• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KEJML: Todle jsem vyřešil. Zkusím to celé mergnout do sebe přes svátky a zase to rozjet.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    To jsem možná měl napsat - je nutné se re-autorizovat. Změnilo se generování těch tokenů, takže staré jsou invalidní. Při prvním spuštění vás to tedy vyhodí s ošklivou nicneříkající hláškou (jak jsem psal, málo času :|)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Tak jsem se znovu autorizoval a teda musim rict, ze je to fakt ficak :) krasna prace obou stran (LUCIEN i NYX)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LUCIEN: Já nespěchám :))
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Tak před změnou API jsem byl schopnej to na androidu spustit, i kód bych zvládl uvést do rozumného stavu. Ale narazil jsem s tím obřím defaultním fontem (screenshot je na githibu). Za tři večery jsem našel řešení jen v zahardcodovani rozumny velikosti na asi 5 ruznejch mist, coz je samozřejmě hnus. Pokud bys mohl pomoct s touhle jednou veci, tak bych klidně přiložil ruku k dílu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    FRK_R23: Já vím. To mám na todolistu snad už rok, žel to není tak easy.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Klient běhá super svižně! K mojí naprostý spokojenosti mi chybí jen možnost zavřít fotku swipem (debilní slovo) libovolnym směrem :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BUCCI: Tjn, kdyby se každý čekatel na androidí Fyx přidal na Patreonu, jistě by se vyvíjelo radostněji...
    S2FI
    S2FI --- ---
    KAZATELL: Mel jsem to stejne. Appku jsem pak shodil a pustil znovu. Pak uz to nabehlo spravne.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LUCIEN: bylo by to super, protože teď aktuálně uživatel androida má Nyx jen v prohlížeči
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TOOMIX: ugh, čo sme v 2006?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Já si dnes instaloval FYX prvně s nepřihlásí se mi vyskočí červená hláška 403.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CLAVEN: ano, čekáme na FYX. Do té doby používej mobilní verzi webu ;)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    WOJTISHEK: Stáhni si pls tu z AppStoru teď. Apple u TF verzí i pokud jsou minor (0.X) vyžaduje schválení a stále to tam visí :(
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    LUCIEN: na Testflightu stale 0.5.0 :(
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: zapomněl jsem dodat, že ještě nefungují ankety a highlight syntaxe. Pardon, páteček. Svištěj tu kolem mě od rána děti hledající poklad, tak mi úplně nespolupracuje hlava 🤦‍♂️
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: Jo a ještě jsem chtěl dodat, že moc děkuji Nyxovi za vše co udělal - jak pro nový nyx tak i pro mě při vývoji. Díky! 👏
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    🚀 Veřejně vyšla nová verze 0.6.0! Stahujte v AppStoru.

    Tato verze nepřidává nic moc nového ačkoli pod kapotou je poměrně dost zásadních změn, proto některé věci nemusí ještě plně fungovat nebo se někde může projevit nějaký šotek. S novým Nyxem přišla i nová API a času na implementaci nebylo mnoho. Často jsem musel volit rychlé řešení před hezkým (teď mluvím o kódování). Případné problémy prosím promiňte a diskutujte zde.

    Nové
    - Napojení na nové API!
    - Možnost nahrání více obrázků najednou

    Opraveno
    - Při kliku na zvoneček se vždy zobrazí chyba. #142
    - Nefungují obrázky v poště #147

    Chyby
    - Nezobrazují se ikonky některých uživatelů
    - Nechodí push notifikace (chyba je na straně Nyxe, už na to prý pracuje)

    Kompletní changelog k nahlédnutí zde.

    Pokud chcete přístup k novým funkcím jako první, podpořte vývoj.



    #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ISCH: BUCCI: Snad nějak bude, mám to rozdělané, ale pak jsem se musel vrhnout na implementaci nové API. Teď bude asi nějakou chvíli doba hájení (~oprava bugů) a zkusím to znovu. Možná ještě zkusím port na Android 1:1 ať aspoň něco je - na Androidu mi Fyx už šlapal...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Appka na Android je teda týmto pádom úplne mŕtva a nová nie je, rozumiem tomu dobre?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam