• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORPolskie humory - Mamy Jajkonia i Jebomila!
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BUSH13: srsly?
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ETERNITY:
    SALVATOR: mě hlavně zaujala ta věta "to se musí změnit". to nejspíš znamená, že zavede nějaký další povinný předmět, případně do osnov jiných předmětů velmi nenásilně vloží papeže a podobné. trochu mi to připomíná jak se jednu dobu do všeho strkal lenin :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: fryzura na kopernika neznal jsem, ale fap :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Vodka i pierogi!

    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Via FB - Kabinet kuriozit

    Opilý jezevec vypil devět piv a usnul na pláži.
    V roce 2015 našli na pláži v polském přímořském letovisku Rewal, samici jezevce po těžkém flámu. Silně páchla alkoholem a kolem ní leželo sedm prázdných lahví od piva. Další dvě byly opodál v křoví, takže je možné, že začala svou party právě tam. O nebohé zvířátko, s pořádnou kocovinou, se postarali v útulku a pojmenovali ji Wandzia. Je docela možné, že v minulosti ochutnala zbytky piva po turistech a zachutnalo jí. Následně někomu ukradla lahve a zuby strhla víčka. Nejprve panovaly obavy, že Wandzia akci nepřežije, nicméně po dvou dnech spánku se probrala a začala pít vodu a jíst kuřecí maso. Několik dní pak trvalo, než se dokázala postavit a mohla být vypuštěna do volné přírody.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ETERNITY: No jen aby.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SALVATOR: trochu vytrzene z kontextu, proti citacim nic nemam, pro me za me muzou ucit citovat Sapkowskeho po peti pivech, kdyz tu citaci nebudou uvadet jako jedinou pravdu, coz - pokud vim - nechteji. Je to jen soucast jejich kultury, v druhe pulce hodiny pridaji Zapolskou a bude.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    LONESTAR: kdyby ses podival vedle do Polonistiky, tak uz jsem ti odpovidala, vcera jsem jela dvakrat;)
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Bodla by reálná zkušenost někoho, kdo byl tento týden v Polsku... (ideálně autem po dálnici z Ostravy :))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    SALVATOR: no AFAIK omezení z polské strany není, jde spíše o naše omezení
    - prý se to týká jen pobytu nad 12 hodin ("Výjimky z povinnosti vyplnit příjezdový formulář a předložení výsledku PCR testu: • pobyt v červené zemi kratší než 12 hodin v posledních 14 dnech") - já chci jet na méně
    - kdo kontroluje (komu a jak musím prokázat), že jsem tam byl méně než 12 hodin? Stačí mi např. paragon z české benzinky, že jsem tam 8:00 ráno tankoval, když se budu 17:59 vracet?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam