• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DWAY: Ach so, oni se tim teda ani netajej :))

    Hey guys! Welcome to our channel, 'KH Studio,' where we'll be creating concept mashup trailers and much more just for fun and to bring entertainment to all of you
    DWAY
    DWAY --- ---
    FRK_R23: film jo, ale uz dlouho. Ale koukni na kanal tech co to postli. Hromada clickbait traileru.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FRK_R23: ale tak jasně, na YT jsou docela zajímavý krátkometrážní sci-fi a ten feeling je povětšinou stejnej. no zase kvalita, kterou jsem byl zvyklej vídat na brněnský 16ce před 20 lety, byla často mnohem horší, proti dnešku.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PALEONTOLOG: No co si budem, trailer nemá moc "hollywood" feel. Spíš z toho taky mám pocit nezávislého filmu nebo fan made věci .)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FRK_R23: v produkci je ridley scott, jakej class's first try? :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    :)))

    @captainnemo2153
    před 1 dnem
    I guess for a high school film class's first try, this is not too bad.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DWAY: Má to zápis na IMDB

    Alien: Romulus (2024) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt18412256/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPIKE411: ty bláho, tyhlety tendence hledat nepřesnosti v čistým fantasy světě, koho to baví? :) ještě pochopím řešení, že někdo má na jendom záběru knír a na drhým plnovous, ale pitvat nějakou časovou historii lidstva/planety, to je snad v každým filmu špatně vyjma dokumentů.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VON_GILOTINE: myslím že to je fake.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jednička (kterou jsem viděl až po dvojce) je čirá guilty pleasure, a to bych podepsal všechno tady:
    Everything Wrong With Alien vs. Predator in 19 Minutes or Less
    https://youtu.be/VZkfG5ZPyGQ


    Ale dvojce to Rko hodně prospělo. Chlapeček s facehuggerem, příšera pod postelí (za oknem), porodnice, teenage slasher movie… všechno mile překvapilo a bavil jsem se královsky.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    VON_GILOTINE: AvP 2 je super
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja mak rad vs3chny. Snad jen AvP1 moc nedavam. 2 je imho nedoceneny skvost
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    TRAGED: Hele souhlas, nicméně se furt radši podívám na slátaninu typu A:R než na rádoby umčo Prometheus a Covenant, který sice rozmrdávaj lore, ale o to horší jsou to filmy.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Sry tohle na me vyskocilo, jsem jen na mobili, ale tohle neni zadny fan make ze

    ALIEN: ROMULUS - First Trailer | Hulu
    https://youtu.be/WzWi3Mhv9Jg?si=mzLxi1oQvI_vUJ4n
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Beru zpět, jeden žánr nám ještě pořád zbývá....

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DOCKINEZ: Jenze dokud na tyhle recyklaty budou lidi ochotni koukat, tak se z tehle recese nevyhrabem :-( V dusledku je to povyseni B a C videoprodukce primo do kin :-(

    Treba ted svezi zavan Rebel Moon od Snydera. Ale recenze jsou pritom plne zluci, ze je to vykradacka vsecho mozneho a navic vsude prirovnavane k Star Wars, z kterych to ovsem nema vubec, ale vubec nic. Coz teda muze byt fail marketingu Netflixu. A pritom druhym dechem tleskaji superplagiatum zavedenych franciz a uberrecyklovanym Marvelovkam.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    VON_GILOTINE: Za poslední roky tyhle tvoje požadavky nejlíp splňuje Defiance:

    Aliens: Defiance comic | Read Aliens: Defiance comic online in high quality
    https://readcomiconline.li/Comic/Aliens-Defiance

    Děj skvělej, alíci patřičně hnusní, korporace amorální... nemá to chybu.

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    TRAGED: No jasně, není to žádný umčo, ale zas sexy krátkovlasou robotku jinde nenajdeš :)

    Za mě A:R docela v poho jako podkres u pařby s kámošema. Vyšší ambice to imho nikdy ani nemělo.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nevadi mi, chci dobryho vetrelce co pomasakruje astronauty. Viz rebooty predatora za me v poradku
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DOCKINEZ: Nijak. Bude to dalši plagiát parazitujici na 50 let starém monstru. Alien - Resurrection přinesli vše. Horor, Akčňák, Noir Drama A Černou komedii. Nic. Dalsiho. Nepotřebuje.

    Ať si ti loseri vymyslí vlastní monstrum a vesmír.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam