• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    40 let. Juchuuu

    Vše o Alien universu:
    Alien, Aliens, Alien 3, Alien: Ressurection, Prometheus, Alien: Covenant, Alien vs Predator, Alien vs Predator 2

    Ale také knihy, komiksy, hry, prostě cokoli, co by mohlo zajímat fanoušky Vetřelce. Aktuálně hádám diskuse o Covenantu.

    Alien covenant evolution (img)
    rozbalit záhlaví
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KEB:

    tak mě vadí především:



    Gigantická stanice si lítá opuštěná vesmírem, Weyland-Yutani jí nehledá? Vybavená drahým zařízením, není nijak hlídaná a na planetě o ní nikdo neví?

    Na stanici jsou zbraně, které se tam ale nesmějí používat?

    Z facehuggera je dospělý Xenomorf asi za 15 minut? Včetně nakladení a vylíhnutí vajíčka, svlékání chestburstera a dorostení do dvou metrů?

    taky mi příjde, že to podkopává dvojku, kde Weyland Yutani 57 let po jedničce jde objevit vetřelce na LV-426, přitom ho už měli 20 let po vykradení trosek Nostroma, ale nechali ho prostě jentak na opuštěné stanici

    Taky se mi nelíbí, že to zase všechno vymyslel přechytralý android (Rook/Ash), který chtěl vylepšit lidstvo.



    Ale třeba se ve všem pletu.
    KEB
    KEB --- ---
    PREDSEDA:

    za mě je Andy nejvíc divná věc. To si jako najdeš android a weylandu na smetaku a necháš si ho? Nikomu to neva?


    Co tobě vadí?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KEB: jo, ale to jsou emoce, to bych nepovažoval za chybu ve scénáři.
    KEB
    KEB --- ---
    PREDSEDA: na první dobrou jsem jich tam viděl taky hromadu, ale Po delším přemýšlení jsem je proškrtal

    Za mě zůstává největší nelogičnosti Andy.
    KEB
    KEB --- ---
    PREDSEDA: já se chechtal teď, co jsem dodíval vetřelce ( dvojku), ta epesní scéna, kde rýpleová vystřílí zásobník granáty a plamenomet na vejce je úplně k ničemu, protože za chvíli tam bouchne 40i mega tunová bomba. A ta munice jí samozřejmě chybí při střetu s královnou.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Dobře dobře, ale tady jich bylo fakt hodně, akorát že se ještě nesmí spojlerovat, tak je nebudeme zatím řešit :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    PREDSEDA: ammmm, "odevzdejte zasobniky?" Skvele termonuklearni chladici veze, ktere muzes zlikvidovat par kulkama? Facehugger ktery prolepta skafandr, ale neposkodi oblicej ani trosku?

    Ony ty chyby tam byly taky :) Jen proste to tehda lidi tolik neresili. Nebyly internety, kde se tyto "vytky" sirily :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KEB: já asi víc, za mě 80, ale chyb nebo nelogičností jsem tam našel jako máku. V prvních dvou filmech, ani po 40 letech, jsem nenašel jedinou.
    DWAY
    DWAY --- ---
    LENNOX: to je presne to co jsem myslel tema maluvkama :) A ano Atmospheric intake pro nekoho, kdo nepotrebuje dychat?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KEB: nebrat prilis vazne, ale i tak zajimavy :)

    DWAY
    DWAY --- ---
    A je fakt, ze k vetrelci to proste patri :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    KEB: protoze se to tak Giegerovi libilo :) Jsou ruzne maluvky, ktere se to snazi vedecky vysvetlit, ale v podstate se jedna o designove rozhodnuti :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    PREDSEDA: jojo to je fer hodnoceni. Bylo to spise akcni.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KEB: to by ses mohl ptát, proč mají dvě tlamy, nebo dlouhou hlavu. prostě PROTOŽE :)
    KEB
    KEB --- ---
    BTw na na co mají vetřelci na zádech ty trubky co vyrůstají jakoby z lopatek?
    KEB
    KEB --- ---
    Mě vždycky strašně bavila trojka, protože ta stísněná atmosféra vězeňské kolonie, kdy vězni nemají na svou obranu nic než trubku je skvělá.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    DWAY: na čtyřce mě štvalo, že vlastně nebyla vůbec napínavá. Snad jen scéna ve vodě, jinak nic.
    DWAY
    DWAY --- ---
    jedna z veci, za kterou jsem ale strasne rad, je ze jsme mohli videt co s vetrelcem dokazal udelat nekdo sikovny s dnesnima technologiema.

    Vcera sem si to dal znova v IMAXU a super. A verim, ze neni spoiler, kdyz vychvalim herecky vykon Andyho. Uz dlouho me nekdo takhle nepresvedcil, jen chovanim a mluvenim.
    DWAY
    DWAY --- ---
    PREDSEDA: Ja osobne nevim, kam bych to zaradil oproti trojce a ctyrce. Objektivne to je asi lepsi, ale subjektivne sou proste puvodni vetrelci srdcovka. I ta ctyrka. Uz jen kvuli Perlmana :-)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak jsem se taky vrátil z kina. Aniž bych spoileroval, tak za mě je to samozřejmě horší než první dva díly, ale o třídu lepší než všechny ostatní, kde se nějaký vetřelec jenom mihnul.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam