• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    LUCIEN: Nezměnilo se na těch autorizacích ještě něco?
    - staré tokeny jsem smazal
    - vytvořil nový (jediné co mohu zadat je název a heslo(k Nyxu účtu)
    = nemám kam zadat generovaný kód z FYXu

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nyxdroid umřel, tak jsem Ti tam poslal pár lízátek, aby daly děti na chvíli pokoj #android
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Přidávám se k týmu #android. Řešit Patreon se mi nechtělo, plus pokud se tam platí v dolarech, nerad bych používal "výhodný" bankovní převodní kurz.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PISKVOR: neboj
    DARKSWORD
    DARKSWORD --- ---
    Taky jsem zašel na Patreon a něco LUCIENovi přidal :-) #android :-)))
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    PISKVOR: sir yes sir. nastaveno. #android :))
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak mam podezreni, ze ten FCM klient mi zasekava odchozi notifikace, tak to zkusim ted chvili nechat bezet bez toho. Pokud to bude bez toho stabilni, zkusim najit nejake alternativni reseni jak to volat.
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Super, až to zamerguješ, tak do mne klidně šťouchni, rád na to zase hodím oko
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KEJML: Todle jsem vyřešil. Zkusím to celé mergnout do sebe přes svátky a zase to rozjet.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    To jsem možná měl napsat - je nutné se re-autorizovat. Změnilo se generování těch tokenů, takže staré jsou invalidní. Při prvním spuštění vás to tedy vyhodí s ošklivou nicneříkající hláškou (jak jsem psal, málo času :|)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Tak jsem se znovu autorizoval a teda musim rict, ze je to fakt ficak :) krasna prace obou stran (LUCIEN i NYX)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LUCIEN: Já nespěchám :))
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Tak před změnou API jsem byl schopnej to na androidu spustit, i kód bych zvládl uvést do rozumného stavu. Ale narazil jsem s tím obřím defaultním fontem (screenshot je na githibu). Za tři večery jsem našel řešení jen v zahardcodovani rozumny velikosti na asi 5 ruznejch mist, coz je samozřejmě hnus. Pokud bys mohl pomoct s touhle jednou veci, tak bych klidně přiložil ruku k dílu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    FRK_R23: Já vím. To mám na todolistu snad už rok, žel to není tak easy.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Klient běhá super svižně! K mojí naprostý spokojenosti mi chybí jen možnost zavřít fotku swipem (debilní slovo) libovolnym směrem :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BUCCI: Tjn, kdyby se každý čekatel na androidí Fyx přidal na Patreonu, jistě by se vyvíjelo radostněji...
    S2FI
    S2FI --- ---
    KAZATELL: Mel jsem to stejne. Appku jsem pak shodil a pustil znovu. Pak uz to nabehlo spravne.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LUCIEN: bylo by to super, protože teď aktuálně uživatel androida má Nyx jen v prohlížeči
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TOOMIX: ugh, čo sme v 2006?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Já si dnes instaloval FYX prvně s nepřihlásí se mi vyskočí červená hláška 403.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam