• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    krásnej příklad, nevydržel jsem 8 proher v kuse kdy na mýho umbreona na leadu šel fairy či fight pokemon, tak prohodím lead s nidoqueenou a buch první hra soupeř na leadu cresseliu - za celou dobu co ted jedu novou sezonu to je poprvý kdy jí u někoho vidím....
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ja uz jsem normalne rezignoval na nejaky zmeny tymu, občase se zadaří, občas ne, ale rozhodně se u toho nenaštvu tolik jako když změním team nebo jen changnu leadra a hra mi zacne posilat zakonite protihrace s teamem kterej sem celou dobu nevidel...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Misohu: Jinak ono je ale fakt tezky neverit na nejaky algoritmy. Jsem nechtel hrat stejnou partu jako minulej remix (i kdyz by to klidne slo protoze zmeny tam jsou maly), takze jsem zacal Greedent - S-Crobat - Drapion, a jako stridave uspechy, docela casto jsem byl hardcounter na swapu kdyz byl na leadu fighter, pripadne i vyhry trvaly dlouho. Tak jsem prehodil vcera na turbo-partu shadow Mawile - shadow Flygon - Dragonair (toho bohuzel nemam shadow). S tim ze idea byla, ze na skoro kazdy lead safe swapnu Dragonair, a nebudu ho stitovat, a na zaklade tech 2 souperovych pokemonu, co uvidim, se rozhodnu ktery shadow dostane oba stity, a pokusi se sjet soupere. S tim, ze pokud ma navic souper cokoliv grass, tak vyhravam skoro automaticky, bo ten maznou za par vterin vsichni. Jako... prvni dva sety 5:0, fungovalo to super, ale pak si hra asi vsimla, ze jsem zmenil partu, a zacala mi posilat jeden charmhole za druhym. A grass pokemona jsem videl z 25 zapasu jednoho, ehm... :-) Pritom s-Vic jsem doted potkaval uplne bezne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: blbost to neni, kdyz koukas na nejaky streamy tak vidis, ze top pvperi i ted na zacatku hrajou skoro porad proti lidem z top leaderboardu. IMHO je to tak, ze hra drzi ranking z minule sezony, a hrajes proti lidem na stejnem ranku, co maji podobny historicky ranking. Az na level 20 se to prepne na aktualni ranking, ktery to prubezne pocita.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako je mi to jasný že to je blbost ale mám pocit že level ovlivňuje výběr soupeře, jede ted sezonu jak u hlavniho uctu tak i 30 levelu co jsem si kdysi zalozil na vymlacovani gymu a mam u obou stejny rank ale co mi to haze za soupere je neskutecnej rozdil, jak kvalitou pokemonu (vcetne toho ze souperovy maj kolem 1000 cp ) a herni kvality (rovnou vzdavaj, neswapujou i kdyz ja na startu swapnu a pak zjistim ze tam mohli poslat na nej brutalni counter) . Jako nerekl bych nic kdyby to bylo tak 10 her ale ja tohle nehorazne pozoruju uz od ranku 10 - ted jsem na 16 (respktive u low levelu 17, main jsem este dneska ze znechuceni nedodelal)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jako musim Nianticu priznat, ze docela obdivuhodne zvladaji tahat z lidi prachy aniz by to bylo nutne - coz je IMHO vlastne docela ferovej obchodni model, nikoho nenutis platit, ale zmanipulujes ho, ze to tak chce... :-) Urcite lepsi nez jiny hry, kde mas p2w wall klidne i uplne na zacatku, tady je to dobrovolne.

    Treba do ruzoveho Heracrosse lidi v nasi sidlistni skupine dali klidne i nekolik tisic korun, a to vcetne tech, o kterych jsem si trochu myslel, ze si to nemuzou dovolit. Zjevne asi dulezitejsi nez potreby pro deti do skoly, co sami shaneji ve vedlejsi FB skupine... 8-)
    CODE
    CODE --- ---
    MISOHU: udelat na novem uctu LvL 30 je prace na jeden vikend (v Praze nebo velkem meste) ;) sam jsem jeden nedavno zakladal
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako lidi ted museji vyhazovat nehorazne penez za remote raidy asi, na discordu pro zvani na raidy se tam furt skladaj party o 5 lidech a to tam prevazna vetsina lidi ma level kolem 30 a ja jsem rad kdyz dame Lugiu v 8 lidech po pripojeni na nejakej vetsi raid
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: JO, to jsem prývě myslel, jestliuž se neví kdy to bude. Díky, musim holt čekat :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: TM ve chvili, kdy je na to event... v tehle chvili neni zadnej ohlasenej
    UBU
    UBU --- ---
    Nevíte někdo prosím, kdy zas bude možné odstranit frustration?
    CODE
    CODE --- ---
    MISOHU: WOW !
    CODE
    CODE --- ---
    MISOHU: dostal jsem docel adost ale nevim, zda i na to plati StarPiece ..potvrdi to nekdo ?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    nevím kolik si toho eště dneska může tady lidí všimnout ale s přechodem na novou ligu (22:00) by se mělo dostat odměnou za získaný rank celkem pěkné množství dustu a doporučuje se před tím zapnout starpiece

    Jako asi to většina z lidí co pvpí ví, ale já si toho všiml až před chvílí když někdo takhle upozorňoval na twittru
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    konecne jednou vule lidu zvitezila! ♥

    Trainers - we’re looking forward to sharing our plans as a result of the task force on September 1, but one thing does not have to wait! From now on, 80 meters will be the base interaction radius for PokéStops and Gyms globally
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: zalezi na tom, co je tvym cilem. Pokud tankovat, tak urcite, protoze se ti tech 100 boju muze podarit tanknout treba na dva star piecey tipuju. IMHO nejlepsi tank taktika je proste na lead neco se silnym fast utokem, a doufat ze souper taky tankuje a quitne driv, kdyz to neudela tak po trech vterinach tak quitnu ja. S tim ze cil je mit tu 1 vyhru na set, co ti prida dalsi dust. Presne nevim, jestli to bude dust presne jako minule, ale jestli jo tak muzes dat takhle cca 300 tisic dustu behem prvni hodiny. Coz mi prijde dostatecne motivujici, abych to zapnul, i kdyz ted skoro vubec nehraju jinak... :-)

    Na hlavnim uctu to spis nakonec vidim na finalni pokus o pushnuti lepsiho ranku, sedim na 2400 furt, tipuju bych mohl potkat nejake procento souperu, co tankujou, a dalsi lidi, co hraji nejakou hodne rychlou partu, a vyuzit obojiho k ziskani vyher navic. Tj. tam asi star pierce neberu, az kdybych videl, ze uz to ne nema smysl a zacal tankovat taky.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Vyplatí se dneska zapínat star piece na battle night?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    PokeMiners
    @poke_miners
    Some new IAP stuff, most notable is LoadInterstitialAd & ShowRewardedVideo I hope this isn't a sign of ads coming to Pokemon GO

    že by Nianticu nestačila hromada peněz kterou lidi rvou do remote passů?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to ma duvod treba v tom, ze driv si lidi nechavali jen 96+ treba, ale shiny libovolne IV. A pak kdyz zacalo najednou PVP tak se ukazalo, ze skoro vzdycky je shit IV lepsi nez hundo, takze taky mam dost PVP pokemonu v shiny verzi ciste jen z tohohle duvodu, a ne kvuli flexu... :) Samozrejme casem nachytas nahradu, ale ne vzdycky se ti chce investovat do ni znova, tusim taky na jednom uctu hraju nekde shiny venusaura z tohohle duvodu.

    Takže teď to mam přesně naopak než před lety, u většiny pokemonu si nechávám výhradně hundo (i když není k ničemu), ale často několik kusu s dobrým IV, v naději že někdy budou relevantní... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam