• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    40 let. Juchuuu

    Vše o Alien universu:
    Alien, Aliens, Alien 3, Alien: Ressurection, Prometheus, Alien: Covenant, Alien vs Predator, Alien vs Predator 2

    Ale také knihy, komiksy, hry, prostě cokoli, co by mohlo zajímat fanoušky Vetřelce. Aktuálně hádám diskuse o Covenantu.

    Alien covenant evolution (img)
    rozbalit záhlaví
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    DWAY: nejaky funkcni marinaky bys mel mit v zasobe hned od zacatku, takze to vypada spis na bug nicemene mezi dny se dejou eventy a tam se muze stat, ze ztratis deployment, ale pochybuju, ze nekolikrat za sebou.
    DWAY
    DWAY --- ---
    LENNOX: zatim to je bomba, akorat prvni tri dny jsem nemohl pustit dalsi misi, nevim jestli to je normalni nebo nejaky bug.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    DWAY: pecka, jsem zvedavej, co na to reknes :)

    FIONOR: vubec nechci rikat, ze je spatny, to ne...jen jsem mel asi moc velky ocekavani, jsem odkojenej l4d2, world war z a vermintidem :D u A:DD je to prave spis naopak.
    DWAY
    DWAY --- ---
    LENNOX: this one sparks joy :) Mel jsem krusny tyden, tak mi to uteklo, ale uz se to stahuje :)

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    LENNOX: co-op střílečka Aliens: Fireteam Elite je taky poměrně dobrá

    LENNOX
    LENNOX --- ---
    v utery vysla hra Aliens: Dark Descent. muj dojem je, ze po dlouhy dobe od Alien Isolation to vypada na velmi slusnou vetrelci gamesu. hraje se to podobne jako ufo/xcom, ale real-time s moznosti takticky pauzy/zpomaleni, pomerne velkej duraz se minimalne z pocatku klade na stealth a ticho. kdyz na sebe nejak upozornite, hnizdo spusti lov na vase vojaky a cim casteji vas lovi, tim rychleji se mise stava obtiznejsi. hned prvni mapa je v podstate variace na Hadley's Hope. fanousci zejmena oceni ikonicke vsudypritomne pipani trackeru, tradicni zbrane, sentry turrets a spoustu dalsich realii a referenci na filmy.

    PS: ze zpomaleni jsem velmi rychle presel na pauzu :D

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ: dvojka:

    Alien (2023) Issue #2 - Read Alien (2023) Issue #2 comic online in high quality
    https://readcomiconline.li/Comic/Alien-Existed/Issue-2?id=215700
    INF1466
    INF1466 --- ---
    PREDSEDA: netuším, z toho co píšou, že bude největší by tam mohlo být třeba něco navíc..
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    INF1466: Je to podobná výstava, jako byla v pražském Technickém muzeu v roce 2005?
    INF1466
    INF1466 --- ---
    hr giger | metamorphoses

    kurátor | adam hnojil

    výstava | 11. 6. - 19. 11. 2023

    zámecká jízdárna | hluboká nad vltavou

    Nepochybně se bude jednat o velkorysou přehlídku tohoto jedinečného umělce na více jak devíti stech metrech čtverečních a bude se jednat o jeho doposud největší výstavu realizovanou ve střední Evropě.

    hr giger | metamorphoses | expozice | AJG, Alšova Jihočeská Galerie
    https://www.ajg.cz/probihajici-vystavy/hr-giger-metamorphoses.html
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Rozjel se další komiks.

    První díl:

    Alien (2023) Issue #1 - Read Alien (2023) Issue #1 comic online in high quality
    https://readcomiconline.li/Comic/Alien-Existed/Issue-1?id=214721&readType=1

    Druhý díl by měl být venku zítra.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Alien Day is held on 4/26 in a nod to LV-426, the name of the moon where the aliens were first discovered in the 1979 Ridley Scott film.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    (repost z RPG klubu)
    Dali jsme včera první akt Alien RPG - Chariot of the Gods. Bylo to moje první RPG a rovnou v roli GM (Game Mother ;).
    Jako na těch youtube videích to vypadalo snadnější, ale nějak jsem to ustál. Dva kolegy bylo trochu těžší rozmluvit, kapitán vyloženě kašlal na nějaké komandování posádky, ale třetí kolega to dost táhnul a do své role hyperaktivní a závislé pilotky se dobře opřel. První akt jsem uzavřeli prvním soubojem, který skončil poměrně rychlým vítězstvím, kdy jsem potvoru po vyčerpání HP prohlásil za mrtvou, ale ve skutečnosti jsem ji měl jen hodit na critical injury a měla 50% šanci znova vstát a regenerovat 1HP.
    Potěšilo mě, že jsme nezapomínali házet supply roll na spotřebovaný kyslík ve skafandrech a hoši brzo pochopili, že je musí sundat a případnou rezervu si nechat na horší časy (je to přesně ta stejná parta lidí, se kterými jsme se nedávno vysmívali nad logikou chování postav v Prometheovi a v Alien Covenant, kteří nic jako zamořený vzduch neřeší).
    Ze startu mě zamrzelo, že si nikdo nevzal vděčnou postavu korporátního agenta, takže zbyl na mě. A já hrát nechtěl, chtěl jsem vyprávět. Ale nakonec jsem za to rád. S agentem jsem v jeden moment navrhl, že se vzdálím něco checknout a prošlo mi to. Teď mi to do dalšího aktu dává do zálohy nějaký event, který agent ve svém soukromém tahu na lodi provedl. Můžu to pak svést na tuto akci a bude to uvěřitelné.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARASAN: Tyve! Alien: Saturday 14th. Fakt by Scotta měli od téhle frančízy odehnat.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    To mi připomnělo "group of young people" v bazénu :)

    Aliens vs. Predator 2 : Requiem - Swimming Pool Scene (HD)
    Aliens vs. Predator 2 : Requiem - Swimming Pool Scene (HD)
    https://www.youtube.com/watch?v=bVjuaEoNjeE&ab_channel=CaptainDarrow
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    DWAY: teenagerovská vyvražďovačka?
    DWAY
    DWAY --- ---
    MARASAN: trosku me děsí "group of young people" ale stejně se těším
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Alien: the next generation.The next Alien film will start production very soon: 20th Century Studios announced that the ninth entry in the franchise will begin shooting on March 9th in Budapest. Fede Alvarez is directing, Cailee Spaeny will star, Ridley Scott returns as a producer, and the premise is incredibly vague:

    "A group of young people on a distant world find themselves in a confrontation with the most terrifying life form in the universe."
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Šestka zatím jen ke stažení

    Alien #6 (2023) – GetComics
    https://getcomics.info/marvel/alien-6-2023/
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Pětka venku

    Alien (2022) Issue #5 - Read Alien (2022) Issue #5 comic online in high quality
    https://readcomiconline.li/Comic/Alien-2022/Issue-5?id=210233
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam