• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    WOJTISHEK: Stáhni si pls tu z AppStoru teď. Apple u TF verzí i pokud jsou minor (0.X) vyžaduje schválení a stále to tam visí :(
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    LUCIEN: na Testflightu stale 0.5.0 :(
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: zapomněl jsem dodat, že ještě nefungují ankety a highlight syntaxe. Pardon, páteček. Svištěj tu kolem mě od rána děti hledající poklad, tak mi úplně nespolupracuje hlava 🤦‍♂️
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: Jo a ještě jsem chtěl dodat, že moc děkuji Nyxovi za vše co udělal - jak pro nový nyx tak i pro mě při vývoji. Díky! 👏
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    🚀 Veřejně vyšla nová verze 0.6.0! Stahujte v AppStoru.

    Tato verze nepřidává nic moc nového ačkoli pod kapotou je poměrně dost zásadních změn, proto některé věci nemusí ještě plně fungovat nebo se někde může projevit nějaký šotek. S novým Nyxem přišla i nová API a času na implementaci nebylo mnoho. Často jsem musel volit rychlé řešení před hezkým (teď mluvím o kódování). Případné problémy prosím promiňte a diskutujte zde.

    Nové
    - Napojení na nové API!
    - Možnost nahrání více obrázků najednou

    Opraveno
    - Při kliku na zvoneček se vždy zobrazí chyba. #142
    - Nefungují obrázky v poště #147

    Chyby
    - Nezobrazují se ikonky některých uživatelů
    - Nechodí push notifikace (chyba je na straně Nyxe, už na to prý pracuje)

    Kompletní changelog k nahlédnutí zde.

    Pokud chcete přístup k novým funkcím jako první, podpořte vývoj.



    #release
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ISCH: BUCCI: Snad nějak bude, mám to rozdělané, ale pak jsem se musel vrhnout na implementaci nové API. Teď bude asi nějakou chvíli doba hájení (~oprava bugů) a zkusím to znovu. Možná ještě zkusím port na Android 1:1 ať aspoň něco je - na Androidu mi Fyx už šlapal...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Appka na Android je teda týmto pádom úplne mŕtva a nová nie je, rozumiem tomu dobre?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Android please
    ISCH
    ISCH --- ---
    Jak to vlastne vypada s Androidem? Taky bych testovala.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Čekám na schválení bety v0.6 v TF. Zatím jsem našel jen drobný chybky...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    fičíme :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tak do několika hodin bychom měli frčet na novém Nyxu.

    Co to znamená pro Fyx? Aktuální verze v AppStoru přestane fungovat a nová verze 0.6, která s novým Nyxem již umí pracovat, bude zveřejněna až zítra dopoledne. Důvode je ten, že pokud se něco pokazí a Nyx bude muset zapnout znovu starou verzi Nyxu, tak to samé s app v AppStoru již udělat nejde (tedy downgrade). Proto je domluva taková, že nový Fyx (a měl by i Nyx pro iOS) pojede až od zítřejšího dopoledne kdy bude snad už jasné, že vše šlape.

    Dobrá zpráva pro podporovatele je, že se pokusím do TestFlightu nahodit novou verzi hned po spuštění nového Nyxu. Pokud vše pošlape - můžete používat TestFlight verzi a pokud se bude přehazovat Nyx zase zpět, tak stačí nainstalovat znovu verzi z AppStoru ;)

    https://media.giphy.com/media/tXL4FHPSnVJ0A/giphy.gif
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Nyx DDoS :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    NYX: Netusim, behem toho ataku si to vzalo 16% baterky. Nereste, smazal jsem a je klid
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: špatná optimalizace OS?
    NYX
    NYX --- ---
    Co na obdrzeni notifikaci muze zrat baterku? To jsem docela v soku :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    WOJTISHEK: Presne tak
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DUKED: I mne ve Fyxu. Tam proste slo o to kde tvoje ID v tom danem cyklu zrovna bylo kdyz zacal novy cyklus. A tak porad dokola... Proto nekdo 1 notifikaci, nekdo 73 a nekdo 99...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DUKED: nabiješ si telefon? :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    V pohode, nechcu prudit, prace na fyxu si vazim, ale nepouzivam ho. Cuclo mi to celkem baterku, takze co udelam, je asi jasne, no
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na nyxdroidu taky naskakují notifikace. Na jednu odpověď v diskuzi mi jich teď naskákalo 12
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam