• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Co je špatně? Kafe jsem dávno poslal a přístup do appky pořád nic.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nejvtipnejsi to samozřejmě je v nsfw klubech :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Jo. Tohle je zvláštní bug. Zrovna nedávno jsem přemýšlel při pohledu na jednu ikonu, zda se mi to zdá nebo ne. Napíšu si.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KOMPAS: Android 11 dtto
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOMPAS: Android 7.1.2 dtto
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Animace ikonek některých uživatelů je v aplikaci zrychlená, takže v podstatě blikají jako stroboskop.
    Příkladem je třeba:


    Jsem na Androidu 8.0.0, můžete někdo potvrdit?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PES: Tady mám spíš, že je v konfliktu hack Fyxu ze staré api (kdy jsem to otáčel podle exifu já) a nové api, kdy to tuším otáčí Nyx na straně serveru podle exifu. Ale nejsem si tím jistý, mám to napsané a mám to v plánu.
    PES
    PES --- ---
    Obvykle orientace uložená v EXIF se nekamarádí s příslušným zobrazením (zatímco telefon to otočí dle aktuálně uložené informace o orientaci při focení)...
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Proč se některé fotky nahrávají o 90° oživené, i když v telefonu (iPhone 12 míní) je vidím správně? Viz.:

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: Ok. Podivam se na to pri dalsim releasu.
    BURKHAR: Ano.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A přišla mi (na mobilu) notifikace na tuhle reply, takže se to nějak podařilo něčím rozjet :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: Otevřu email s linkem na aktuální verzi a dostanu stejnou obrazovku jako na PC - zapnutý / vypnutý desktop mode v chrome na to nemá vliv

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: Jakoze ti to hlasi Firebase?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Chtěl jsem zkusit klienta na tabletu, ale stránka frflá, že to není mobilní :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LUCIEN: Jak to teď funguje? Pošlu prachy na Patreon a budu mít opět přístup k testování?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Okej, tak už toho necháme, jo? Dík.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOOMIX: čili vycucal z palce.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    B3DA: easy. mam za to ze spousta lidi ocenuje co delas :) s vyjimkami se vzdycky musime smirit:)
    B3DA
    B3DA --- ---
    TOOMIX: jo, protoze ten kod vlastne neni public a posilani konkretnich chybovych hlasek je vetsi privacy breach nez Sentry :) jk


    BURKHAR ani neni schopen podobnou myslenku sam zformulovat (bez pridaneho sarkazmu), ale plusicek tomu da, protoze je to vlastne uplne jedina vec od ktere muze pres ruzne osli mustky dojit ke slovu malware. Faktem je, ze v appkach byvaji chyby a jejich logovani docela dost pomaha pri jejich odstranovani. Stejne jako je faktem, ze o zmenach v logovani pisu v release notes.

    Fakt je taky ten, ze jsem dal BURKHARovi docela dost casu (> tyden) aby mi na podobnou otazku odpovedel u me. Precetl si to, ale radeji sel vyrvavat svoje pomluvy sem. Tenhle troll proste funguje podle Buresovo sablony - jakakoli sracka, opakovana dostatecne dlouho a nahlas se muze pro nektere potencialne stat pravdou. Tohle jednani jsem mu u sebe vcera zatrhl, takze to tedka bude zkouset jinde
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AXTHEB: že moc loguje uživatelovu aktivitu a asi to prodává :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam