• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    130 ruznejch pikachu v baglu, a ani jeden neni ani pres 750 pro showdown, to je teda smutny :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    moc jsem nestíhala, ze tří vajíček aspoň stovka azurill :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    vajicko jsem dochodil, padl klasicky a jeste spatny, tzn sup profesorovi.
    btw 2x shiny eeve za dnesni chozeni me potesil, ale nejvetsi radost mam z shiny Feebase
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ELIDOR: půl hodiny před koncem jsem si všimla úkolu s inkubátorem, ten jsem stihla. O Azumarilla jsem se nesnažila, mám zásobu z community day.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    stihl dnes nekdo shiny Azumarilla? ja ani dceka ne, .. mam tedy jedno vajicko, ale uz ne energii :)
    obrazek je ilustracni
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELIDOR: znama pravidla:
    - muzes najit supercell kde jsou 2 najednou, ale je to super rare
    - muzes najit cell uprostred, ale je to relativne rare (osobne jsem tak nasel jen tu uplne prvni), jinak jsou na poslednich 50 metrech
    - muzes ziskat max 3 cells za den, a max 1 na tu samou routu (nezavisle na smeru pruchodu)
    - neni tam pokazde, je to tak kazda druha

    Dneska jsem byl znova ve Hvezde treba, a potreboval jsem 4 routy abych ziskal 3 cell na obou uctech, vcera jsem myslim mel 2 cells ze 3 rout.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ELIDOR: Ne. Vždy max 1 na jedné route za den. V obou směrech. Bývá ke konci , někdy jsem žádnou neviděl.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    FRAKIRA: je to jemna svitici zelena kulicka ... casto schovana za necim jinym, tzn rotovat s pohledem (ja ji zatim mel vzdy jen na uplnem konci cesty)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    ELIDOR: ja cell nenasla, ale routa byla fakt kraticka.. a mozna jsem slepa
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ahoj k routam ... nasli jste nekdy Zygarde Cells:
    - jinde nez uplne nakonci
    - ve vetsim mnozstvi nez 1 / za routu
    - pokazde?

    děkuji
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw nevim jestli jste si vsimli, ale Campfire ted ukazuje routes, takze se da snadno na dalku najit kde jsou pekny

    takze jsem byl diky tomu dneska v obore ve Hvezde, je to tam uplne bozi, 6 routes po hlavnich cestach, vsechny jsou rovny, hezky ve stinu stromu v tom vedru, neni tam moc lidi, na mape zadnej bordel takze cells jsou krasne videt, a da se v klidu zretezit 3 routy za sebou tak abyste se vratili zase k vychodu spravnemu
    idealni nejen pro ten time event co ted je!
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    MERIDION: Na iOS se pro stejný účel používá PokeGenie https://apps.apple.com/us/app/poke-genie-remote-raid-iv-pvp/id1143920524 Teda je i na Android, ale já preferuji Calcy, genie jenom na shánění lidí na raidy.
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    ELIDOR: Jsem to nejak na iOS nerozbehal … je tu nekdo komu se to povedlo ? 😅
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    MERIDION: Calcy IV
    Calcy IV - Fast IV & PvP Ranks – Aplikace na Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=tesmath.calcy&hl=cs&gl=US

    mam ji od vcerejska, super aplikace, ja ji pouzivam asi tak z 5% mozna ani to ne, detekuje jak dobry je pokemon (jiz pred chycenim to umi rozmezi), po chyceni pochopitelne jiz presne, .. ja to pouzivam pro pojmenovani pokemona (jen u tech kde to ma smysl), takze pak nemusim projizdet, ktere ma smysl ponechat a ktere poslat profesorovi. Doporucuji.
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    ELIDOR: Co to je za addon, nebo apku prosim ?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Dcerka opět štěstí, já tradičně peška ... :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Unity engine change of a plain cost montly license cost to a new model based on per-game installs across any Unity-supported game platform. Niantic have until january 01/24 to move PoGo a new motor engine like ingress in the past or start to pay the new fee for every install

    to jsme v pici, to rozbijou na kusy jestli se pokusej zmenit engine s tema programatorama co maj :-)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    JARMIK: na pratele (a motyly) je nejlepsi
    Pokemon Go friend codes - PoGO Guide
    https://pokemongo.gishan.net/friends

    udelej si registraci, vypln data (tedy i svuj kod), over ucet tim ze screenshotnes svuj profil a pak uz jen vybirej pratele
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam