• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No nevim jak ostatní, ale já chytil Articuna i Moltrese tak, že jsem zrovna dostal critical catch. Jinak ani prd.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    EVILMIND: Ted mame o neco vetsi sanci ze pokud hodíš nej excelent bude critikal.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LOOKASH_II: je na to taktika zalozena na urban legende, ze hra se nad tebou slituje kdyz vidi, ze jsi naprosty kopyto. Takze prvnich tak 30 ultra ballu hodis jako uplne do prdele, vetsinou je hazim rovnou na zem abych se nahodou netrefil nejak. A to pak UDAJNE zvedne sanci, a hodis jeden dobrej tocenej excelent, a mas ho...
    Teda, videl jsem videa lidi, co se jim to povedlo, me to vyfakovalo vzdycky, chytil jsem taky jen jednoho se super nizkym CP, kde je sance vetsi proste od zacatku.
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    Aha, takze zkouset, mirit a doufat :D
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    LOOKASH_II: podarilo se mi takhle chytit jednoho s cp 135 :D ale sance je tam bohuzel fakt mala
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    LOOKASH_II: da, ty legendarky byly, myslim, driv nez masterbally.... ale je to tak malilinkata sance, ze bych ani nedoufala.
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    Da se nejak chytit legendarka in the wild bez master ballu? Potkal jsem Moltrese, Arcituna apod. vetsinou nahodim zlatou malinu, ultra ball, great throw a stejne zmetek dycky utece...
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    KUTAS: já používám na hodnocení pvpoke, někdy je shadow lepší, někdy ne, co se tedy týče PvP https://pvpoke.com/rankings/all/1500/overall/
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Pochopil jsem správně, že nejlepší pokémoni na PvP nebo PvE jsou Shadow... jen je potřeba jim ještě vyměnit Frustration za nějaké lepší Charged Attack. Což lze jen v rámci nějakého eventu, které předpokládám ještě nevíme jak budou v tomhle roce?
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    a kdo už má dusk rocruffa? povedl se mi jeden z úkolu, co jsem šla raidy, tak tam ne, a pak na jednom účtu z vajíčka, ale přijde mi to dost bída
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    BILAKOBRA: drzim palce, aby to vyslo.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    ELIDOR: hm wynauta nemam, pam jednoho pichu, a teda wobbuffeta z raidu, ale koukam,ze jeste tri vajicka, ze kterych se to muze vylihnout, tak snad :P bylo to kratke, to jo
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    hmm ty dobry vajička z darku jsou fuč? ... nějak jsem podcenil krátkost toho eventu
    stihli jste Wynuata? (ja jednoho, dcerka nic) tusim, ze tam byl i Pichu s cepici, nebo to bylo starsi? (dcerka 2, ja nic)
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    FRAKIRA: Na androidu to jde bez souborového screenshotu, stačí dát přejmenovat a vložit předpřipravený řetězec ze schránky. Takže žádné mazání.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    ELIDOR: ja nevim jak moc se to posunulo, ja musela tehdy jeste delat screeny rucne.. nicmene pokud to dela automaticky, predpokladam, ze to stejne obnasi pak nutnost mazani fotek z galerie a podobne - to mi zapsani tech par cisel zabere min casu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    FRAKIRA: tak jiste, muzes odcitat body a zapisovat pro prehled rucne. otazka je proc, kdyz to umi udelat nastroj za tebe.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    ELIDOR: jak vse manualne kontrolovat? Pod 3* vsechno automaticky mazu a toho zbytku zas tolik neni. Pred x lety jsem pouzivala pokegenii, kdyz pak ale do pokego pridali presne IV, dospela jsem k zaveru, ze to jen zdrzuje. Verim, ze pokud chce nekdo hrat pvp, tak se to vyplati (i kdyz ten si to vetsinou stejne vsechno nastuduje), ale myslim, ze pokud si nekdo jen tak chyta pokemony a chodi na raidy, tak zadnou appku nepotrebuje.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: imho nema smysl odkladat instalaci CalcIV, to je programek bez ktereho se da v pohode hrat, ale bonus ktery ti dava je proste super (i kdyby jen to nacitani CP bez nutnosti vse manualne kontrolovat = ohromna uspora casu) o prejmenovani nemluve.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Děkuji za další upřesnění :) I když se v tom asi pořád lehce ztrácim... ale každá rada pomáhá.

    Obecný dotaz - zatím určuju sílu pokémonů podle hvězdiček, ideálně teda **** (ty se nějak snažim maxovat + *** na PvP).
    a) Je to v základu dobrý postup?
    b) Co Shadow pokémoni, tam taky čekám aspoň na ***, kromě toho, že jsem je přestal purify. OK?

    (předpokládám, že v budoucnu se asi bez CalcIV neobejdu - ale teda tam musím projet minimálně ty moje top pokémony po jednom na obrazovce jestli jsem to pochopil správně... ufff)
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    NACITALKA: jsem ani netušila, že tam se taky dají přidávat přátele :D tak žádost poslána
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: Ta appka Sleep je k chytači pokémon plus plus, kterým chytáš i vybíráš, a zároveň to sleduje tvůj spánek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam