• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONZA09ETERNAL CCG
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Kocour pomáhá

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HONZA09: já po pruserech plynoucich ze snahy bejt v draftu nejak zajimavej nebo invencni proste forcuju modrou s tim, ze zaklad budou yeti a letci a nejak to zvladneme. A malokdy dopadnu vylozene spatne.

    A vzdycky lip nez kdyz se necham zlakat treba na wisp + radiant archetyp a mam plnou ruku karet, co jsou super cool, ale ne zrovna v danou situaci. A samo colorscrew je moje nemesis, takze 1 barva maximalne s lehkou splashí ideal. Casto se i po mulliganu pravidelne zasekavam na dvou manach, tak musim hrat neco, kde to az tolik neni znat.

    Jinak miluju Galeprowlery. Jasně, sracka, ale s giftem vetsinou necekanych 10 dmg.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DOCKINEZ:
    DOCKINEZ: Pěkný. Mono color deck se v draftu moc často nevidí.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, dneska dva drafty a 7:2 a 7:0.

    Druhej byl fakt labuž
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Konkrétně tento list. Divné je to hodně. Místo jedný story hraju setback main.

    Velmi postrádám nějakej smysluplnej graveyard hate, ale nějak moc nevim, jak ho tam narvat.

    Rank 1 Argenport Control by MrNoTimeMan | Eternal Decks | Eternal Warcry
    https://eternalwarcry.com/decks/details/XF_pRUcwnWI/rank-1-argenport-control
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Argenport control je brutální :) Aktuálně D2 a víceméně hladce stoupám.
    XINDL
    XINDL --- ---
    MATHES: popravde nevim, jak fungoval time bug, takze nemuzu porovnat
    MATHES
    MATHES --- ---
    XINDL: je to podobne rozbity jako bejval time bug?
    XINDL
    XINDL --- ---
    Notypico, tak sem proti sobe poprve potkal TS destiny combo. No kurva, co to je za zhovadilost, to je fakt moc :D Ani nechapu, jak muze takovej balik nekoho bavit :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    No, myslel sem, ze droptober je jen do te doby, nez vyjde ta nova kampan. Faktem je, ze droptober je celej rijen, takze sup sledovat twitch. Uz mi padlo nekolik baliku, jednou free draft a hromada rare + 3 foilovy legendy :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    XINDL: Jsem včera nehrál, ale Varu už jsem viděl v akci proti Aegis dragon balíku a jako neni nic příjemnýho, když zrušila Aegis na stole i na facu. Ale druhý kolo dostala polymorphem a byl klid. :) Mně se tedy zatím asi nejvíc takhle od pohledu líbí ten červenej titan s rampou a chargem. S tím bude snad hodně srandy.
    XINDL
    XINDL --- ---
    jinak, od vcerejska uz je venku ta nova kampan. Myslim, ze par hratelnych karet tam urcite je. Minimalne Vara je imho imba jak prase
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mně při poslední lize napadaly asi 4 legendy. Trochu blbý bylo, že jsem si poslední boo otevřel až v neděli a vůbec jsem neměl chuť hrát. Ale i tak bylo boosterů dost.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Shadowfall Results & Decklists - News - Dire Wolf Digital
    https://direwolfdigital.com/news/shadowfall-results-decklists/

    Tady jsou decklisty z toho turnaje.
    XINDL
    XINDL --- ---
    Ha!! Tak tedka poprve stribrna truhla na twitchi, tak su zvedavej, co z toho vyleze :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    HONZA09: jo, to vim, uz sem taky par karet z toho videl, akorat sem se doted nikde nedocetl, kdy to ma vyjit. Kazdopadne dik :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    XINDL: To říkali včera v tom official streamu plus mezi zápasy dávali spoilovali karty. Bude to taková ta singleplayer kampaň.





    XINDL
    XINDL --- ---
    jo a kdes vycetl ze ma byt tento tyden ta nova kampan?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam