• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    TRAGED: no prave.kdyz si udelaji alamo a postavi tam ty drony a zacnou s plnou paradou, tak jim to docela jde. Ale to uz jsou jich dve tretiny mrtvy a nemali letecky kryti a tank.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Ale vzdyt strileji az az, nestrileji jen u reaktoru.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ale tak rok 86 no. A porad to je muj oblibeny dil :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JVMLOK: o tom vsem sme debatovali na maratonu vetrelcu. Jak je mozne ze nemeli žádné recon drony, proc se nikdo nezamyslel jestli opravdu nejsou v pruseru a tak... :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    GANDHI: jako nad tim sem taky přemýšlel. Ke společnosti by to asi sedelo. Ale na druhou stranu to je otazka jak bezny a drahy android byl... A i kdyz pominem Bishopa tak proste krok zpet a zamyslet se. Více plamemometu nejake rucni zbraně a hlavne více informací.

    Ale samo pak by to mozna nebyl tak katastrofický film. Myslim tématicky. Na druhou stranu verim ze takto by jim vetrelci nakopali prdel i kdyby mohli strilet. Ale. Mohlo to byt zajímavejsi no :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    DWAY: tohle me nasrako v Prometheovi...kdyby marinaci neli pruzkumny drony jako posadka pri prvnim pruzkumu, veci se vyijely jinak :-) ale neustale to reflektuje tu samou situaci provazejici vsecky Alieny: clovek je nejhorsim nepritelem sebe sama, protoze vzdycky udela nejakou chybu.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DWAY: obavam se, ze polozka Bishop byla drazsi nez polozka "marinak", mozna i nez polozka" jednotka marinaku":)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JVMLOK: tak nejen veleni. Jak nasli tu prozranou podlahu tak se moh nekdo zamyslet nad tím, jestli na tom co říkala neni nahodou neco pravdy. A pak poslat Bishopa na pruzkum :-D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    DWAY: Selhani veleni, v hlavni roli Lt. Green as grass Nadhernej pripad. Akdyz serza posbiral zasobniky, tukal jsem si na c,elo spolkus s Vasquezovou :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Coz me vede k zamysleni, jak zajimavy to mohl byt film, kdyby mohli Marinaci ve Vetrelcich strilet.

    Tim nechci rict, ze takto to zajimave nebylo, porad to je muj nejoblibenejsi dil, ale s odstupem casu si rikam, ze to museli byt nejhorsi vojaci ever :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Supr, ja ho byl linej dohledavat, cetl jsem ho nekdy v '98. Ted by to jeste chtelo vystourat AvP scenar, kdy Predatori nasazi Alieni vejce do jungle a behaji tam Slono/Nosorzco/Gorillo Alieni. Ten jsem si tenkrat nasel s tim....

    Hmm, mohlo byt toto: http://avp.wikia.com/wiki/The_Hunt:_Alien_vs._Predator - "The story features many Xenomorphs born of non-human hosts, including lemurs (an idea briefly touched upon in William Gibson's unproduced script for Alien3) and the rhino-like rhynth"
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGED: Ted uz jo :-D

    Alien III (William Gibson) | Xenopedia | Fandom powered by Wikia
    http://avp.wikia.com/wiki/Alien_III_(William_Gibson)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NAVARRO: Jo. Umřel by nudou.
    NAVARRO
    NAVARRO --- ---
    DWAY: Au, je tam i Kotleta :)) Škoda, že se nevejde do posádky Covenanta, našla by se pro něj jistě epesní smrt.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A odkaz na Gibsonova A3 už tu byl?
    HACECKO
    HACECKO --- ---
    KEB: http://www.thepiratebay.org/torrent/7691829/Prometheus.2012.EXTRAS.BONUS.720p.BluRay.x264-PublicHD
    DWAY
    DWAY --- ---
    VESPER_INDIGO: to nevim. Taky jsem je cetl, snad je i nekde mam. Ale tady ty tri to jsou to co jsem zminoval. A ty dalsi tri s tim predatorem jsem zatim necetl.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    DWAY: tak teď jsem zmaten. Takže ty knihy co jsem četl, jak říkal i JVMLOK, že končí tím bojováním na Zemi, ty nebyly od Fostera, protože Foster psal novelizace podle filmů?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    DWAY: :D le grandeur
    DWAY
    DWAY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam