• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KULHY: K anketě bych jen dodal, že button "new_post" je vpravo dole více ergonomický, neb tam je poté i klávesnice. Klikat nahoru a dolu mi přijde jako zbytečný komplikace.

    Just saying :))
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Ano, resim to v ramci diskuze, takze tam jsou automaticky. Jen me to potesilo, tak jsem to vyzdvyhl ;)
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ty resis inzerat nejak separatne od diskuze? Ze by tam ty komentare nebyly automaticky.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: A ještě detail inzerátu. Není to ideální, já vím, ale když už jsem se do toho pustil... Inzeráty bude možné komentovat.

    https://cln.sh/fzN33H+
    KULHY
    KULHY --- ---
    KULHY
    KULHY --- ---

    Jake preferujete umisteni tlacitka k novemu prispevku:

    28 hlasy od 28 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN: No ten screen mi to jen pripomnel. Ale obecne mi to tam vadi. V 95% konzumuji obsah nebo odpovidam. Tak mi to tam trochu vadi.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Zrovna na tomhle screenu zmizi :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Já ho mám rád :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Na to plovoucí "+" jsem si zatím nezvykl a asi nikdy nezvyknu. :(
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tak tržiště v další verzi snad už nebude tak rozbitý...

    https://cln.sh/qWdmno+
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MADBANANA: Spíš nad tím přemýšlím jako to má Gmail a další služby - tedy mít možnost si vybrat ze 3-4 layoutů - minimal, kompaktní, ...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PULKA: Asi tenhle tyden vydam update pro iOS i Android. Automaticky se to asi nestahne, ale prijde ti email o updatu.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, nějaká nová verze pro Andoroid? Zaktualizuje se mi aplikace sama? Díky!
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    NAVARA: Pravda. Navrhuju jim zvětšit font, ať se jim to líp čte 🙃
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MADBANANA: Lidi co mají tak malý telefon že to hrozí, to tak chtějí - oni chtějí trpět, neměl bys jim to odepírat :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    NAVARA: Přijde mi dost malá mezera mezi palečkem dolů a tečkama; navíc je velký rizoto konfliktu nicku s palečkem v kombinaci malý displej + dlouhý nick.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    LUCIEN: Aspoň palečky bych prosil neschovávat za další tap 😍 Díky!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: Zas tak často ty funkce nepoužívám - venku na mobilu spíše čtu, v mém věku už hra na trefování mini kláves není nejzábavnější - a když už bych chtěl poslat nějakou krátkou odpověď, tak ten klik navíc obětuji. Pluska užiju častěji, ale pokud už by měly být dostupnější, tak bych je spíše raději nalevo od těch třech teček, než exra řádek pod postem.

    LUCIEN: Jsem ten post dvakrát upravoval, tj. byly tu tři - nyx neumí editaci postu po odeslání :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam