• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVUSHAPřeklepy v mailech, sms, dopisech - nejen Vaše
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    KOC256: já chápu co mělo být ve všech překlepech, jen u toho s telefonem sem si říkala, že jen tak člověku nedojde že s Telecomem, tak jsem ho osvětlila. Prdem a Lebka mi přišlo očividné :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IVUSHA:
    Predem :)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    KOC256: a ani se nejmenovala Lebka že. 3 překlepy a položila účtárnu. To prdem netušim jak se jí povedlo, jestli psala bez diakritiky...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IVUSHA:
    a asi neděkuje "prdem" že ;-)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    A tento mail přišel sestřence:
    Dobrý den,
    dnes mám schůzku s Telefonem, ozvu se později.
    Prdem děkuji
    s pozdravem
    Lebka L.
    (mělo být s Telecomem)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    On je učitel dějelisu.
    PEDRONITOS
    PEDRONITOS --- ---
    Píšu "Letter of Recommendation" kolegyni ze Švédska, co u nás byla na stáži. Naštěstí mi na to oko popatřilo těsně před odesláním, každopádně povšimněte si posledního slova, tak vřelé vztahy jsme (možná bohužel) neměli:

    ...All these aspects made her enthusiastic and devoted colleague who completed the given task sexcellent...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ohledne tech mailu, moji zene se pred par lety poved taky kousek; byla v ty dobe tehotna se synem a po nakym ultrazvuku dostal mladej operativni nazev "koblizek" ... k moji nechuti me casto provokovala tim, ze me jako otce nazyvala pak "velkym koblizkem" ...
    zavrsila to tim, ze nakej den potrebovala neco vytisknout a chtela mi poslat mailem danej dokument kdyz sem byl v praci... jenze mam stejny jmeno jako otec a dost podobnou mailovou adresu - takze mymu otcovi prislo od svoji snachy:

    muzes mi to prosim vytisknout velkej koblizku ?
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Vyborny preklep se podaril moji mame.. Kdyz jeste zena studovala a akorat mela jit na nejakou zkousku, tak mi mama psala a ptala se jak ji to jde, jestli nemam nejaky zpravy atd..... A zakoncila to: No ona je sikovna, ona ti da (misto ona TO da)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    TAMARIX: nejde mi to otevřít, ostatním to funguje?
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    IVUSHA: ježiš já to napsala dobře :-). V záhlaví ale stálo TRAFOSRANICE
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Tohle už je legenda, tak pro připomenutí: ftp://ftp.burgnet.cz/pub/fudge/Jak%20zvat%20lidi%20na%20akci.pdf ;-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    INDIAN: a taky
    - spis byl predan nejvyssimu oudu v praze
    - pozary zapricinuji hlavne deti a ty pak vznikaji z neopatrnosti, nedbalosti a hranim
    - odpurce me poslal do prdele, tak js tady vazeny soude
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Co si vzpomenu z Jahelkovych archivu o preklepech:
    - opustil manželku, nyní žije s držkou.
    - příslušník VB předběžně ohlodal mrtvolu.
    - čest ptáci.
    MUZA
    MUZA --- ---
    bavi se holky na netu, o muzich a jejich milenkach... jedna se chtela vyjadrit korektne, ale freudovske podvedomi zasahlo... napsala totiz...

    "nekteri muzi si holt hledaji kamrdky..."
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    Před pár lety jsem málem odevzdala technickou zprávu, která měla v záhlaví napsáno trafostanice.
    WILLIAM_WALLACE
    WILLIAM_WALLACE --- ---
    včera jsem se neskutečně přeřekl doma ... sedím takhle s manželkou u stolu, snídáme ... chci jí říci: "zlato, podej mi, prosím, slánku" ... no a namísto toho jsem řekl: "ty zas*aná krávo, doje*ala jsi mi celej život ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IVUSHA:
    tak pořád lepší než naopak :)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    Toto třeba poslala kamarádka, která dělala projektovou manažerku v jedné státní instituci firemním mailem zástupci jedné poradenské společnosti:

    Ahoj , děkuju moc!!!!
    Asi to máš taky výživný v práci viď? Bych se z toho picla – nestihnutelný mazec v práci – min 10h denně (do června a neproplacené přesčasy), soukromý život na prd – nic se neděje (krom návštěv milých kamarádek s dětma a případného přiopíjení se a pokuřování) a ještě k tomu dostanu srajdu ! Takže sport nehro, protože bych se poto 
    No nic, hurá do práce 
    papa

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam