• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOC256: Fakt? Tak kouknu jestli je neco zalogovane. Mne nepada, jen vim o neakych chybach.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99: No ta beta mi zacala padat a uz nejde nainstalovat.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ONDRA_99: A jestli nekdo chce tuhle beta verzi, tak mne napiste do zprav neni problem pridat dalsi lidi.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ONDRA_99: Jinak aktualne (jak tu bylo psano), tak apka je pouzitelna. Ale nema jeste neake funkce, bez kterych to nema uplne smysl davat do appstore (notifikace, nahravani fotek, zobrazeni prispevku na ktery nekdo reaguje, pocet neprectenych zprav a par oprav).
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOC256: mam ten feedback dokonce i setridenej. Akorat lonsky rok byl dost turbulentni a tak sem nestihal nic “neakutniho”. Ale uz to zacina s casem vypadat pozitivneji.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    A nejlepší je ten kořen co si zaregistroval pro nového klienta rovnou nový klub a taky prd.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Ping.

    Děje se něco?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CROSS: No ja dal feedbacku celkem dost, protoze treba nefunkcnost notifikaci je velky problem.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Mohu taky požádat o betu? Slibuju, že budu dávat feedback... fieldman(zavináč)neasi(tečka)net
    CROSS
    CROSS --- ---
    Já se přiznám, že nepodávám feedback na betu, i když ji celkem používám... nějak jsem se nedostal k tomu sepsat postřehy. Ono je to taky tím, že to funguje, jak má, a feedback by byl spíš feature request než bug report.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    BOD1E: Tak do roku 2020, jak to vidíte? Kvalifikovaný odhad....
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Tak co? Nic?
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    CEPAL: Myslim, ze by mohl...
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    Mohu poprosit o pozvanku na testovani bety - pokud se s iPhonem SE kvalifikuju? Pekne prosim... cepal zavinac email tecka cezet.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Ahoj, myslíte že ten nový klient bude v tomto kalendářním roce?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SALO: A spocitat hezky na papir, zadny generatory! :D
    SALO
    SALO --- ---
    DOCKINEZ: alebo si ho mozes rucne spocitat. :)))

    UDID = SHA1(serial + ECID + wifi MAC + bluetooth MAC)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DOCKINEZ: Muzes mne poslat mail do zpravy, ja ti poslu pozvanku, tu otevres na telefonu a udid se mne posle.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SALO: Lze to nějak zjistit mimo iTunes? Tu věc nechci zapínat, rád si zachovám zdravý rozum ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam