• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    ASHPOOL
    ASHPOOL --- ---
    ONDRA_99: Můžu poprosit o betaverzi? Děkuji
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No tak opet jak se tu psalo. Bylo nutno smazat, znovu nainstalovat, par hodin pockat na instalaci a uz se autorizace povedla :). Toto uz pisu z nove app.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A napodruhe jsem uvizl tu... a noc to nyny nedela..,

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak chce to par hodin a uz se to nainstaluje. Nyni mam problem s autorizaci. Vygenerovany kod je pry spatny hlasi nyx.
    SALO
    SALO --- ---
    SALO: odinstaloval som, do par minut sa znova nainstalovala, autorizacia prebehla.
    DUKED
    DUKED --- ---
    ONDRA_99: Prisel mail, dam let me in, ale stranka na overeni se neotevre
    SALO
    SALO --- ---
    mne sa to nakoniec nainstalovalo (neviem ako dlho to trvalo, asi hodinu som na telefon nepozeral), ale nefunguje mi autorizacia. ten token mi nyx prehlasi za nevalidny a po restarte mi ho aplikacia uz ani nezobrazuje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256: Je to ta 10.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOC256: Vsak to jsem udelal, update je ve fabricu (build 10)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99:
    nemusis to tim novym certifikatem podepsat? Tj. nahrat i novou app...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99:
    porad stejne... ...nejde.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Vygeneroval sem novej certifikat a nahodil build. Tak to zkuste jestli to uz pujde.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ONDRA_99: Mozna se ptam blbe a nekde to tu je, ale: Mate to nekde na githubu, ze bych si to stahnul a zkompiloval, at neotravuju s UDID?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SALO: Problem s update asi tusim. Nejspis vyexpiroval certifikat. Ja mam dev verzi a tak mne to nevyplo.
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRA_99: tiez som si vcera vsimol, ze nenastartuje a updatnut sa mi uz nepodarilo, ani dnes.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOC256: Fakt? Tak kouknu jestli je neco zalogovane. Mne nepada, jen vim o neakych chybach.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99: No ta beta mi zacala padat a uz nejde nainstalovat.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ONDRA_99: A jestli nekdo chce tuhle beta verzi, tak mne napiste do zprav neni problem pridat dalsi lidi.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ONDRA_99: Jinak aktualne (jak tu bylo psano), tak apka je pouzitelna. Ale nema jeste neake funkce, bez kterych to nema uplne smysl davat do appstore (notifikace, nahravani fotek, zobrazeni prispevku na ktery nekdo reaguje, pocet neprectenych zprav a par oprav).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam