• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NIENNAPatchwork a Quilting
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    LEOPARDACZ: Můj první dokončený výtvor byly polštáře - tyhle...
    Šití přes papír - twister:





    Prošíváno je to na staré Ladě 601 (tj. na mém původním šicím stroji). Takže jsem na to pyšná i přes ty zjevné nedokonalosti.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: Páni, ty to vymýšlíš sama? Tak to jsem si zatím netroufla... zatím jedu podle obrázků / návodů... a i tak ze všeho křičí "začátečník".. :-(
    Tak to jsem fakt zvědavá na výsledek... snad to sem časem hodíš... :-)

    Mě se z baby bloků hrozně líbí tahle deka, ale na něco takového si zatím rozhodně netroufnu... (ale mám ji uloženou...a jednou...možná...).
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    LEOPARDACZ: To je nádhera!!! A ruční práce...teda klobouk dolů... :-)

    Dáš nějaké další fotky svých výrobků?
    LEOPARDACZ
    LEOPARDACZ --- ---
    LEOPARDACZ --- --- 6:34:40 19.8.2016
    Patchwork dělám už pár let - nejvíc mě baví klasický, ručně šitý. Tohle je můj úplně první kousek - taky je tam nejvíc chyb :-)

    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    NIENNA: dej do vyhledavace 3D patchwork a z toho cerpam :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: Jsem MOC zvědavá....takže neodolám.. ;-) Sis udělala sama návrh?Nebo jedeš podle něčeho?

    Kdyby se ti chtělo poslat link/obrázek toho co děláš / návrhu, tak budu ráda...

    A jinak - teď jsem objednávala látku z http://www.bavlnenysen.cz/ a byla jsem moc spokojená - s látkou i rychlostí...tak třeba by to bylo řešení... :-)
    A přeji hodně štěstí při hledání ideálního řešení... :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    NIENNA: to je to, finalni podoba jeste neni jista, ted mi treba po rozrezani veskere latky doslo, ze mam desne malo bile a jestli nesezenu nejakou dalsi, cely muj napad jde k sipku a budu improvizovat se vzorem
    k tomu muzskej dojede v sobotu na navstevu a nesmim to tu mit rozestavene na zemi, aby to nevidel
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: WOW, tak to jsou dokonalé lázně!!! Si to užij... :-)

    Spíš jsem doufala v konkrétnější popis, co vyrábíš.... :-) Ale budu se těšit na finální fotku... :-)

    TO je geneniální nápad... MOC se mi to líbí... krásné a praktické.... :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    NIENNA: ja si do lazni odvezla stroj i s pw pomuckama a s tim pravitkem ted vyrabim manzelovi deku k narozeninam, 3D vzory s tim jdou delat
    obal to byl genialni napad, je to latka ze zatemnovaci zaclony, takze hrasne heboucka a pevna, jeste jsem ji vyztuzila, dovnitr se vejde bud deka, nebo flaska
    rozmer uz si ani nepamatuju, asi 60*80cm ? mala decka do kocarku, ze spoda ma ruzovy fleece
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: Dala jsem to tam... :-)
    Co jsi s ním dělala? Nebo co máš v plánu s ním vyrobit?

    KAERI: Děkuju... :-) Teď ještě aby se líbily té slečně, pro kterou jsem to vyráběla... :-) Jestli to nebude chtít, tak nevím, co s tím budu dělat... :-D

    Škoda, že na těch fotkách vůbec nevynikne ta světlá látka...tady vypadá bílá, ale ve skutečnosti je to tahle látka http://www.dumlatek.cz/kolekce-fusions/68454-fusions-4-beige.html a moc hezky lomí světlo... za určitých světelných podmínek jsou v tom vidět ta kvítka...za jiných ty větvičky... Vypadá to v tom lépe než jsem čekala... :-)

    SUCUBIS: Je to super!!! Kamarádka musela být spokojená, že? Jaké to má rozměry? A ten futrál na to je geniální nápad... z čeho to je? (vypadá to, že to drží tvar)...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    decka pro kamaradky miminko i s obalem, muj prvni velky projekt :)



    KAERI
    KAERI --- ---
    NIENNA: Rozhodně to jednoduše nevypadá :) Jak to naopak vypadá? Parádně! :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    mozna jestli mohu, dala bych za sebe na nastenku, ze mam k dispozici na vyzkouseni pravitko hexagon (http://www.lizadecor.com/...hworkova-pravitka/patchworkove-pravitko-k-siti-hexagonu-dvd-manual/172/)
    kdo by chtel skusit pred nakupem jestli je to to, co hleda (nebo chtel delat jeden projekt a nakup by mu prisel zbytecne nakladny)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Rovnou začnu a dám sem své poslední výrobky - povlak na polštáře 40cm x 40cm (nejjednodušší, co snad jde - jen čtverce / trojúhelníky), na přání kamarádky (tohle si vybrala, takhle si to přála). Starší dcerku si vzal na prodloužený víkend děda s babičkou pryč, takže jsem nemusela pořád uklízet kuchyňský stůl...
    TOP jsem šila od pátku odpoledne do pondělí. V úterý bylo hotovo kompletně včetně prošití... :-) Bylo by to rychleji, ale znáte to - zůstalo mi tady miminko, domácnost a tak... :-D



    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Vítám vás v diskusi o patchworkuk a quiltingu...Doufám, že se to tady brzo rozjede a budeme sdílet zajímavé obrázky, návody, finty a zlepšováky, odkazy na látky, materiály, knihy, časopisy... co koho napadne...
    A samozřejmě věřím, že se to tady brzy zaplní fotkama různých výrobků....

    Takže - co kdo máte, sem s tím... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam