• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    JELENIPLOUTEF: ja mam churavej a hlasim se pres google ucet, to mas nejaky novy ze uz tma neni google?

    Mozna nalinkovat ucet na jinem telefonu prvni a pak se hlasit pres trainer?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ok, trochu jsem ten search prechvalil... bych fakt rad vedel jak tohle vznikne :-)
    Issue description: When the Pokémon Storage page appears when using a search term (such as when trading, searching for Pokémon for your battle party, or searching for a Pokémon species from a Pokédex entry), the subsequent page appears very small on the center of the screen.



    VERY small :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JELENIPLOUTEF: jen teoretizuju - dostanes ho tam urcite snadno z apkmirror. Pokud ten ucet byl zalozenej jako PTC, tak muzes urcite pouzit ten, pokud nebyl, uz tam PTC zpetne nedostanes, takze musis nejak linknout FB-google-apple ucet (nevim, jestli neco z toho na Huawei jde).
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    Někdo rady jak dostat Pokémon Go do Huawei, respektive podařilo se mi to, ale nechce se připojit účet přes FB. Než půjdu na internet, radši píšu tady jestli někdo má zkušenost. Díky moc.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    PIKKMA: Jako tady. Ehm.:)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND: do pristiho update.
    Vsiml jsem. Is taky prokliku z batihu do dexu.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    RICARDERON: jak tam ses?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ve hre aktivni novy filtry, umi to ulozit oblibenej search, a prezije restart! konecne neco dobre udelanyho

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tuna novinek :)

    GO Battle League Season 6 begins Monday, November 30, 2020, at 1:00 p.m. PST (GMT −8) - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/gobattleleague-season6/?hl=en
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    CAMELLA: já si prošel to samý 2 měsíce dozadu:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem si tady dovolil po 3 mesicich zase neco... ;)

    GBL Season 5 - budget Catch Cup tým
    https://www.youtube.com/watch?v=vp0-icIh52Y
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zajimavy :-) jako lehky a nevidim tam ze to musi bejt solo, ale aspon pokus no

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Zkoušet naskočit zpět do hry po 2,5r je teda dost divné, musím říct - člověk se trošku ztrácí ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nic moc teda prosinec

    Celebrate the end of 2020 with December events! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/dec2020-events/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tagy v seznamu pokemonu, vypadaji pekne

    Discovery: If a picture is worth a 1000 words, how much words is worth a video? Upcoming Pokemon Go Tags Showcase : TheSilphRoad
    https://old.reddit.com/...ilphRoad/comments/jzteh5/discovery_if_a_picture_is_worth_a_1000_words_how/
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    FRAKIRA: Jj, ty coiny, long story short: bylo to uplne na zacatku obsazovani gymu a ja jsem se tesila kolik budu mit coinu za tolik dni, z dnesniho pohledu jsem to zminila asi jiz zbytecne, ted uz vime, jak to je :)
    Ta porucha se vztahuje k dobe, kdyz je takto zachycen pokemon na gymu, nehlede na krmeni - dohledala jsem to na vicero serverech - nicmene z me pozice neoverim pravdivost. :D
    (Omlouvam se z projev, koukam v kuse kralovsky Netflix)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    NACITALKA: v gymu muzes byt i rok a dostanes jen 10 coinu, pikuds ten den uz 40 dostala, to neni porucha (pokud jsem nepochopila prispevek a pointa sdeleni byla jinde, tak se omlouvam)
    Jinak i na frekventovanem miste muze treba bydlet nejaky zapaleny krmic..
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    PAJA07: Nektery gymi mivaj nejakou poruchu, mysli, ze kvuli pripojenj nebo tak - co jsem vykoumala z knternetu- ja jsem byla tri mesice a podruhe pul mesic u kostela v Pecce a pak asi mesic na Kumburaku, oboji je frekventovany a bohuzel jen za jednoho bylo 50 coins a za toho druhyho asi 10 pc.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    To je dost šílený, do toho se pouštět nebudu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam