• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DISIMATipy na dárky a nákupy pro děti
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Potřebovala bych pomoct s výběrem dárků...

    Chlapec (6 let) dostane auto na dálkové ovládání, po kterém vysloveně touží!

    Děvče (3,5) by taky měla dostat něco podobně "jupííí", ale nic moc mne nenapadá....

    A hledám nápady na dárek pro holku. A tipy na nejlepší auto na dálkové ovládání, aby se zas nerozbilo tak rychle :(
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    B3TL: to čteme občas před spaním :)
    GALE: díky za tip, je to favorit.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    ADD: ja mam pro holky vyhlidnutou vyhledove nejakou profesionalnejsi sadu pro kouzelniky (bratri ehrlich taky tak zacinali), a kapesni noze. globus se mi zda taky super. nebo motorola ma walkie talkie pro tri deti.
    ADD
    ADD --- ---
    KLAIR: Ty se nechytly.

    PETATA: Tohle by asi šlo zkusit, i když neprojevuje tendence tímto směrem. Ale jde to nosit do školy, to je plus.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ADD: Gravitrax máte? Jinak ve škole, kde pracuji, u třeťáků/čtvrťáků strašně frčí trikové jojo
    Kluci mi doporučovali tento eshop, je jich tam spousty

    Obchod – Slusny.net
    https://slusny.net/shop-cz/?swoof=1&pa_product=kovova-yoya&orderby=price
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    KLAIR: nevím, jestli to bylo, ale ano, to budeme kupovat našemu osmileťákovi.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ADD: takové ty elektro stavebnice?
    ADD
    ADD --- ---
    Mám tři syny. Nakupovat dárky pro nejstaršího je snadné. Mladšímu jsme kupovali to, co jsme nestihli koupit staršímu. Kupovat dárky nejmladšímu je problém, protože doma všechno je. Teď je mu osm. Deskovky nehrajeme, aby šlo dokupovat další. Puzzle neskládá. Žádné zajímavé koníčky, ke kterým by šlo něco koupit, nemá. Kromě lega mě vůbec nic nenapadá.
    Není něco, co před pěti lety nebylo na trhu a je to fajn pro třeťáka?
    B3TL
    B3TL --- ---
    KACHITA: Mikulášovi patálie, četl jsem to v podobném věku.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ADD: ano, v Albertu zrovna mají sáček Lega Minecraft, s bodama za 29 kč
    ADD
    ADD --- ---
    IKARIE: Vždycky to jde vyřešit minecraft pytlíkem z Alberta, kindervejcem, vtipnou propiskou a sadou samolepek / slizem atd. Prostě to seskládat z víc věcí a doufat, že v něčem se člověk strefí.
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    IKARIE: u syna loni v první třídě frčely balíčky Pokémonů a fotbalové kartičky, napadá mě ještě nějaká mačkací antiatresová věc nebo balíček karet, kvarteto
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    prosim o radu - v prvni tride syna maji takoveho mini secret santu (ala jezisek chodi domu, do skol by to nestihal, tak si pojdme udelat posledni den skoly radost navzajem) - maji donest darek vylosovanemu spoluzakovi (v nasem pripade se jedna o chlapce) - nejakou drobnost okolo 100 kc. uplne nevim, co kolem stovky v dnesni dobe poridit. vylosovany chlapec je introvert, neni to sportovec, hraje minecraft, ma rad anglictinu ... vic indicii jsem ze syna nedostala. nejaky tip? pripadne i mimo indicie tip na to, cim se takto male deti ve skolach obdarovavaji?

    s kolegy mame to same, ale limit trosku vyssi, tak tam uz mi prijde, ze neco vybrat pujde. ale kolem stovky?
    GALE
    GALE --- ---
    KACHITA: https://www.kosmas.cz/knihy/511621/velka-kniha-dracich-legend/?gad_source=1
    Je krásně ilustrovaná, příběhy jsou krátké a dobře se mu budou číst.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    Ahoj, prosím, máte někdo tipy na knížku pro 6.5letého čtenáře? Máme O žabce Olívii, syn má rád draky, ale myslím, že by nepohrdnul čímkoliv zajímavým... Čte moc rád, ale je to začátečník :)
    TABO
    TABO --- ---
    IKARIE: My na robotice pouziva robota od lega, programuje se takovymy jednoduchymy prikazy na tabletu
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    IKARIE: u syna ve skole maji tyhle sady lega, ale cena taky pomerne raketa
    LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential (1. stupeň ZŠ)
    https://ruzovka.cz/cs/1-stupen-zs-lgz/17422-lego-education-45345-spike-essential-set.html
    PETATA
    PETATA --- ---
    IKARIE: my máme ve škole na robotice Ozoboty, ale nevím zda je to to, co hledáš
    IDLE
    IDLE --- ---
    IKARIE: Jo, tenhle argument chápu. My už to wii jaksi doma měli, tak se to samo nabízelo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam