• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORNYRocket League


    Vítejte všichni přiznivci Rocket League.

    Na nástěnku můžete přidávata steamID nebo linky na profile a pokud má PS něco podobného tak taktéž (omlouvám se, nejsem PS4 znalý).

    Ofiko stránky
    Steam store
    Reddit
    PS4 Games
    Wiki jen tak FYI
    Facebook
    Twitter
    Steam skupina
    rozbalit záhlaví
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KOZLIKK: Sme chtei hrat a u toho koukat na RLCS, tak jsem dotahl TV z loznice 🤣

    Ja vedel proc si tam kupuju stolek s koleckama 🤣🤣
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    PSYCHO: slusnej setup! :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Jinak teda u nas se RL urcite nehraje 🤣

    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Já jsem měl po Atari rovnou PS1 nikdy žádný Počítač, takže já mám třeba přesně obrácený problém. Ovladač je hračka, ale střílečku na PC prostě nedokážu.

    Když jsem hrál rocket League na PC na hotelu tak jsem si nastavoval následující ovládání
    Wasd - pohyb
    K - boost
    I - skok
    J - airroll left
    L - airroll right

    Hrálo se tak parádně.

    PS: I na ovladači mám hodně zvláštní ovládání, ale je mnohem praktičtější.
    CORNY
    CORNY --- ---
    PSYCHO: já mám s gamepadem hroznej problém, protože nedokážu ten joystick (hříbeček) ovládat levým palcem, taž ho držím mezi levým palcem a ukazováčkem, což dost odporuje jakékoliv ergonomii toho ovladeče nemluvě o ostatních ovládacích prvcí... když jsem hrával na xboxu nebo PS s někým fifu, tak jsem vyhrával jenom díky tomu, že se smáli tomu, jak to držím :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Ja si tu s tim obcasnym D1 prijdu fakt desne :))

    Kazdopadne ja fakt tak zavidim tem deckam co uz vyrustaly s gamepadem v ruce. Ja tvl nedokazu zmacknout kolikrat ani tolik tlacitek aby to jelo dopredu, natoz to jeste ovladat ve vzduchu se spravnou spotrebou turba a smerem kam chci :))

    Tohle nas joysticky a jednim tlacitkem nenaucily 🤣🤣🤷‍♂️
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Já mám štěstí, že už konečně nemusím hrát jen s random. Prvních pár dní jsem taky moc nestíhal, ale to se dalo překovat. Bohužel moje přesnost pořad není ani zdaleka dostačující na c3.
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: tak ja vsechno hraju s randomakama, takze ten progres mam fakt pomalej. A obcas si pripadam strasne pomalej, kdyz se dostanu dal...


    CORNY: na klavesnici jsou GC taky :) obcas, kdyz mi pri hre umrel joypad, tak muzu rict, ze s mysi a klavensici ta hra dostavala uplne jiny rozmer :D
    CORNY
    CORNY --- ---
    zlatej můj gold... ale co by chtěl člověk, co to jede na klávesnici :D
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Já posledních pár týdnů hraju s kolegy co jsou champ 3 a chtějí jednoho navíc aby mohli do gc.

    Musím uznat je to na mě příliš rychle, ale aspoň se zlepšuju mnohem rychleji. Tvrdí mě, že se dostanu do chlamp 1 před koncem sezony tak uvidíme :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: no, porad Champ I. Kdyz se podivam do Champ II, tak jsem vzdycky strasne rad, kdyz spadnu do Champ I :)))) coz je vzdycky hrozne rychle. Tam je uroven uplne jinde a ja si tam pripadam jak vitr v bande.

    A ono bacha, on i rozdil mezi DIA a Champ je docela znat.
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Tak jsem konečně se začal posunovat a zlepšovat snad stihnu i champ tuto sezonu. Jak to jde ostatním.
    JOPS
    JOPS --- ---
    vcera si pustim RL, a nahodou zacina trojkovej turnaj, tak se prihlasim, ze se uvidi.

    Dostal jsem dva pohodovy typky, kteri to moc nehrotili. Pak pred finale, kdyz jsme cekali, nez souperi dohrajou, tak jsme kecali v chatu a prekvapilo me, ze ani jeden z nich jeste nikdy turnaj nevyhral, protoze za sebe musim rict, ze jsem z nich byl nejhorsi, ale kazdou sezonu jsem nejakej turnaj vyhral. Ted to zase byl CHAMP. Nevim cim to je, ale fakt si to sedlo a ta chemie fungovala.

    Tak jsem se chtel jenom pochlubit :)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    JOPS: Tak ani to netuším :-D Doma mrknu a podám zprávu.
    JOPS
    JOPS --- ---
    TEEPEK: jakej hrajes turnaj? gold platina, dia? Ja bych vzal druhy ucet, kde jsem jeste turnaj nehral, takze by to mohlo byt podle toho tveho
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    To potěší :-D Pěkně si to vyžral.

    Podívej, já se včera v tournamentu dostal nejdál do 1/4 finále a to protože tam jeden z těch 3 typů byl naprostej bomber a úplně v pohodě. Ale můžeme zkusit :-D
    JOPS
    JOPS --- ---
    a musim rict, ze TAG S3 CHAMP TOURNAMENT WINNER docela pomaha :)

    snazim se do champu dostat v singlech a v tuto chvili tam atakuju DIA II. A uz spoustu zapasu jsem vyhral v prvni pul minute. Parkrat me oznacili za smurfa, coz potesi, ale ja jsem na singly fakt drevo.


    Ale dneska zapas, hodne podobnej tomu, co jsem psal o par prispevku nize. Prohravam 7:2. Typek da gol na 8:2 (je 2:25 do konce) a napise Bye gg, a neco, ze jsem looser. Kdyby ten debil drzel hubu, tak se odpojim sam. A ja si rikam, ty vole, on taky hraje hovno, proste citis, ze ty goly cos dostal, tak jsou takove nemastne neslane a ze to vsechno byly moje chyby, kdy jsem delal picoviny. Hele, dopadlo to tak, ze typek prohral 8:14 :)))
    JOPS
    JOPS --- ---
    TEEPEK: ja nehraju nic extra, nemyslim si, ze to je pohledna hra, to ani omylem. Ja vzdycky potrebuju nejakou spriznenou dusi, ktera chape, ze kdyz se jede smer brana, tak je fajn jet smer brana a nestat v nasi brance, protoze je potreba, aby nekdo centr z boku do branky doklepl. Co mi fakt pomaha, kdyz citis, ze si sednes s nejakym randomakem, tak mu hned po zapase hodit party a v tu ranu klidne date 5-10 vyher v rade.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    No dle toho co tu píšeš, se zvládnu leda tak připojit :-D Myslel jsem na čumendu. Pokud to jde...
    JOPS
    JOPS --- ---
    TEEPEK: mam to na vsem :-D co vlastnim, takze kupodivu i na PSku, ale rozdil mezi PS a PC mi prijde docela velkej. Ono mi prijde, ze na PSku to je v cca 30 snimcich a na PC mi to jede, co to da. A neni problem hrat crossplay, ze ty budes na PS a ja na PC
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam