• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: ono kazdy boss je trochu jinak tezky, nejde jen o hvezdicky raidu (dokonce se lisi i dany boss v zavislosti co pouziva za skilly ve fightu) hodne by ti mohla pomoci utilita https://play.google.com/store/apps/details?id=com.StudioZooka.GoToolv2&hl=en_US

    ohledne raidu ti napise s cim mas pocitat a co je idealni proti nemu za utoky
    aplikace ma spoustu dalsich super veci, nejvic pouzivam zjistovani co dostanu za konkretni ukol .. jestli vubec ma smysl ho plnit
    to same u raketaku
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: no posledně jsem zkoušel ve třech domlátit 5* a nedali jsme to. Asi dvakrát se mi to podařilo, náhodně, že jsem byl v práci a zrovna se dva silnější pustili do jednoho a já se přidal a dali jsme to.
    Taky jsem v poslední době věnoval trochu maxování 1500 CP pokémonů pro PvP - i když mi to teda pořád úplně nejde.... každopádně mi přijde, že PvE jsem zanedbal a teď mám problémy porazit ty pokročilejší rakeťáky.

    Campfire jsem ještě nezkoušel... spotlight hours jsou fajn, ale já jsem rád, že si k tomu můžu někdy sednout a chvilku hrát, to úplně "kdy" ještě neovládám :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: i vubec ne, jestli mas kolem sebe lidi co hraji, nebo pouzivas campfire, kde muzes nastavit oznameni, ...
    pridas se k jinym lidem a kazda i sebemensi dmg se pocita a i kdyby jsi byl sebeslabsi, tak bosse spolecne udolate a pak uz je to jen o tom, zda chytis bosse nebo ne (vetsinou ano)
    pokud jsi z Prahy a okoli, tak urcite doporucuju skupinu na campfire "PokeKlub.cz" co vede Kadous
    pripadne skupinu "Pokemaniak.cz", ale tam je to sice vysoce efektivni a "vydelecne", ale rychle tempo (run! run!) a imho minimalni pohoda.
    podobne to bude jiste v kazdem vetsim meste ..

    btw zrovna unor je naprosto silenej co do poctu akci ... totalni blaznovstvi, zejmena mezi 19.2. - 23.2., kdy bude 5 ruznych raid hours ... a dalsi pak 28.2.
    urcite vyuzivej bonusy pri spotlight hours, kdy jsou zvojnasobene bonusy (nejcasteji xp, nebo stardust), kdyz to podporis vajickem nebo star piecem tak ti levely poleti jako splasene, uvidis
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: To je pro me jeste asi hodne dlouho jina liga… :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    vidět ****** na raidech bylo pro me prekvapeni :)
    jaké máte úspěchy? já 96 shiny .. po dlouhé době z raidu něco nad 87, už jsem si zoufal
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    ALMIGHTY88: Jj. Taky jsem koukal. Jinak dopurucim spis tyhle stranky na zebricky a tak.. no ja mam snad jen jednoho purifikovaneho pokem. a to byl omyl jeste navic.

    https://pokemongohub.net/
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    XYNDLL_2Q3F: V žádném případě nepurifikovat. Je to aktuálně 3. nejlepší rock (ale je potřeba elite TM) a 5. ground do PvE (Raidy a gymy), takže vymaxovat... :-)
    Žebříček včetně útoků zde: https://www.reddit.com/media?url=https://i.redd.it/miw5e0mu954c1.jpeg
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Neni tohle chyba? Skoda ze když bych ho purifajnul ze z nej nebude 5stars😉

    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Imho je ted nejlepsi to nove plus z videa, pokud ho hacknes (viz. almighty88), bez toho je to imho jen silene hlucnej kram kterej musis furt nabijet (fakt mi leze na nervy, ale jeste furt jsem nenasla odvahu ho rozebrat)
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Go Plus+ umí chytat manuálně i na Great a Ultra bally a dá se udělat hw mod, kdy se propojí tlačítko a vývod vibračního motorku, pak to "mačká tlačítko automaticky".
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Tak teda ehm... pardon :)

    What is the BEST Auto-Catcher for Pokémon GO?
    https://www.youtube.com/watch?v=tWa9hjRnGkQ
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    ALMIGHTY88: Takže offiko catcher? ... chytá i na gret bally? potom srry... stále greenhorn :)
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Novinka... imho do nedávna to myslím nebylo.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    FRAKIRA: Musím poděkovat za tip je fakt cena výkon. Výdrž 2-3 dny rok v provozu (jen za špatnejch podmínek.) oproti drahejm ... ofic. variantám na trhu.
    Nedávno vyšel novej oficial catcher (imho).. tak dofám že nas z neofiko catchrama nezabanujou.

    Myslim že neco takového Niantic má v podmínkách... Accessing Services in an unauthorized manner (including using modified or unofficial third party software);
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    ALMIGHTY88: Nehazí catcher nahodou jen nice throw a červené míčky? ...

    Wild Pokemon that come in contact with you will also be caught automatically using available Pokeballs (most catchers won't utilize Great/Ultra Balls) in your inventory.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    UBU: Máš zaručen cricikal catch, když hodíš nejmensí možný EXCELLENT. jak jsem psal. (Srry píšu blbě:)

    YOU CAN NOW GUARANTEE CRITICAL CATCHES IN POKÉMON GO
    https://www.youtube.com/watch?v=itrZcuuGyOY
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Nemáte někdo tušení kolikrát můžu změnit in game nick? Myslím že jsem ho změnil dvakrát a už mně to nepustí...

    A taky ... chápete někdo logiku chytaní resp. házení?
    Prijde mně to že je jedno co hodíš, zkrátka ... 9x červenejch nebo 6x modrejch nebo 3x cerné. Prijde mně že od doby zdražení Raid passu se to změnilo.

    Možná taky že na menším levelu to šlo lépe... dává to smysl pro nové hráče.
    (Galarian Moltrese jsem chytil asi na 30 cervenej míček lvl 16-18 no legendary in account Daily ins.)

    Jsem stále docela greenhorn hraju cca rok 43 lvl. (strašne rád chodím:) jinak ... 0910 9519 2501. (Yellow team :)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No nevim jak ostatní, ale já chytil Articuna i Moltrese tak, že jsem zrovna dostal critical catch. Jinak ani prd.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    EVILMIND: Ted mame o neco vetsi sanci ze pokud hodíš nej excelent bude critikal.
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    KUTAS: Mně jednoho ptáka chytilo GO++ na great ball, takže je to opravdu jen o štěstí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam