• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MADBANANA: Lidi co mají tak malý telefon že to hrozí, to tak chtějí - oni chtějí trpět, neměl bys jim to odepírat :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    NAVARA: Přijde mi dost malá mezera mezi palečkem dolů a tečkama; navíc je velký rizoto konfliktu nicku s palečkem v kombinaci malý displej + dlouhý nick.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    LUCIEN: Aspoň palečky bych prosil neschovávat za další tap 😍 Díky!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: Zas tak často ty funkce nepoužívám - venku na mobilu spíše čtu, v mém věku už hra na trefování mini kláves není nejzábavnější - a když už bych chtěl poslat nějakou krátkou odpověď, tak ten klik navíc obětuji. Pluska užiju častěji, ale pokud už by měly být dostupnější, tak bych je spíše raději nalevo od těch třech teček, než exra řádek pod postem.

    LUCIEN: Jsem ten post dvakrát upravoval, tj. byly tu tři - nyx neumí editaci postu po odeslání :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Jinak teď mi na ten předchozí post přišla ta notifikace taky 3x. Což nechápu.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: To je zajímavá myšlenka.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: Šlo by ten spodní řádek v kompaktním zobrazení schovat pod tři tečky? :)

    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    LUCIEN: Fyx mě přivedl zpět na nyx po hodně letech. Takže díky, díky :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    A malinko jsem poladil ještě ten padding kolem příspěvku. Není to nijak signifikantní změna, ale třeba to někoho přestane tak moc srát :)

    https://cln.sh/NSGDlW+
    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: S radostí, teď mám zase já dostatek normální práce, ale výhledově se zase s chutí přidám
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Coming soon to iOS&Android. thx ID Kejml za pomoc.

    ADITU
    ADITU --- ---
    KVALKAN: nemyslím si...
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    ADITU: Super, děkuji :-) A dá se ještě nějak dostat ke všem posledním příspěvkům jako v prohlížeči na počítači?
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    ADITU: Ony se dají ve Fyxu nějak dohledat nové diskuze?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: nová aplikace, primárně pro Android napsaná v React native

    [another nyx client]
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TOOMIX: co je nnn?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Já teď používám Nyxdroid, FYX i Nnn a potřeboval bych je všechny zkombinovat do jedné aplikace, každá má své výhody a nevýhody
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Bez urážky, svoji patronaci jsem ukončil a budu používat NYXDROID. Je ve všech ohledech lepší. Každopádně ti držím palce, ať to jde.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PES: To se mi děje taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam