• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Osobne bych purifikoval jen v pripade, ze tim ziskas hundo, ktere jeste nemas, a soucasne ho opravdu chces hrat v PVP v Master lize (a zadne jine hundo nemas). V PVP je shadow horsi.
    Naopak v raidech je skoro vzdycky lepsi, ale zase drazsi na levelovani. Realne to myslim ma smysl jen v pripade, ze chodis na raidy v malo lidech a opravdu potrebujes malou kazdou pomoc.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    CHOCHA: purifikovat jenom pokud bys ho chtel prodat (a uprimne nevim, proc by to nekdo "za ty prachy" delal), jinak urcite ne..
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    CHOCHA: jakýkoli shadow mewtwo je lepší než stovka normální mewtwo, takže za mne nepurifikovat
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CHOCHA: podle mě je lepší nechat. Až jich budeš mít víc, tak třeba i nějaké purify.
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Rad bych se ještě zeptal je lepší toho mewtwo purifaunout nebo ho nechat tak jak je?
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Tak jeden Mewtwo splněn. Ještě jsem žádnýho neměl tak mám hned lepší den :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    peknej web co jsem neznal na raketaky
    Grunt List
    https://rocket.malte.im/
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    jinak teď je dobrá doba na vývin panchama, spousta dark pokemonů na chycení :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    BILAKOBRA: 3 a více, předevčírem to samé
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    GIF_242: dneska jsem dostala Kabuto za splnění úkolu, akorát nevím, jestli to bylo win a raid nebo tříhvězdičkový
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    ELHO_CID: fyzicky ne, ale myslím, že jsem tě viděl z balkonu :-).
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    GIF_242: Na tenhle úkol si vzpomínám. Pár týdnů mě zdržel, s tím nic nenaděláš. Hele nepotkali jsme se náhodou dneska ráno na raidu na Ponytu? U houpačky na Hájích?
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    GIF_242: v tuhle chvíli asi jedině doufat, že je naláká daily incense...
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    Netušíte někdo kde bych mohl narazit na Omanyte nebo Kabuto? Ideálně oba :-D
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    Vidim Timed research make new friend za 10k XP tak kdyby se nekdo chtel kamaradit v pristi h 4 hodinach :) 1191 9722 9528
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Děkuji!
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    NACITALKA: mas aktivovany radar? Jednou se mi stalo, ze jsem nahodou neodklikla aktivaci, takze mi zustal deaktivovany v inventari -> takze jsem nevidela leadery, ale ani jsem samoizrejme nedostavala komponenty, protoze kdyz mas radar, dalsi se ti nesklada. Pripada mi to pravdepodobnejsi nez moznost ze vybijis 80 raketaku bez mista v inventari.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NACITALKA: Dřív když jsem vyzval grunta rakeťáků, tak dal vždycky ten mysterious component. Teď už ho dává, jenom když je dost místa v inventáři. Takže leadery nedostávám tak často. Boss je jen během akcí, tak cca 4 x do roka.
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Funguje mi to normálně.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Za posledních 80+ zápasů s rakeťákama se mi neobjevili žádný leader ani boss. Taky se vám to děje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam