - "raid", "research", "gbl", "rocket"
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen pro info, nutne pocty vyher na ceste k Pikachu Libre

    Rank Unlock Method
    Rank 1 Start
    Rank 2 Complete 5 Battles
    Rank 3 Win 1 more Battles
    Rank 4 Win 2 more battles
    Rank 5 Win 3 more battles
    Rank 6 Win 4 more battles
    Rank 7 Win 5 more battles
    Rank 8 Win 10 more battles
    Rank 9 Win 10 more battles
    Rank 10 Win 15 more battles
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    cywe jsem mesic nehral, a vratil jsem se kdyz je tuhle sezonu rank 10 zadarmo, a ten little cup je jako peklo docela :-) ale asi mam v planu vytrvat v dennim grindu, protoze urcite nechci investovat dust do niceho posledni tretinu ligy do nove chycenych pokemonu
    CODE
    CODE --- ---
    WABICEK: velmi obyvykle .. 1 fix 4 bugy .. nekdy i opakovane
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    vcera vydana nova verze, jsem zvedav, zda opravili adventure sync, a trochu se desim, co jineho rozbili :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    EOLIS: Jj, až bude zase Rocket Team takedown event. Pak půjde pomocí Charged TM odnaučit Frustration a pomocí Elite Charged TM naučit legacy... to je vopruz :D
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    TAURUS: zkusil jsem a byl jsem mírně frustován, když jsem zjistil, že EliteTM co jsem dostal k tomu Mewtwo neumí odnaučit to Mewtwo Frustraci.
    Prý by to snad mělo jít až bude zase nějaký event s rakeťáky, kd by mělo být možné přeučit shadow pokemony Frustraci
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    EVILMIND: Díky... ty komentáře v tom vláknem jsou výstižné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam