• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MILIS: tak to je prece jasny:
    :p
    MILIS
    MILIS --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARTIK:
    Raised by Wolves Finale Ending Explained by Showrunner | Collider
    https://collider.com/raised-by-wolves-finale-ending-explained-hbo-max/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARTIK: Vetsinove jsme legalne nemohli vcera sledovat finale RbW, protoze na CZ HBO Go je az od dnes a jeste pred cca hodinou nefungovalo.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARTIK: NYX je na to uz davno pripraven: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    TRAGED: tak já se smažu, no. Vyhodnotil jsem ty spoilery jako nepodstatné, ale chápu, že jsou lidi na to citliví.

    Tak ještě jednou:
    Sledovali jste včera finále Raised by Wolves? Těch styčných ploch s Prometheem je tam dost. I když Ridley a tvůrce seriálu prohlašují, že jde o samostatné dílo, je jasné, odkud vítr vane. Zase se řeší ................... a .................. Kulisy jsou téměř identické s Prometheem. A asi nikdo nečekal, že ................................
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARTIK: Spoilery!
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    MARASAN: The Nostromo's name was taken from the eponymous hero of the 1904 novel Nostromo by Joseph Conrad. The ship was originally called the Snark, after the Lewis Carroll poem The Hunting of the Snark,[15] then later the Leviathan,[16] before Ridley Scott chose the name Nostromo due to his love of Conrad's works.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TRAGED: bylo to nekde ve filmu? pamatuju si Nostromo, Sulaco, Fiorina, Patna, Auriga a ta (vc. Weyland-Yutani) jsou pro mne dost zvukomalebna. Co ten SNARK? Byl nekde?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TRAGED: SNARK?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALIEN concept art by Ron Cobb (1937-2020)







    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Jeden related od vedle:
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Original spacesuit sketches by Moebius for Alien.









    MASLIX
    MASLIX --- ---
    MARTIK: "it's nothing, I just got overloaded..." :)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Vychováni vlky / Raised by Wolves (2020) | Recenze | TVZone.cz
    http://serial.tvzone.cz/vychovani-vlky/recenze/

    Díval jsem se na první díl a jsem fakt hodně spokojenej. Ale taky patřím k těm, pro které jsou Prometheus a Covenant celkem fajn guilty pleasures záležitosti.
    Proč koukat na vlky? Well, androidi krvácí mlíko a už pro tenhle Ridleyho trademark mě to baví.
    DWAY
    DWAY --- ---
    MARASAN: prisavce....
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MARASAN: blabol - autor se nechal asi prilis unest barevnou paletou fotek - protoze jinak facehuggera mnohem vic pripomina ostrorep nebo langusta:p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam