• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Já jsem na tý výstavě byl taky, ale to co je vidět v Predatorovi 2 je prostě vápenitá lebka celý tý hlavy. Vetřelec 4 vznikul dlouho po tom. Zas na druhou stranu asi by se to celý tak jako tak dalo okecat tím, že výsledný vetřelec je ovlivněn hostitelem, takže mutací může být nekonečno.

    Ono i to růžové něco, co vylezlo z Kana v prvním Vetřelcovi, je na hony vzdálené dospělému xenomorphovi, který vyvraždil Nostromo.
    VACA
    VACA --- ---
    Navic tady ATOMIKS je to videt v rozpracovane fazi, kdy na tom jeste neni ten vnejsi obal, ta polopruhledna “bublina”.
    Ja nevim jak ty, (nebo jestli jsem te spravne pochopil) ale ja vidim lebku :)
    VACA
    VACA --- ---
    PREDSEDA: Ale vzdyt vetrelec ma lebku, ne?

    Svyho casu jsem byl na te gigrovo vystave v technyckym muzeu v praze. Tam byla vystavena filmova rekvizita vetrelce, a pod tou castecne pruhlednou “bublinou” bylo videt ze je uvnitr humanoidni lebka s ocnima dulkaka..
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No tak já vysvětlím, co mě k té otázce vedlo. Na začátku byly dva filmy: Vetřelec a Predator. Pak se z nich zkřížila počítačová hra Alien vs Predator, která vedla ke vzniku filmu AvP. No a počáteční impulz ke zkřížení těch dvou univers se objevil ve filmu Predator 2: na konci Danny Glover v predátoří jeskyni objeví trofeje a mezi nimi je i vybělená "lebka" vetřelce. A já si myslím, že je to prostě nesmysl. Čímž to prvotní pojítko padá.
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    DWAY: ano, sorry, nepřesný výraz. Cokoliv, jen ne hmyz:)
    DWAY
    DWAY --- ---
    BRENDY: myslim, ze si pletes humanoid a savec :) savec to neni urcite. Lihne se z vejce / cloveka... :D
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    KEB: Myslím si zhruba to samé. Ono se to nabízí jako u hmyzu, že má chitinovou vnější kostru. Jen mi přijde, že u téhle velikosti by to moc nefungovalo, byl by i přes tvrdost exoskeletonu jakoby křehký. Dál mi nesedí ocas, který je trochu jako páteř, "ruce" má spíš jako člověk..
    Úplně sem nechci tahat AvP, ale v jedné scéně predátor usekne alienovi hlavu, kde je v detailu vidět, že je to spíš savec, než hmyz (ale z toho bych závěry nedělal:).

    Jen malinko odbočím, co bych třeba hrozně rád viděl, tak časosběr, jak vznikají ty sračky na zdech. To by mě opravdu zajímalo.)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    DWAY: JJ. Objasním, až jak dopadne anketa.
    KEB
    KEB --- ---
    DWAY: podle mne to bude kombinace, kdy má kostru, ale exoskelet je spíš brnění než pohybový aparát. Si myslím :-)
    DWAY
    DWAY --- ---

    vetřelec má

    13 hlasy od 13 respondentů

      DWAY
      DWAY --- ---
      PREDSEDA: nejaky specificky duvod?
      PREDSEDA
      PREDSEDA --- ---
      Shodneme se na tom, že vetřelec má vnější kostru (exoskeleton) jako hmyz a ne vnitřní jako třeba obratlovci?
      DWAY
      DWAY --- ---
      BRENDY
      BRENDY --- ---
      KEB
      KEB --- ---
      odpočívej v pokoji...

      Zemřel představitel Bilba Pytlíka z Pána prstenů - Novinky.cz
      https://www.novinky.cz/...my-serialy/clanek/zemrel-herec-ian-holm-z-pana-prstenu-a-vetrelce-40328199
      DWAY
      DWAY --- ---
      MILIS
      MILIS --- ---
      DWAY
      DWAY --- ---
      Xenomorph hiding in plain sight - Album on Imgur
      https://imgur.com/a/x6zGWzm#CYltW3S
      HRAFNAIN
      HRAFNAIN --- ---
      DEBBIE HARRY/ H.R.GIGER-NEWSNIGHT-BBC 2-1981
      https://www.youtube.com/watch?v=HoBTi4mCt30
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam