• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PATR1KLARP - Sabat
    PŘIHLÁŠKA (pouze pro CP)

    FAQ - často kladené otázky
    Setting dokument
    Pravidla a mechaniky

    Facebook: https://www.facebook.com/groups/572840162920260/
    E-mail: sabat.larp@gmail.com

    O co jde?
    Dramatický atmosferický larp z prostředí WoD Vampire: The Sabat.
    Upíři, kteří sami sebe nazývají Kainité, odmítají Tradice a jsou Mečem Kainovým, který rozdrtí Antediluviány při příchodu Geheny!

    Jak to bude vypadat?
    Hra na jeden den a jednu noc (sobota + noc ze soboty na neděli). Biskup svolává členy Sabatu do války proti Kamarile a k této příležitosti pořádá dekadentní párty, jak se na Sabat sluší a patří. Hra bude indoorová pro cca 20 hráčů + mnoho CP.

    Kdy a kde?
    Termín bude 4. února v Praze.
    Místo konání: Klub Kotelna, Služeb 3a, Strašnice
    Kousek od metra Depo Hostivař (po levé straně ulice, hnědá branka, zvonek).
    Na místě buďte v 15:30.

    Za kolik?
    500 Kč (jídlo a pití NENÍ v ceně), z toho 200 Kč je nevratná záloha.

    Platební údaje (lze platit i hotově):
    Číslo účtu: 107-798210217/0100
    Částka: 500,- Kč
    Do poznámky zadejte vaše civilní jméno (popř. jména za koho všeho platíte, v takovém případě uveďte jen příjmení, ať se to vejde) a napište "sabat"

    Organizují: Patrik Krupička, Ivana "Zmyjka" Kuglerová pod záštitou Prague by Night

    V průběhu ledna bude pro zájemce sedánka nad settingem a podobnými záležitostmi. Hra se odehrává v současnosti. Už teď si rozmyslete, co byste případně chtěli hrát, popřípadě s kým. Prostor bude pro bojovnější role (ačkoliv hra nebude primárně bojová), pro politiku, mystiku, filozofii a podobně.
    Přihlášky otevřeme v lednu.
    rozbalit záhlaví
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    FJERTIL: doufám, že jo :-)
    ARINIEL
    ARINIEL --- ---
    Možná to zní hloupé, ale nezaplatil za mě naaaaahodou někdo útratu? Vím, že sem v odjezdová zmatku zapomela zaplatit, ale prý bylo vše zaplaceno a nic tam nezůstalo... Chtěla bych se s dobrodince mi vyrovnat. Díky :-D
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    PATR1K: A fotečky výhledově budou? O.O
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Sabat na larpové databázi. Pokud budete mít chvíli, můžete přihodit nějaké hodnocení.
    Česko-slovenská larpová databáze - Sabat
    http://larpovadatabaze.cz/larp/sabat/47550
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    REINITA: no, tak třeba zítra? :-D
    Kdyby byl nějaký větší zájem, tak třeba ten příští týden můžeme nějakou guerillu podniknout.
    REINITA
    REINITA --- ---
    PATR1K: a nějaká guerillová afterparty? :o)
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    REINITA: asi spíš ne. Tenhle týden jsem pryč (kromě toho úterý) a říkám si, že pak už to bude za dlouho
    REINITA
    REINITA --- ---
    PATR1K: a bude vyloženě nějaká afterparty?
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Díky všem, kteří jste přišli a zahráli si.
    Bohužel jsem z vaší hry neviděl skoro nic a zajímalo by mě všechno :-). Zítra kolem šesté si půjdu sednout do Elysia a kdybyste měl někdo chuť, můžete se přidat a pokecat :-).
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    Jsem neodolal, stáhl si Bloodliny, začal kampaň a co mi vyšlo?
    Malkavian!
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    Poslušně hlásím, že minimálně jeden Malkavian byl okamžitě po larpu dopraven do Bohnic.
    A všem svým bratrům a sestrám na síti bych chtěl poděkovat za tu sbírku psychických poruch, co se nám tam sešla.

    A předně děkuji za ukázku toho, že se dá udělat larp i s minimem herních mechanik a postavený na prostém hraní.
    Za celou dobu jsem ani jednou nemusel tahat pravidla, abych si ujasnil kolik čeho a za jak dlouho.
    SHANTI11
    SHANTI11 --- ---
    Diky vsem, bylo to super! :)
    ARINIEL
    ARINIEL --- ---
    Díky díky dík - prostředí trochu děsivý, ale naprosto skvělý, tempíčko, emoce, přísahy, průsery... boží!!!
    Super super super
    TRILIAN_
    TRILIAN_ --- ---
    Moc děkuji všem za skvělý LARP.
    Za sebe hlavně děkuji za několik krásných příležitostí si "zatzimiscovat", celkově pak za výbornou atmosféru a správně tajuplné linky :)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Mockrát děkuju za výtečný LARP!

    Předně děkuji organizátorům za atmosféru, množství linek a vůbec celý nápad. Celý LARP měl skvělé tempo a prostředí sabatových smeček bylo unikátní.

    Děkuji skvělým cépkům (ať už našemu creepy Malkaviánovi, inkvizitorce, uřvanému Lasomborvi, či Lilijaně), hned mě do hry naprosto vtáhli.

    Děkuji spoluhráčům, kteří vytvářeli opravdu pestrou paletu Meče Kainova a mezi kterými se skvěle proplouvalo.

    A za smečku děkuji všem, které jsme měli šanci upálit. Hořeli jste krásně ;-)
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    PATR1K: A já měl za to, že chtějí, abychom byli jednotní...
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    FJERTIL: A přitom jediné, co Tzimisce chtějí, je "Make Transylvania Great Again"
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    Tak takhle to nějak musí vypadat, když si Malkaviani dělají srandu z Tzimicze:
    http://i64.tinypic.com/wso4ec.jpg
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    SALOMET: Pokračuj, pokrečuj, třeba z něj ještě něco vymámíme a pak mu ten larp vyhrajeme! ^___^
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam