• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONZA09ETERNAL CCG
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATHES: A jo. Už to vidim taky.
    DOCKINEZ: Jojo, Venom Rider. Ten dokáže potrápit. :) Taky z tý nový kampaně je hodně dobrej ten Ripknife Assasin. 2S / 2,2 / Deadly, Warcry / Unseen. To mě přivádí k tomu, že s tou předchozí kampaní, kde je Tavrod, se dá celkem levně postavit Argenport Midrange. To je každopádně T1 deck.

    2 Finest Hour (Set1 #130)
    4 Sabotage (Set1 #252)
    4 Crownwatch Paladin (Set1 #139)
    4 Ripknife Assassin (Set1003 #13)
    4 Vara's Favor (Set0 #35)
    4 Auric Interrogator (Set1002 #13)
    4 Bloodletter (Set2 #235)
    4 Slay (Set2 #236)
    4 Unseen Commando (Set3 #122)
    4 Valkyrie Enforcer (Set1 #151)
    3 Auric Runehammer (Set1 #166)
    2 Impending Doom (Set1 #286)
    3 Inquisitor's Blade (Set1003 #9)
    4 Tavrod, Auric Broker (Set1002 #18)
    7 Justice Sigil (Set1 #126)
    5 Shadow Sigil (Set1 #249)
    4 Argenport Banner (Set2 #231)
    4 Crest of Vengeance (Set3 #264)
    1 Emerald Monument (Set1 #422)
    4 Seat of Vengeance (Set0 #55)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole, na iPhonu je editor ultrapeklo a proste se to NEDÁ spolehlivě ovládat.

    Tak jsem nainstaloval PC klienta. Ten je špatnej zase v jinejch ohledech, ale tak vynalézavě jinak, že člověk až žasne.

    A ani v telefonu ani na PC ta svině nechce importovat decky podle kodu. Jak je kouzlo?
    MATHES
    MATHES --- ---
    a kdyz rikam, ze to nespocital uplne dobre, tak tim chci rict, ze total je random cislo nizsi nez soucet cisel nad tim.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HONZA09: ehm... nechci rejpat, ale ten total nekdo nespocital uplne dobre, ne?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ono právě díky tomu štědrýmu systému se člověk dost rychle dostal na 25k za křídlo kampaně. Já se do toho pustil odzadu, protože se mi líbil ten jedovatý ksindl s haste. A nejsem věru nespokojen.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ten upgrade toho balíku půjde relativně rychle. Tahle hra má celkem štědrou ekonomiku.

    Going Deep – Free-EST-to-Play – RNG Eternal
    https://rngeternal.com/2017/10/01/going-deep-free-est-to-play/

    Eternal

    Eternal’s F2P rewards are pretty handsome in the grand scheme of things. The pack-a-day bonus really is a big deal, meaning a player who averages 10 wins a day will only need about 600 wins before they have access to a hand full of top decks, with most needing around 150 wins. I have also included monthly rewards for hitting Master in Ranked, but no rewards for draft. If you want to find the win value of your favorite deck, take the Shiftstone value and divide it by 196 (this assumes 10 game wins per day).

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mám samo totál šajse balík, ale vůbec mi to nekazí náladu a týpky na ladderu si (zatím) docela dávám.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Jako za mně je to nejlepší CCG. Vřele doporučuju. Jediný zásadní mínus, který na tom vidim je, že to hraje dost málo lidí. Ale i přes to se tomu vývojáři věnujou dost svědomitě.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LOL, tak prej že nevydržím. Čím blíž je deadline, tím víc mi to jde :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Jinak v tom Eternal je novej herní mód. Sealed League. Ta liga trvá vždycky měsíc. Vstup je 10k zlata, nebo 800 diamantů. Skládá se deck z osmi boosterů plus každej týden přibude jeden booster navíc. Deck má 45 karet. Týdně je deset zápasů, co se započítává do ladderu plus nějaký tiebreaker zápasy. Na konci jsou celkem zajímavý odměny.

    Sealed Deck Leagues - News - Dire Wolf Digital
    https://www.direwolfdigital.com/news/sealed-deck-leagues/
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: neni to spatny, ale kdo ma stihat vsechno hrat (+ udrzovat cardpool v XY hrach) :))
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, koukám, že to tady vyloženě žije. Já to včera ze zvědavosti nainstaloval, ale asi nevydržím.
    XINDL
    XINDL --- ---
    Včera vyšla nová kampaň + nějaký změny 4 karet :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    a taky jsem koukal, ze zpristupnili vsechny ty stary questy
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja to teda taky zkusil zapnout, tolik jsem tam toho nemel, ale koukal jsem, ze konecne funguje casual + jsou docela zajimavy ty puzzles
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Tak včera jsem to po pár dnech zase zapnul. Je tam novej patch 1.24 faction progression. Dali do hry nový odměny. Každá barva má svůj vlastní xp bar a s každým lvl je nějaká malá odměna. Goldy, shiftstone, packy, nový emotes, deck image, avataři... Je to fajn patch. Ale co jsem teda docela čuměl a ocení to hlavně asi lidi, kteří už tam něco nahraný mají... Ty odměny dávají i za progress zpětně. Takže tam na mně po zapnutí čekalo 21 packů, cca 5k goldu, 4k shiftstone a nějaký ty emotes. :) Tak kdyby někdo chtěl, tak se koukněte, co tam na koho čeká. A dneska startuje novej event.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    XINDL: 2:3 je v pohodě na první run. Já ten první draft, co mi padnul z questu na začátku snad projel úplně bez výhry. Každopádně já hraju spíš většinou constructed formáty. Fakt ale je, že se mi párkrát povedl run se sedmi výhrama a za to je potom už hodně pěkná odměna.

    No až otevřou někdy zase Event, tak zkusím v tom Forgi nagrindit na vstupy.
    XINDL
    XINDL --- ---
    HONZA09: jo, prvni run sem dostal 4 baliky a zaplatil se mi vstup (2500) + nejaky drobny k tomu- Druhej run se mi z jedne gold truhly vyloupla diamantova, takze sem na konci mel zase 4 baliky, mel zaplacenej vstup a jeste asi 1500 goldu v plusu. Z baliku pak mj. asi tri legendy.

    Forge mi momentalne prijde nejlepsi na grind, resp. nez se vrhnu na drafty pojedu forge :D Jeden draft uz mam za sebou (2:3), myslim, ze je to celkem uspech na to, ze sem se jeste ve hre uplne neorientoval a principy draftu sem si matne pamatoval z dob MTG, coz sem ale hral asi nekdy pred 15 lety :D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    XINDL: Super. Já ten forge moc nehrál teda. Ale nedávno jsem viděl Krippa, jak ho streamoval a dostal za něj asi 4 balíky a cca 4k goldu. A to neni vůbec špatný. :)
    XINDL
    XINDL --- ---
    tyjo, tak vcera 2x forge 7:0 a hodne slusnej grind baliku a goldu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam