• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    RUDOLF: Nejsem designér, takže aktuální verze je to co vyhovuje mně. Samozřejmě jsem si vědom nedostatků a snažím se naslouchat uživatelům, ale zatím jsou pro mě klíčové hlavně funkce. Jakmile pokryju vše co tak nějak chci (tedy dostaneme se někam k verzi 1.0), začnu se víc věnovat designu. Samotnému mi pár věcí už nevyhovuje.

    Budu rád za každého designéra, který se toho ujme a udělá nějaký kompaktní design pro obě platformy. Byla tady celkem slibná snaha (viz. LOJZA), ale tam se obávám, že to již umřelo. Za poslední půlrok vesměs žádný progres. Takže pokud je tu nějaký designér, který si na to věří, ať se mi ozve...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RUDOLF: já se taky nepřenesl přes design FYXu, přijde mi, že zbytečně plácá prostorem na mobilní obrazovce. NYXí aplikace je kompaktnější. Škoda.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    hele, díky za práci na tomhle!

    Ale můj první pocit je, že mi to vizuální zpracování rozčiluje. Bude se to někdy desginovat nebo už je to takhle koncipovaný?

    Každopádně držím palce!
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    A hele, Patreon... Zvu Tě na oběd a rád otestuju aplikaci na androidu :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ISCH: Ano. Patroni budou mít nové verze s předstihem.
    ISCH
    ISCH --- ---
    Bude to pro platici nejak pristupne zahy, nebo jak to bude?
    Jsem ultrablond.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    LUCIEN: vyckame, vyckame... ale to vis, ta zvedavost :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DANYSEK: Hele nejdriv musim trochu vycistit ten kod. S tim androidem jsem si hral nekdy kolem pulnoci kdyz vsichni spali, takze to nejdriv trochu vycistim nez to pushnu. Vydrzte. Chapu, ze touha je velka, ale jde jen o par dnu...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    LUCIEN: Zkus nekam hodit buildnuty apk toho co mas... :) Priznam se, ze jsem zkousel to z gitu vybuildit z gitu i sam, ale asi neco delam blbe (coz je dost pravdepodobny; normalne tyhle veci nedelam)... kazdopadne skoncim po startu u bily obrazovky... :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Tak odpoved diskuze uz chodi! :)

    NAVARA: Vydrz do zitrka, kdy se mi trochu uvolni ruce od rodinnych povinnosti. Mel jsem ted dost prace s tim updatem API, takze update roadmapy a podobne "drobnosti" sli stranou a musel jsem se ted pres svatky taky venovat rodine. Z meho pohledu spusteni pres Velikonoce nebyl moc dobry tah, ale chapu Nyxe :) 0.6 byla puvodne planovana jako Android nez mi do toho hodil Nyx aprilovej zertik v podobe spusteni nove API trochu driv nez jsem cekal. Takze 0.6 je nove API a 0.7 bude Android.

    Tzn. v tomto tydnu bych rad vycistil roadmapu, podekoval vsem patronum, udelal update iOS 0.6.1 resici par bugu a zkusil udelat betu Androidu (ktera mi mimochodem uz slape a krom notifikaci se zda, ze vse funguje).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Je někde k dispozici beta pro android? Na Patreonu není jediný post, ani k apple betě, natož s linkem.

    Podle https://github.com/lucien144/fyx/projects/2 byl plánován do verze 0.6, která už je venku :o
    NYX
    NYX --- ---
    Aha, tak mozna u odpovedi mas pravdu...proverim.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Tan payload se trochu zmenil.

    Chodit by melo oboje myslim, ale jeste overim.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Pošta zdá se chodí (i s odpovědí!) ačkoli nefunguje proklik do pošty, diskuze zdá se zatím nechodí.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak testuji, jestli ted budou chodit spravne ty FCM notifikace.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    prihodil jsem tedy taky prispevek, muzes prubezne psat, jake komiksy kupujes..
    a neda mi to, abych neuvedl, ze vice nez tretinu prispevku na patreonu aktualne posilame ja a moje zena (oba #android ;)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Ok, tak jsem zadal patronaci.
    #Android
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Ano, vím, jsem linej.
    Rád bych přispěl na development Android verze. Leč všude vidím jen IOS a že flutter umožňuje port do androidu. Mohl by mi někdo přiblížit jak vypadá realita ohledně androidu? Nerad bych podporoval vývoj pro platformu, kterou vůbec nemám :-(
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    LUCIEN: Díky. Jste boží. Oba 😂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam